Строительство »

Машина в кредит без початкового внеску

Всі напевно чули, про стандартні автокредити - коли приходиш в банк, робиш заявку на автокредит і після схвалення можеш отримати автомобіль у офіційного дилера. Але мінусом таких кредитів є те, що вам потрібно мати на руках мінімум 10 - 20% від вартості автомобіля. Але ось що робити, якщо автомобіль хочеться, а грошей на його покупку немає? Мало того немає, немає ще й на початковий внесок! Чи можна взяти машину в кредит без початкового внеску? Я відповім - звичайно, можна ... Всі напевно чули, про стандартні автокредити - коли приходиш в банк, робиш заявку на автокредит і після схвалення можеш отримати автомобіль у офіційного дилера

Машина в кредит без початкового внеску


Автомобільний ринок Росії зростає, причому він є одним з найбільших ринків в Європі. Виробники зацікавлені в продажі своїх автомобілів і йдуть на поступки покупцям. Ще пару років тому автокредитів без початкового внеску було дуже мало, банки які давали такі кредити, можна було на пальцях перелічити. Покупцеві доводилося брати два кредити, один на початковий внесок автомобіля (10 -20% від вартості авто), другий вже сам автокредит.

Зараз же банки, причому такі великі як СБЕРБАНК, ВТБ 24 і ін., Мають програми автокредитування без початкового внеску.

Давайте сьогодні подумаємо вигідно чи ні брати такий кредит

Спочатку про вигоду

1) Перше і найвигідніше це звичайно те, що вам не потрібно думати про первинні накопичення, просто приходимо, робимо заявку на кредит і при схваленні кредиту отримуємо автомобіль.

2) Розглядається такий кредит швидко, 1 або 2 дні.

3) Автокредити без початкового внеску дають навіть великі серйозні банки, тому ви захищені від будь-якого роду шахрайства. Як правило, великі банки стежать за своєю репутацією і тому умови кредиту будуть прозорими, ніхто вас не буде обманювати.

Тепер про мінуси

1) І найістотніший мінус, це процентна ставка. Як правило, автокредит без первісного внеску, буде мати підвищену процентну ставку, ніж кредит з початковим внеском. Припустимо автокредит з початковим внеском, на п'ять років має ставку в 11 - 12% річних, а ось без початкового внеску 16 - 17%, це вже істотна переплата, в 5% річних.

2) Платити в місяць ви будете більше. По-перше, через більшу процентної ставки, по-друге через більшої суми кредиту. Наприклад, автомобіль вартістю в 500 000 рублів , При кредиті з початковим внеском в 10 - 20% (50 - 100 тисяч), буде дорівнює 400 - 450 тисячам рублів, тобто вже спочатку менше. А ось кредит без початкового внеску це 500 000 рублів, платіж буде більше.

3) При такому кредиті ви більше переплатите за автомобіль. Якщо підрахувати всі відсотки за п'ять років то переплата буде дуже суттєвою.

У будь-якому випадку вирішувати вам, брати чи машину без початкового внеску чи ні. Однак потрібно все зважити. Якщо вам потрібна машина для роботи, то сенс є, а ось якщо потрібна для того щоб просто пересуватися по місту, то я вам раджу накопичити хоча б початковий внесок, тоді і процентна ставка буде набагато нижче.

Але ось що робити, якщо автомобіль хочеться, а грошей на його покупку немає?
Чи можна взяти машину в кредит без початкового внеску?