Строительство »

Як взяти авто в кредит без початкового внеску

 1. Як взяти авто в кредит без початкового внеску Час читання: 10 хвилин Колись вміння відкладати гроші...
 2. Купівля нового автомобіля
 3. Купити або продати
 4. Де купити автомобіль
 5. вибір банку
 6. В автосалоні
 7. Вимоги до позичальників
 8. документи
 9. Без додаткових документів
 10. Подача кредитної заявки
 11. Послуга в Москві
 12. Достоїнства и Недоліки
 13. Автокредит: правила використання та права позичальника: Відео
 14. особливості кредитування
 15. Купівля нового автомобіля
 16. Купити або продати
 17. Де купити автомобіль
 18. вибір банку
 19. В автосалоні
 20. Вимоги до позичальників
 21. документи
 22. Без додаткових документів
 23. Подача кредитної заявки
 24. Послуга в Москві
 25. Як взяти авто в кредит без початкового внеску
 26. особливості кредитування
 27. Купівля нового автомобіля
 28. Купити або продати
 29. Де купити автомобіль
 30. вибір банку
 31. В автосалоні
 32. Вимоги до позичальників
 33. документи
 34. Без додаткових документів
 35. Подача кредитної заявки
 36. Послуга в Москві
 37. Як взяти авто в кредит без початкового внеску
 38. особливості кредитування
 39. Купівля нового автомобіля
 40. Купити або продати
 41. Де купити автомобіль
 42. вибір банку
 43. В автосалоні
 44. Вимоги до позичальників
 45. документи
 46. Без додаткових документів
 47. Подача кредитної заявки
 48. Послуга в Москві
 49. Як взяти авто в кредит без початкового внеску
 50. особливості кредитування
 51. Купівля нового автомобіля
 52. Купити або продати
 53. Де купити автомобіль
 54. вибір банку
 55. В автосалоні
 56. Вимоги до позичальників
 57. документи
 58. Без додаткових документів
 59. Подача кредитної заявки
 60. Послуга в Москві
 61. Як взяти авто в кредит без початкового внеску
 62. особливості кредитування
 63. Купівля нового автомобіля
 64. Купити або продати
 65. Де купити автомобіль
 66. вибір банку
 67. В автосалоні
 68. Вимоги до позичальників
 69. документи
 70. Без додаткових документів
 71. Подача кредитної заявки
 72. Послуга в Москві
 73. Достоїнства и Недоліки

Як взяти авто в кредит без початкового внеску

Час читання: 10 хвилин

Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості. Але часи стабільної економіки минули, і зі страху перед інфляцією росіяни більше не намагаються збирати кошти на машину, вважаючи за краще взяти кредит. Щоб знизити переплату, багато хто шукає пропозиції з внесенням початкового платежу. Якщо ж покупець не має коштів для сплати першої частини суми, але може розраховувати на постійний щомісячний дохід, йому запропонують придбати авто в кредит без початкового внеску. Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості

особливості кредитування

Коли потенційні клієнти підшукують варіант в інтернеті або цікавляться у співробітників банку, чи можна взяти автокредит без первісного внеску, відповідь завжди звучить дуже заманливо. Банки навперебій пропонують взаємовигідні умови співпраці.

Буде корисно зважити всі за і проти, перш ніж придбати автомобіль в кредит без початкового внеску. Зокрема, варто врахувати, що така послуга обійдеться дорожче принаймні на 2-3% річних, а часто і більше. Це означає, що підсумкова переплата складе сотні тисяч рублів.

Охочі купити машину в кредит без першого внеску повинні також зважати на підвищеними вимогами банку до передбачуваних позичальникам. Більш жорсткі умови пов'язані зі значними ризиками, яким піддається кредитор.

Також потрібно згадати, що нерідко банки готові оформити кредит без початкового внеску на авто лише на бюджетні легкові машини. Причому невідомо, чи співпрацює дана фінансова організація з салоном, які реалізують модель автомобіля, яка в усіх відношеннях влаштовує покупця. Отже, можливість вибору марки і комплектації може бути обмежена.

Після розгляду цих нюансів майбутній автовласник може вирішити, що подібні умови його не влаштовують. У цьому випадку рекомендуємо розглянути переваги альтернативного варіанту кредитування, познайомившись зі статтею « Авто в кредит з початковим внеском ».

Деякі споживачі вважають за краще співробітництво з лізинговими товариствами . В цьому випадку автокредит з 0 початковим внеском доповнюється відсутністю необхідності:

 • купувати страхування життя;
 • займатися реєстрацією автомобіля самостійно.

Багато договори лізингу гарантують технічне обслуговування автомобіля за рахунок лізингодавця. А якщо позичальник втрачає платоспроможність, предмет лізингу просто переходить до фінансової організації.

Однак має сенс розглядати варіант продажу авто в кредит без першого внеску, якщо гроші, які можна було б присвятити на внесення платежу, знаходяться в обороті, а дохід від них перевищує передбачувані витрати на щомісячні перерахування.

Купівля нового автомобіля

Значне число покупців відзначають переваги нового ТЗ перед авто з пробігом:

 1. Гарантійні зобов'язання виробника.
 2. Юридична чистота машини.
 3. Відсутність сумнівною історії ( участь в ДТП , Інші ушкодження).
 4. Можливість експлуатувати авто без вкладення коштів / часу в ремонт деталей.
 5. Проходження ТО лише через 3 роки після покупки.

Зважаючи на ці достоїнств багато банків допомагають придбати новий автомобіль без початкового внеску в кредит, адже найчастіше цю послугу замовляють клієнти, які збираються використовувати машину як засіб отримання доходу або підвищення свого статусу.

Поряд з можливістю швидко стати власником новенького чотириколісного друга автокредит без першого внеску на авто - це ще й оптимальне рішення транспортного питання для тих, хто не хоче витрачати час і сили на пошук такого, що використовувалося автомобіля.

Купити або продати

Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску. Хоча ще недавно банки неохоче кредитували подібні покупки, завдяки зростаючому попиту з'явилися нові кредитні продукти для позичальників з обмеженими фінансовими можливостями. Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску

Головний плюс такої покупки - значно доступніша вартість товару.

Однак слід враховувати обмеження за віком кредитуемого автомобіля. Для іномарок він не повинен перевищувати 7-10 років.

Ще більш суворий ліміт при оформленні автокредиту без початкового внеску на російські авто - всього 5 років. А деякі банки і зовсім виявляються кредитувати покупку уживаних ТЗ китайського, індійського, українського і російського виробництва. У зв'язку з сумнівною якістю продукції автопрому фінансові установи вважають це небезпечним капіталовкладенням.

Серед недоліків кредиту на б / у машину без початкового внеску можна перерахувати і обмежений вибір з переліку автомобілів, якими володіє салон. Імовірність, що в першому ж магазині знайдеться підходяще авто, невелика. Покупцеві залишається лише чекати появи нових моделей або відправитися в інший салон.

Ще один, причому не найкращий варіант - взяти авто б / у в кредит без початкового внеску для покупки машини на руках. Банки неохоче схвалюють подібні заявки в зв'язку з невиправданими ризиками. Так що навіть у разі позитивної відповіді ці чинники позначаться в більш суворих умовах кредитування:

 • доскіпливій перевірки благонадійності боржника;
 • вимозі фінансових гарантій;
 • більш високою процентною ставкою.

Щоб покупка авто з пробігом на кредит без початкового внеску не стала непосильним фінансовим обтяженням, слід ретельно ознайомитися зі своїми зобов'язаннями. Особливу увагу потрібно приділити пунктам, прописаним дрібним шрифтом, так як саме там найчастіше вказано, які санкції загрожують боржника в разі невиконання умов угоди, включаючи дострокове погашення кредиту.

Але в покупці з рук є і плюс. Оформляючи кредит на авто б / у без внеску, клієнт стає володарем вподобаного автомобіля, а не тієї моделі, яку хоче продати автосалон.

Де купити автомобіль

Якщо стабільність доходу не викликає сумнівів, пора визначитися, де купити нове авто в кредит без початкового внеску. Для цього потрібно лише виділити час на те, щоб познайомитися з пропозиціями автодилерів і підібрати вподобаний варіант.

Що ж стосується місця, де можна купити б / у авто в кредит без початкового внеску, у покупця є право вибору. Існує можливість придбати машину:

 • на автомобільному ринку;
 • в автосалоні;
 • через Інтернет.

Потрібно визнати, що посередництво автосалону - більш безпечний варіант, ніж інші два.

Визначившись з місцем покупки, слід зайнятися пошуком установ, де можна взяти автокредит без первісного внеску. Оскільки автокредити - це банківський продукт, за кредитуванням слід звернутися до фінансової установи, яке пропонує найбільш вигідні умови.

вибір банку

При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою. Для початку необхідно уточнити, які банки дають автокредит без первісного внеску. В даний час таким кредитуванням займаються: При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою

 • «Хоум Кредит» банк;
 • банк «Радянський»;
 • «Нордеа Банк»;
 • «Газпромбанк»;
 • «Уралсиб»;
 • «Росбанк» та інші.

Щоб знайти найбільш вигідний автокредит без первісного внеску, слід розглянути пропозиції різних банків, порівнюючи:

 1. Розмір процентної ставки.
 2. Тривалість кредитування.
 3. Наявність можливості дострокового повернення боргу.
 4. Пільгові умови.
 5. Вимоги до позичальника.

Дослідження можна провести на підставі інформації, отриманої по телефону або на сайті конкретного банку, вносячи всі отримані дані в імпровізовану таблицю. Вона може виглядати наступним чином:

Назва установи Ліміт кредиту Термін кредитування Ставка (%) Комісія Поліс КАСКО Інші умови «Хоум Кредит»
(Споживчий нецільової) До 1 млн рублів До 5 років 10,9 Не справляється Ні Ні «Радянський» До 3 млн рублів До 5 років 11,5 6 000 за переказ кредитних коштів Обов'язково Страхування життя від нещасних випадків.
Можливість погашати борг без штрафних санкцій. Совкомбанк
програма "АвтоЕкспрес" до 2,5 млн рублів 0,5-6 років 15,3 Не справляється Обов'язково (повний перелік можливих ризиків).

Звичайно, простіше скористатися спеціальними калькуляторами, розміщеними на сайтах банків. Однак цей спосіб дозволяє отримати лише загальне уявлення, так як дані застарівають. До того ж число банків, що кредитують покупку авто без першого платежу, зростає. Щоб оформити найбільш вигідний автокредит, рекомендуємо познайомитися з матеріалом , Присвяченим добірці актуальних банківських продуктів.

В автосалоні

Оформляючи автокредит в автосалоні без початкового внеску, покупець зазвичай може вибрати один з банків-партнерів. Деякі з установ - наприклад, Ощадбанк Росії - видають кредити тільки за умови внесення обов'язкового платежу. Оскільки запропоновані в салоні умови можуть абсолютно не влаштовувати покупця, бажано виділити час на самостійний вибір банку.

Однак деякі клієнти воліють заощадити час, скориставшись послугами кредитних експертів, які співпрацюють з автосалонами. Такі клієнти відчувають себе впевненіше, якщо фахівець допомагає їм підібрати підходящий автокредит в салоні без початкового внеску і бере на себе оформлення. Про те, як виглядає процедура кредитування авто, читайте в статті « Машина в кредит в автосалоні ».

Перш ніж взяти автокредит без первісного внеску, потрібна підготовка, яка починається з розрахунку сімейного бюджету і закінчується вибором банку. При оформленні договору потрібно пам'ятати про загальні правила:

 1. Уточнюйте розмір комісій за відкриття / обслуговування рахунку, про які зазвичай не згадують кредитні експерти, пояснюючи, як купити авто в кредит без початкового внеску: навіть мінімальний щомісячний комісійний збір в 0,1% перетворюється в додаткові 1,2% річних. Деякі банки стягують оплату за розгляд заяви. Цю суму пред'являють до оплати, навіть якщо кредит не був схвалений.
 2. Обговорюючи з кредитним експертом, як взяти автомобіль в кредит без початкового внеску в його банку, з'ясовуйте спосіб погашення боргу (готівкова / безготівкова форма). Найменше порушення умов обернеться штрафними санкціями, а, значить, і непередбаченими витратами.
 3. Зверніть пильну увагу на вимоги щодо страхування. Нерідко запропоновані тарифи не є найвигіднішими для клієнта.

Після цього, щоб взяти кредит без початкового внеску на автомобіль, залишається лише надати пакет документів і дочекатися розгляду кредитної заявки. На аналіз наданих відомостей кредитного експерта може знадобитися від кількох годин до 7 днів.

У разі схвалення заявки дії клієнта виглядають наступним чином:

 • оформлення договору купівлі / продажу машини;
 • придбання поліса ОСАЦВ КАСКО , Якщо це передбачають умови договору);
 • укладення договору позики;
 • оформлення застави.

Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів. Як бачимо, процедура оформлення документів схожа на заходи при звичайному кредитуванні. Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів

Вимоги до позичальників

Зазвичай банки погоджуються оформити автокредит без первісного внеску, якщо покупець відповідає певним вимогам. Кожен банк може висувати індивідуальні умови, однак у більшості кредиторів вони такі:

 1. Передбачуваний щомісячний платіж не перевищує 30-40% доходу боржника: наприклад, якщо покупець взяв трирічний кредит на 500 000 рублів за ставкою 18,9%, то аннуїтетниє внески складуть приблизно 18 400 рублів щомісяця. Отже, щомісячний дохід позичальника повинен становити не менше 46 000 рублей.
 2. Вік 21-65 років.
 3. Громадянство РФ.
 4. Проживання за місцем реєстрації.
 5. благополучна кредитна історія .
 6. Платоспроможний поручитель.

Поряд з вимогами до позичальників банки можуть варіювати і умови кредиту. Вони формуються на підставі декількох чинників:

 • розмір кредиту;
 • терміни виплат;
 • річна ставка;
 • додаткові платежі (щомісячні або одноразові);
 • пробіг автомобіля (при купівлі вживаного ТС);
 • відмова від КАСКО.

Щоб визначити, чи в змозі сім'я дозволити собі подібну покупку, потрібно уважно дослідити всі умови автокредиту, про яких розповідається в окремій статті . Порівнюючи банківські пропозиції, варто відштовхуватися від максимальної суми, яку здатний виплачувати позичальник без шкоди для бюджету. Звертайте увагу і на термін кредитування: чим він менший, тим дешевше виявиться позику.

документи

Після вибору банку і підходящої програми можна приступати до подачі кредитної заявки. Для цього від позичальника буде потрібно ряд документів:

 • заява-анкета (форма встановлюється кожним банком індивідуально);
 • посвідчення особи претендента (цивільний паспорт і ін.);
 • відомості про джерело і розмір доходів (довідка 2-ПДФО);
 • копія трудової книжки.

Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані. Повний перелік довідок, які вимагають аналітики банків, опублікований в статті « Які документи потрібні для автокредиту ». Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані

Без додаткових документів

Ще недавно у наших співвітчизників не було можливості взяти кредит на авто без першого внеску і довідки про доходи. Але ж число громадян, які отримують зарплату «в конвертах», досить значно. До того ж, навіть будучи офіційно безробітним, людина може мати солідні кошти за рахунок пасивного доходу, принесеного інвестиціями або здачею нерухомості в оренду.

Завдяки появі програм, для яких не потрібно підтвердження працевлаштування, можливість оформити кредитування з'явилася у більшого числа росіян.

Для схвалення кредитної заявки буде потрібно лише 2 документи, що засвідчують особу позичальника: його цивільний паспорт і водійські права (опціонально: військовий квиток і тому подібні документи).

Деякі установи навіть відмовилися від вимоги надавати поручителя і готові кредитувати покупку уживаного авто. Серед них, наприклад:

 • банк «Радянський»;
 • «Запсибкомбанк»;
 • «Локо-Банк» (для повторних клієнтів);
 • «ПлюсБанк»;
 • «Росбанк»;
 • «Совкомбанк».

Потрібно розуміти, що в цьому випадку доведеться змиритися з бажанням банків залежить потенційні ризики в більш високі процентні ставки. До того ж можливість купити автомобіль в кредит без початкового внеску на підставі 2 документів надається, тільки якщо вартість ТЗ не перевищує 500 000 рублів, а термін кредитування - 3 роки. Інакше можуть знадобитися додаткові гарантії платоспроможності: ІПН, копія трудової книжки.

Керівництво для тих, хто хоче оформити автокредит без довідки про доходи .

Подача кредитної заявки

Подати заявку на автокредит без первісного внеску можна двома способами:

 • в офісі банку в робочий час;
 • за допомогою інтернет-банкінгу в будь-який час доби.

Багато хто знає, як це відбувається в установі. Щоб направити запит через інтернет, потрібно відвідати офіційну сторінку банку-кредитора, що пропонує оптимальну програму, і клікнути на кнопку «Відправити заявку».

Програма перенаправить користувача на сторінку з короткою формою анкети. Заповнивши всі рядки і переконавшись в точності внесеної інформації, потрібно натиснути кнопку «Відправити заявку». Після цього дані направляються кредитному аналітику банку на розгляд. Більш докладні рекомендації читайте в статті « Заявка на автокредит онлайн ».

Послуга в Москві

Навіть жителі столиці з їх зарплатами часом хочуть отримати автокредит без первісного внеску на новий автомобіль в Москві. Проблема солідного першого платежу робить не такими вже привабливими навіть вигідні відсотки та гнучкі умови надання кредитних коштів. Якщо сума початкового внеску занадто велика, кредитні програми виявляються недоступні великому числу москвичів.

Після підвищення ключової ставки Центробанку і, відповідно, мінімальної процентної ставки, в РФ залишилося не так вже й багато фінансових установ, які готові надати кредит на авто без початкового внеску в Москві. Більшість банків вимагають внесення принаймні 10% від вартості автомобіля.

Однак деякі кредитори розуміють, що, незважаючи на високий ризик втратити вкладені кошти, процентні ставки перекривають можливий шкоди. Тому вони готові допомогти жителям столиці навіть купити авто в кредит б / у в Москві без початкового внеску.

Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача? Для прикладу в таблиці наведено кілька банків, в яких можна взяти кредит на авто без першого внеску (ПВ) в Москві. Це далеко не повний перелік, але цілком достатньо щоб отримати уявлення про умови позик без ПВ.

Назва банку Програма кредитування Річна ставка,% Сума, млн руб. Термін, років «Совкомбанк» Lifan Finance
АвтоЕкспрес 14.85
15,3 2,5
2,5 6
6 «Східний банк» нецільової готівкою 9,9 3 від 13 міс. Volkswagen Bank «З початковим внеском від 0%» 21.8 5 5

Якщо ж говорити про автосалони, які надають автокредит без першого внеску в Москві, то лідерами столичного ринку на сьогоднішній день є:

 • «Інком-авто»;
 • «Авто Гермес»;
 • «Центральний»;
 • «Елекс»;
 • «Пік-Авто»;
 • «АвісАвто».

Деякі автодилери настільки цінують кожного нового клієнта, що навіть готові оплатити приїзд до столиці потенційного покупця, що проживає в іншому регіоні країни.

Достоїнства и Недоліки

Отже, підіб'ємо підсумок. Послуга «машина в кредит без початкового внеску» залучає споживачів насамперед відсутністю необхідності збирати гроші або виводити з обігу суму першого платежу. Як правило, його розмір становить не менше 10-15% від вартості покупки, а це десятки тисяч рублів. Власне, це єдиний суттєвий плюс угоди.

Мінусів у такого кредиту більше:

 1. Високі процентні ставки.
 2. Відсутність можливості взяти участь у пільговій держпрограмі підтримки автокредитування.
 3. Значна переплата.
 4. ТС залишається в заставі у кредитора до повного погашення боргу.

До того ж покупка авто в кредит без початкового внеску не означає, що в банк можна прийти зовсім без грошей - в більшості випадків покупцеві доведеться відразу ж викласти солідну суму за поліс КАСКО в розмірі не менше 10% вартості машини. Ця вимога банку сильно обтяжує кредит, адже обов'язок щорічно купувати поліс має бути протягом усього терміну погашення позики. Якщо в пропозиції відсутня згадка про обов'язкове придбання КАСКО, можна бути впевненим, що ризик закладений в ще більш високу процентну ставку. До того ж покупка авто в кредит без початкового внеску не означає, що в банк можна прийти зовсім без грошей - в більшості випадків покупцеві доведеться відразу ж викласти солідну суму за поліс КАСКО в розмірі не менше 10% вартості машини

Які умови тягнуть за собою додаткові витрати? Фахівці нагадують, що для оформлення страховки на автомобілі повинна бути встановлена ​​сигналізація. Ще одним з приписів деяких банків є вимога застрахувати життя і здоров'я позичальника. В іншому випадку збільшується розмір річної ставки або встановлюється комісійний збір.

Також доведеться виділити кошти для оплати послуги з оформлення кредитування та перерахування коштів. Оскільки цю комісію стягують не всі банки, є сенс пошукати установу, в якому ця послуга надається безкоштовно. Так можна заощадити кілька тисяч рублів. Якщо врахувати, що, крім додаткових банківських комісій, покупцеві необхідно виділити ще й кошти на реєстрацію автомобіля в ГИБДД (1800 рублів), то варто уважно порівнювати всі пропозиції кредиторів.

Зваживши всі аргументи, можна зробити висновок, що автокредитування без першого платежу більше підходить клієнтам, у яких виникла термінова необхідність придбати машину, але в даний час вони не мають у своєму розпорядженні вільні кошти.

При цьому позичальники можуть розраховувати на достатній і стабільний дохід і готові виконувати взяті на себе зобов'язання.

Ті, хто вміє економити і може виділити гроші на перший внесок, заплатить банку менше. Якщо на покупку машини не вистачає лише невеликої суми, доцільніше взяти звичайний споживчий кредит. В цьому випадку автомобіль не виявиться в заставі у банку, а відразу стане власністю покупця.

Автокредит: правила використання та права позичальника: Відео

Як взяти авто в кредит без початкового внеску

Час читання: 10 хвилин

Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості. Але часи стабільної економіки минули, і зі страху перед інфляцією росіяни більше не намагаються збирати кошти на машину, вважаючи за краще взяти кредит. Щоб знизити переплату, багато хто шукає пропозиції з внесенням початкового платежу. Якщо ж покупець не має коштів для сплати першої частини суми, але може розраховувати на постійний щомісячний дохід, йому запропонують придбати авто в кредит без початкового внеску. Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості

особливості кредитування

Коли потенційні клієнти підшукують варіант в інтернеті або цікавляться у співробітників банку, чи можна взяти автокредит без первісного внеску, відповідь завжди звучить дуже заманливо. Банки навперебій пропонують взаємовигідні умови співпраці.

Буде корисно зважити всі за і проти, перш ніж придбати автомобіль в кредит без початкового внеску. Зокрема, варто врахувати, що така послуга обійдеться дорожче принаймні на 2-3% річних, а часто і більше. Це означає, що підсумкова переплата складе сотні тисяч рублів.

Охочі купити машину в кредит без першого внеску повинні також зважати на підвищеними вимогами банку до передбачуваних позичальникам. Більш жорсткі умови пов'язані зі значними ризиками, яким піддається кредитор.

Також потрібно згадати, що нерідко банки готові оформити кредит без початкового внеску на авто лише на бюджетні легкові машини. Причому невідомо, чи співпрацює дана фінансова організація з салоном, які реалізують модель автомобіля, яка в усіх відношеннях влаштовує покупця. Отже, можливість вибору марки і комплектації може бути обмежена.

Після розгляду цих нюансів майбутній автовласник може вирішити, що подібні умови його не влаштовують. У цьому випадку рекомендуємо розглянути переваги альтернативного варіанту кредитування, познайомившись зі статтею « Авто в кредит з початковим внеском ».

Деякі споживачі вважають за краще співробітництво з лізинговими товариствами . В цьому випадку автокредит з 0 початковим внеском доповнюється відсутністю необхідності:

 • купувати страхування життя;
 • займатися реєстрацією автомобіля самостійно.

Багато договори лізингу гарантують технічне обслуговування автомобіля за рахунок лізингодавця. А якщо позичальник втрачає платоспроможність, предмет лізингу просто переходить до фінансової організації.

Однак має сенс розглядати варіант продажу авто в кредит без першого внеску, якщо гроші, які можна було б присвятити на внесення платежу, знаходяться в обороті, а дохід від них перевищує передбачувані витрати на щомісячні перерахування.

Купівля нового автомобіля

Значне число покупців відзначають переваги нового ТЗ перед авто з пробігом:

 1. Гарантійні зобов'язання виробника.
 2. Юридична чистота машини.
 3. Відсутність сумнівною історії ( участь в ДТП , Інші ушкодження).
 4. Можливість експлуатувати авто без вкладення коштів / часу в ремонт деталей.
 5. Проходження ТО лише через 3 роки після покупки.

Зважаючи на ці достоїнств багато банків допомагають придбати новий автомобіль без початкового внеску в кредит, адже найчастіше цю послугу замовляють клієнти, які збираються використовувати машину як засіб отримання доходу або підвищення свого статусу.

Поряд з можливістю швидко стати власником новенького чотириколісного друга автокредит без першого внеску на авто - це ще й оптимальне рішення транспортного питання для тих, хто не хоче витрачати час і сили на пошук такого, що використовувалося автомобіля.

Купити або продати

Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску. Хоча ще недавно банки неохоче кредитували подібні покупки, завдяки зростаючому попиту з'явилися нові кредитні продукти для позичальників з обмеженими фінансовими можливостями. Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску

Головний плюс такої покупки - значно доступніша вартість товару.

Однак слід враховувати обмеження за віком кредитуемого автомобіля. Для іномарок він не повинен перевищувати 7-10 років.

Ще більш суворий ліміт при оформленні автокредиту без початкового внеску на російські авто - всього 5 років. А деякі банки і зовсім виявляються кредитувати покупку уживаних ТЗ китайського, індійського, українського і російського виробництва. У зв'язку з сумнівною якістю продукції автопрому фінансові установи вважають це небезпечним капіталовкладенням.

Серед недоліків кредиту на б / у машину без початкового внеску можна перерахувати і обмежений вибір з переліку автомобілів, якими володіє салон. Імовірність, що в першому ж магазині знайдеться підходяще авто, невелика. Покупцеві залишається лише чекати появи нових моделей або відправитися в інший салон.

Ще один, причому не найкращий варіант - взяти авто б / у в кредит без початкового внеску для покупки машини на руках. Банки неохоче схвалюють подібні заявки в зв'язку з невиправданими ризиками. Так що навіть у разі позитивної відповіді ці чинники позначаться в більш суворих умовах кредитування:

 • доскіпливій перевірки благонадійності боржника;
 • вимозі фінансових гарантій;
 • більш високою процентною ставкою.

Щоб покупка авто з пробігом на кредит без початкового внеску не стала непосильним фінансовим обтяженням, слід ретельно ознайомитися зі своїми зобов'язаннями. Особливу увагу потрібно приділити пунктам, прописаним дрібним шрифтом, так як саме там найчастіше вказано, які санкції загрожують боржника в разі невиконання умов угоди, включаючи дострокове погашення кредиту.

Але в покупці з рук є і плюс. Оформляючи кредит на авто б / у без внеску, клієнт стає володарем вподобаного автомобіля, а не тієї моделі, яку хоче продати автосалон.

Де купити автомобіль

Якщо стабільність доходу не викликає сумнівів, пора визначитися, де купити нове авто в кредит без початкового внеску. Для цього потрібно лише виділити час на те, щоб познайомитися з пропозиціями автодилерів і підібрати вподобаний варіант.

Що ж стосується місця, де можна купити б / у авто в кредит без початкового внеску, у покупця є право вибору. Існує можливість придбати машину:

 • на автомобільному ринку;
 • в автосалоні;
 • через Інтернет.

Потрібно визнати, що посередництво автосалону - більш безпечний варіант, ніж інші два.

Визначившись з місцем покупки, слід зайнятися пошуком установ, де можна взяти автокредит без первісного внеску. Оскільки автокредити - це банківський продукт, за кредитуванням слід звернутися до фінансової установи, яке пропонує найбільш вигідні умови.

вибір банку

При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою. Для початку необхідно уточнити, які банки дають автокредит без первісного внеску. В даний час таким кредитуванням займаються: При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою

 • «Хоум Кредит» банк;
 • банк «Радянський»;
 • «Нордеа Банк»;
 • «Газпромбанк»;
 • «Уралсиб»;
 • «Росбанк» та інші.

Щоб знайти найбільш вигідний автокредит без первісного внеску, слід розглянути пропозиції різних банків, порівнюючи:

 1. Розмір процентної ставки.
 2. Тривалість кредитування.
 3. Наявність можливості дострокового повернення боргу.
 4. Пільгові умови.
 5. Вимоги до позичальника.

Дослідження можна провести на підставі інформації, отриманої по телефону або на сайті конкретного банку, вносячи всі отримані дані в імпровізовану таблицю. Вона може виглядати наступним чином:

Назва установи Ліміт кредиту Термін кредитування Ставка (%) Комісія Поліс КАСКО Інші умови «Хоум Кредит»
(Споживчий нецільової) До 1 млн рублів До 5 років 10,9 Не справляється Ні Ні «Радянський» До 3 млн рублів До 5 років 11,5 6 000 за переказ кредитних коштів Обов'язково Страхування життя від нещасних випадків.
Можливість погашати борг без штрафних санкцій. Совкомбанк
програма "АвтоЕкспрес" до 2,5 млн рублів 0,5-6 років 15,3 Не справляється Обов'язково (повний перелік можливих ризиків).

Звичайно, простіше скористатися спеціальними калькуляторами, розміщеними на сайтах банків. Однак цей спосіб дозволяє отримати лише загальне уявлення, так як дані застарівають. До того ж число банків, що кредитують покупку авто без першого платежу, зростає. Щоб оформити найбільш вигідний автокредит, рекомендуємо познайомитися з матеріалом , Присвяченим добірці актуальних банківських продуктів.

В автосалоні

Оформляючи автокредит в автосалоні без початкового внеску, покупець зазвичай може вибрати один з банків-партнерів. Деякі з установ - наприклад, Ощадбанк Росії - видають кредити тільки за умови внесення обов'язкового платежу. Оскільки запропоновані в салоні умови можуть абсолютно не влаштовувати покупця, бажано виділити час на самостійний вибір банку.

Однак деякі клієнти воліють заощадити час, скориставшись послугами кредитних експертів, які співпрацюють з автосалонами. Такі клієнти відчувають себе впевненіше, якщо фахівець допомагає їм підібрати підходящий автокредит в салоні без початкового внеску і бере на себе оформлення. Про те, як виглядає процедура кредитування авто, читайте в статті « Машина в кредит в автосалоні ».

Перед тим як взяти автокредит без первісного внеску, потрібна підготовка, яка починається з розрахунку сімейного бюджету і закінчується вибором банку. При оформленні договору потрібно пам'ятати про загальні правила:

 1. Уточнюйте розмір комісій за відкриття / обслуговування рахунку, про які зазвичай не згадують кредитні експерти, пояснюючи, як купити авто в кредит без початкового внеску: навіть мінімальний щомісячний комісійний збір в 0,1% перетворюється в додаткові 1,2% річних. Деякі банки стягують оплату за розгляд заяви. Цю суму пред'являють до оплати, навіть якщо кредит не був схвалений.
 2. Обговорюючи з кредитним експертом, як взяти автомобіль в кредит без початкового внеску в його банку, з'ясовуйте спосіб погашення боргу (готівкова / безготівкова форма). Найменше порушення умов обернеться штрафними санкціями, а, значить, і непередбаченими витратами.
 3. Зверніть пильну увагу на вимоги щодо страхування. Нерідко запропоновані тарифи не є найвигіднішими для клієнта.

Після цього, щоб взяти кредит без початкового внеску на автомобіль, залишається лише надати пакет документів і дочекатися розгляду кредитної заявки. На аналіз наданих відомостей кредитного експерта може знадобитися від кількох годин до 7 днів.

У разі схвалення заявки дії клієнта виглядають наступним чином:

 • оформлення договору купівлі / продажу машини;
 • придбання поліса ОСАЦВ КАСКО , Якщо це передбачають умови договору);
 • укладення договору позики;
 • оформлення застави.

Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів. Як бачимо, процедура оформлення документів схожа на заходи при звичайному кредитуванні. Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів

Вимоги до позичальників

Зазвичай банки погоджуються оформити автокредит без первісного внеску, якщо покупець відповідає певним вимогам. Кожен банк може висувати індивідуальні умови, однак у більшості кредиторів вони такі:

 1. Передбачуваний щомісячний платіж не перевищує 30-40% доходу боржника: наприклад, якщо покупець взяв трирічний кредит на 500 000 рублів за ставкою 18,9%, то аннуїтетниє внески складуть приблизно 18 400 рублів щомісяця. Отже, щомісячний дохід позичальника повинен становити не менше 46 000 рублей.
 2. Вік 21-65 років.
 3. Громадянство РФ.
 4. Проживання за місцем реєстрації.
 5. благополучна кредитна історія .
 6. Платоспроможний поручитель.

Поряд з вимогами до позичальників банки можуть варіювати і умови кредиту. Вони формуються на підставі декількох чинників:

 • розмір кредиту;
 • терміни виплат;
 • річна ставка;
 • додаткові платежі (щомісячні або одноразові);
 • пробіг автомобіля (при купівлі вживаного ТС);
 • відмова від КАСКО.

Щоб визначити, чи в змозі сім'я дозволити собі подібну покупку, потрібно уважно дослідити всі умови автокредиту, про яких розповідається в окремій статті . Порівнюючи банківські пропозиції, варто відштовхуватися від максимальної суми, яку здатний виплачувати позичальник без шкоди для бюджету. Звертайте увагу і на термін кредитування: чим він менший, тим дешевше виявиться позику.

документи

Після вибору банку і підходящої програми можна приступати до подачі кредитної заявки. Для цього від позичальника буде потрібно ряд документів:

 • заява-анкета (форма встановлюється кожним банком індивідуально);
 • посвідчення особи претендента (цивільний паспорт і ін.);
 • відомості про джерело і розмір доходів (довідка 2-ПДФО);
 • копія трудової книжки.

Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані. Повний перелік довідок, які вимагають аналітики банків, опублікований в статті « Які документи потрібні для автокредиту ». Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані

Без додаткових документів

Ще недавно у наших співвітчизників не було можливості взяти кредит на авто без першого внеску і довідки про доходи. Але ж число громадян, які отримують зарплату «в конвертах», досить значно. До того ж, навіть будучи офіційно безробітним, людина може мати солідні кошти за рахунок пасивного доходу, принесеного інвестиціями або здачею нерухомості в оренду.

Завдяки появі програм, для яких не потрібно підтвердження працевлаштування, можливість оформити кредитування з'явилася у більшого числа росіян.

Для схвалення кредитної заявки буде потрібно лише 2 документи, що засвідчують особу позичальника: його цивільний паспорт і водійські права (опціонально: військовий квиток і тому подібні документи).

Деякі установи навіть відмовилися від вимоги надавати поручителя і готові кредитувати покупку уживаного авто. Серед них, наприклад:

 • банк «Радянський»;
 • «Запсибкомбанк»;
 • «Локо-Банк» (для повторних клієнтів);
 • «ПлюсБанк»;
 • «Росбанк»;
 • «Совкомбанк».

Потрібно розуміти, що в цьому випадку доведеться змиритися з бажанням банків залежить потенційні ризики в більш високі процентні ставки. До того ж можливість купити автомобіль в кредит без початкового внеску на підставі 2 документів надається, тільки якщо вартість ТЗ не перевищує 500 000 рублів, а термін кредитування - 3 роки. Інакше можуть знадобитися додаткові гарантії платоспроможності: ІПН, копія трудової книжки.

Керівництво для тих, хто хоче оформити автокредит без довідки про доходи .

Подача кредитної заявки

Подати заявку на автокредит без первісного внеску можна двома способами:

 • в офісі банку в робочий час;
 • за допомогою інтернет-банкінгу в будь-який час доби.

Багато хто знає, як це відбувається в установі. Щоб направити запит через інтернет, потрібно відвідати офіційну сторінку банку-кредитора, що пропонує оптимальну програму, і клікнути на кнопку «Відправити заявку».

Програма перенаправить користувача на сторінку з короткою формою анкети. Заповнивши всі рядки і переконавшись в точності внесеної інформації, потрібно натиснути кнопку «Відправити заявку». Після цього дані направляються кредитному аналітику банку на розгляд. Більш докладні рекомендації читайте в статті « Заявка на автокредит онлайн ».

Послуга в Москві

Навіть жителі столиці з їх зарплатами часом хочуть отримати автокредит без первісного внеску на новий автомобіль в Москві. Проблема солідного першого платежу робить не такими вже привабливими навіть вигідні відсотки та гнучкі умови надання кредитних коштів. Якщо сума початкового внеску занадто велика, кредитні програми виявляються недоступні великому числу москвичів.

Після підвищення ключової ставки Центробанку і, відповідно, мінімальної процентної ставки, в РФ залишилося не так вже й багато фінансових установ, які готові надати кредит на авто без початкового внеску в Москві. Більшість банків вимагають внесення принаймні 10% від вартості автомобіля.

Однак деякі кредитори розуміють, що, незважаючи на високий ризик втратити вкладені кошти, процентні ставки перекривають можливий шкоди. Тому вони готові допомогти жителям столиці навіть купити авто в кредит б / у в Москві без початкового внеску.

Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача? Для прикладу в таблиці наведено кілька банків, в яких можна взяти кредит на авто без першого внеску (ПВ) в Москві. Це далеко не повний перелік, але цілком достатньо щоб отримати уявлення про умови позик без ПВ.

Як взяти авто в кредит без початкового внеску

Час читання: 10 хвилин

Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості. Але часи стабільної економіки минули, і зі страху перед інфляцією росіяни більше не намагаються збирати кошти на машину, вважаючи за краще взяти кредит. Щоб знизити переплату, багато хто шукає пропозиції з внесенням початкового платежу. Якщо ж покупець не має коштів для сплати першої частини суми, але може розраховувати на постійний щомісячний дохід, йому запропонують придбати авто в кредит без початкового внеску. Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості

особливості кредитування

Коли потенційні клієнти підшукують варіант в інтернеті або цікавляться у співробітників банку, чи можна взяти автокредит без первісного внеску, відповідь завжди звучить дуже заманливо. Банки навперебій пропонують взаємовигідні умови співпраці.

Буде корисно зважити всі за і проти, перш ніж придбати автомобіль в кредит без початкового внеску. Зокрема, варто врахувати, що така послуга обійдеться дорожче принаймні на 2-3% річних, а часто і більше. Це означає, що підсумкова переплата складе сотні тисяч рублів.

Охочі купити машину в кредит без першого внеску повинні також зважати на підвищеними вимогами банку до передбачуваних позичальникам. Більш жорсткі умови пов'язані зі значними ризиками, яким піддається кредитор.

Також потрібно згадати, що нерідко банки готові оформити кредит без початкового внеску на авто лише на бюджетні легкові машини. Причому невідомо, чи співпрацює дана фінансова організація з салоном, які реалізують модель автомобіля, яка в усіх відношеннях влаштовує покупця. Отже, можливість вибору марки і комплектації може бути обмежена.

Після розгляду цих нюансів майбутній автовласник може вирішити, що подібні умови його не влаштовують. У цьому випадку рекомендуємо розглянути переваги альтернативного варіанту кредитування, познайомившись зі статтею « Авто в кредит з початковим внеском ».

Деякі споживачі вважають за краще співробітництво з лізинговими товариствами . В цьому випадку автокредит з 0 початковим внеском доповнюється відсутністю необхідності:

 • купувати страхування життя;
 • займатися реєстрацією автомобіля самостійно.

Багато договори лізингу гарантують технічне обслуговування автомобіля за рахунок лізингодавця. А якщо позичальник втрачає платоспроможність, предмет лізингу просто переходить до фінансової організації.

Однак має сенс розглядати варіант продажу авто в кредит без першого внеску, якщо гроші, які можна було б присвятити на внесення платежу, знаходяться в обороті, а дохід від них перевищує передбачувані витрати на щомісячні перерахування.

Купівля нового автомобіля

Значне число покупців відзначають переваги нового ТЗ перед авто з пробігом:

 1. Гарантійні зобов'язання виробника.
 2. Юридична чистота машини.
 3. Відсутність сумнівною історії ( участь в ДТП , Інші ушкодження).
 4. Можливість експлуатувати авто без вкладення коштів / часу в ремонт деталей.
 5. Проходження ТО лише через 3 роки після покупки.

Зважаючи на ці достоїнств багато банків допомагають придбати новий автомобіль без початкового внеску в кредит, адже найчастіше цю послугу замовляють клієнти, які збираються використовувати машину як засіб отримання доходу або підвищення свого статусу.

Поряд з можливістю швидко стати власником новенького чотириколісного друга автокредит без першого внеску на авто - це ще й оптимальне рішення транспортного питання для тих, хто не хоче витрачати час і сили на пошук такого, що використовувалося автомобіля.

Купити або продати

Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску. Хоча ще недавно банки неохоче кредитували подібні покупки, завдяки зростаючому попиту з'явилися нові кредитні продукти для позичальників з обмеженими фінансовими можливостями. Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску

Головний плюс такої покупки - значно доступніша вартість товару.

Однак слід враховувати обмеження за віком кредитуемого автомобіля. Для іномарок він не повинен перевищувати 7-10 років.

Ще більш суворий ліміт при оформленні автокредиту без початкового внеску на російські авто - всього 5 років. А деякі банки і зовсім виявляються кредитувати покупку уживаних ТЗ китайського, індійського, українського і російського виробництва. У зв'язку з сумнівною якістю продукції автопрому фінансові установи вважають це небезпечним капіталовкладенням.

Серед недоліків кредиту на б / у машину без початкового внеску можна перерахувати і обмежений вибір з переліку автомобілів, якими володіє салон. Імовірність, що в першому ж магазині знайдеться підходяще авто, невелика. Покупцеві залишається лише чекати появи нових моделей або відправитися в інший салон.

Ще один, причому не найкращий варіант - взяти авто б / у в кредит без початкового внеску для покупки машини на руках. Банки неохоче схвалюють подібні заявки в зв'язку з невиправданими ризиками. Так що навіть у разі позитивної відповіді ці чинники позначаться в більш суворих умовах кредитування:

 • доскіпливій перевірки благонадійності боржника;
 • вимозі фінансових гарантій;
 • більш високою процентною ставкою.

Щоб покупка авто з пробігом на кредит без початкового внеску не стала непосильним фінансовим обтяженням, слід ретельно ознайомитися зі своїми зобов'язаннями. Особливу увагу потрібно приділити пунктам, прописаним дрібним шрифтом, так як саме там найчастіше вказано, які санкції загрожують боржника в разі невиконання умов угоди, включаючи дострокове погашення кредиту.

Але в покупці з рук є і плюс. Оформляючи кредит на авто б / у без внеску, клієнт стає володарем вподобаного автомобіля, а не тієї моделі, яку хоче продати автосалон.

Де купити автомобіль

Якщо стабільність доходу не викликає сумнівів, пора визначитися, де купити нове авто в кредит без початкового внеску. Для цього потрібно лише виділити час на те, щоб познайомитися з пропозиціями автодилерів і підібрати вподобаний варіант.

Що ж стосується місця, де можна купити б / у авто в кредит без початкового внеску, у покупця є право вибору. Існує можливість придбати машину:

 • на автомобільному ринку;
 • в автосалоні;
 • через Інтернет.

Потрібно визнати, що посередництво автосалону - більш безпечний варіант, ніж інші два.

Визначившись з місцем покупки, слід зайнятися пошуком установ, де можна взяти автокредит без первісного внеску. Оскільки автокредити - це банківський продукт, за кредитуванням слід звернутися до фінансової установи, яке пропонує найбільш вигідні умови.

вибір банку

При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою. Для початку необхідно уточнити, які банки дають автокредит без первісного внеску. В даний час таким кредитуванням займаються: При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою

 • «Хоум Кредит» банк;
 • банк «Радянський»;
 • «Нордеа Банк»;
 • «Газпромбанк»;
 • «Уралсиб»;
 • «Росбанк» та інші.

Щоб знайти найбільш вигідний автокредит без первісного внеску, слід розглянути пропозиції різних банків, порівнюючи:

 1. Розмір процентної ставки.
 2. Тривалість кредитування.
 3. Наявність можливості дострокового повернення боргу.
 4. Пільгові умови.
 5. Вимоги до позичальника.

Дослідження можна провести на підставі інформації, отриманої по телефону або на сайті конкретного банку, вносячи всі отримані дані в імпровізовану таблицю. Вона може виглядати наступним чином:

Назва установи Ліміт кредиту Термін кредитування Ставка (%) Комісія Поліс КАСКО Інші умови «Хоум Кредит»
(Споживчий нецільової) До 1 млн рублів До 5 років 10,9 Не справляється Ні Ні «Радянський» До 3 млн рублів До 5 років 11,5 6 000 за переказ кредитних коштів Обов'язково Страхування життя від нещасних випадків.
Можливість погашати борг без штрафних санкцій. Совкомбанк
програма "АвтоЕкспрес" до 2,5 млн рублів 0,5-6 років 15,3 Не справляється Обов'язково (повний перелік можливих ризиків).

Звичайно, простіше скористатися спеціальними калькуляторами, розміщеними на сайтах банків. Однак цей спосіб дозволяє отримати лише загальне уявлення, так як дані застарівають. До того ж число банків, що кредитують покупку авто без першого платежу, зростає. Щоб оформити найбільш вигідний автокредит, рекомендуємо познайомитися з матеріалом , Присвяченим добірці актуальних банківських продуктів.

В автосалоні

Оформляючи автокредит в автосалоні без початкового внеску, покупець зазвичай може вибрати один з банків-партнерів. Деякі з установ - наприклад, Ощадбанк Росії - видають кредити тільки за умови внесення обов'язкового платежу. Оскільки запропоновані в салоні умови можуть абсолютно не влаштовувати покупця, бажано виділити час на самостійний вибір банку.

Однак деякі клієнти воліють заощадити час, скориставшись послугами кредитних експертів, які співпрацюють з автосалонами. Такі клієнти відчувають себе впевненіше, якщо фахівець допомагає їм підібрати підходящий автокредит в салоні без початкового внеску і бере на себе оформлення. Про те, як виглядає процедура кредитування авто, читайте в статті « Машина в кредит в автосалоні ».

Перед тим як взяти автокредит без первісного внеску, потрібна підготовка, яка починається з розрахунку сімейного бюджету і закінчується вибором банку. При оформленні договору потрібно пам'ятати про загальні правила:

 1. Уточнюйте розмір комісій за відкриття / обслуговування рахунку, про які зазвичай не згадують кредитні експерти, пояснюючи, як купити авто в кредит без початкового внеску: навіть мінімальний щомісячний комісійний збір в 0,1% перетворюється в додаткові 1,2% річних. Деякі банки стягують оплату за розгляд заяви. Цю суму пред'являють до оплати, навіть якщо кредит не був схвалений.
 2. Обговорюючи з кредитним експертом, як взяти автомобіль в кредит без початкового внеску в його банку, з'ясовуйте спосіб погашення боргу (готівкова / безготівкова форма). Найменше порушення умов обернеться штрафними санкціями, а, значить, і непередбаченими витратами.
 3. Зверніть пильну увагу на вимоги щодо страхування. Нерідко запропоновані тарифи не є найвигіднішими для клієнта.

Після цього, щоб взяти кредит без початкового внеску на автомобіль, залишається лише надати пакет документів і дочекатися розгляду кредитної заявки. На аналіз наданих відомостей кредитного експерта може знадобитися від кількох годин до 7 днів.

У разі схвалення заявки дії клієнта виглядають наступним чином:

 • оформлення договору купівлі / продажу машини;
 • придбання поліса ОСАЦВ КАСКО , Якщо це передбачають умови договору);
 • укладення договору позики;
 • оформлення застави.

Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів. Як бачимо, процедура оформлення документів схожа на заходи при звичайному кредитуванні. Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів

Вимоги до позичальників

Зазвичай банки погоджуються оформити автокредит без первісного внеску, якщо покупець відповідає певним вимогам. Кожен банк може висувати індивідуальні умови, однак у більшості кредиторів вони такі:

 1. Передбачуваний щомісячний платіж не перевищує 30-40% доходу боржника: наприклад, якщо покупець взяв трирічний кредит на 500 000 рублів за ставкою 18,9%, то аннуїтетниє внески складуть приблизно 18 400 рублів щомісяця. Отже, щомісячний дохід позичальника повинен становити не менше 46 000 рублей.
 2. Вік 21-65 років.
 3. Громадянство РФ.
 4. Проживання за місцем реєстрації.
 5. благополучна кредитна історія .
 6. Платоспроможний поручитель.

Поряд з вимогами до позичальників банки можуть варіювати і умови кредиту. Вони формуються на підставі декількох чинників:

 • розмір кредиту;
 • терміни виплат;
 • річна ставка;
 • додаткові платежі (щомісячні або одноразові);
 • пробіг автомобіля (при купівлі вживаного ТС);
 • відмова від КАСКО.

Щоб визначити, чи в змозі сім'я дозволити собі подібну покупку, потрібно уважно дослідити всі умови автокредиту, про яких розповідається в окремій статті . Порівнюючи банківські пропозиції, варто відштовхуватися від максимальної суми, яку здатний виплачувати позичальник без шкоди для бюджету. Звертайте увагу і на термін кредитування: чим він менший, тим дешевше виявиться позику.

документи

Після вибору банку і підходящої програми можна приступати до подачі кредитної заявки. Для цього від позичальника буде потрібно ряд документів:

 • заява-анкета (форма встановлюється кожним банком індивідуально);
 • посвідчення особи претендента (цивільний паспорт і ін.);
 • відомості про джерело і розмір доходів (довідка 2-ПДФО);
 • копія трудової книжки.

Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані. Повний перелік довідок, які вимагають аналітики банків, опублікований в статті « Які документи потрібні для автокредиту ». Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані

Без додаткових документів

Ще недавно у наших співвітчизників не було можливості взяти кредит на авто без першого внеску і довідки про доходи. Але ж число громадян, які отримують зарплату «в конвертах», досить значно. До того ж, навіть будучи офіційно безробітним, людина може мати солідні кошти за рахунок пасивного доходу, принесеного інвестиціями або здачею нерухомості в оренду.

Завдяки появі програм, для яких не потрібно підтвердження працевлаштування, можливість оформити кредитування з'явилася у більшого числа росіян.

Для схвалення кредитної заявки буде потрібно лише 2 документи, що засвідчують особу позичальника: його цивільний паспорт і водійські права (опціонально: військовий квиток і тому подібні документи).

Деякі установи навіть відмовилися від вимоги надавати поручителя і готові кредитувати покупку уживаного авто. Серед них, наприклад:

 • банк «Радянський»;
 • «Запсибкомбанк»;
 • «Локо-Банк» (для повторних клієнтів);
 • «ПлюсБанк»;
 • «Росбанк»;
 • «Совкомбанк».

Потрібно розуміти, що в цьому випадку доведеться змиритися з бажанням банків залежить потенційні ризики в більш високі процентні ставки. До того ж можливість купити автомобіль в кредит без початкового внеску на підставі 2 документів надається, тільки якщо вартість ТЗ не перевищує 500 000 рублів, а термін кредитування - 3 роки. Інакше можуть знадобитися додаткові гарантії платоспроможності: ІПН, копія трудової книжки.

Керівництво для тих, хто хоче оформити автокредит без довідки про доходи .

Подача кредитної заявки

Подати заявку на автокредит без первісного внеску можна двома способами:

 • в офісі банку в робочий час;
 • за допомогою інтернет-банкінгу в будь-який час доби.

Багато хто знає, як це відбувається в установі. Щоб направити запит через інтернет, потрібно відвідати офіційну сторінку банку-кредитора, що пропонує оптимальну програму, і клікнути на кнопку «Відправити заявку».

Програма перенаправить користувача на сторінку з короткою формою анкети. Заповнивши всі рядки і переконавшись в точності внесеної інформації, потрібно натиснути кнопку «Відправити заявку». Після цього дані направляються кредитному аналітику банку на розгляд. Більш докладні рекомендації читайте в статті « Заявка на автокредит онлайн ».

Послуга в Москві

Навіть жителі столиці з їх зарплатами часом хочуть отримати автокредит без первісного внеску на новий автомобіль в Москві. Проблема солідного першого платежу робить не такими вже привабливими навіть вигідні відсотки та гнучкі умови надання кредитних коштів. Якщо сума початкового внеску занадто велика, кредитні програми виявляються недоступні великому числу москвичів.

Після підвищення ключової ставки Центробанку і, відповідно, мінімальної процентної ставки, в РФ залишилося не так вже й багато фінансових установ, які готові надати кредит на авто без початкового внеску в Москві. Більшість банків вимагають внесення принаймні 10% від вартості автомобіля.

Однак деякі кредитори розуміють, що, незважаючи на високий ризик втратити вкладені кошти, процентні ставки перекривають можливий шкоди. Тому вони готові допомогти жителям столиці навіть купити авто в кредит б / у в Москві без початкового внеску.

Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача? Для прикладу в таблиці наведено кілька банків, в яких можна взяти кредит на авто без першого внеску (ПВ) в Москві. Це далеко не повний перелік, але цілком достатньо щоб отримати уявлення про умови позик без ПВ.

Як взяти авто в кредит без початкового внеску

Час читання: 10 хвилин

Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості. Але часи стабільної економіки минули, і зі страху перед інфляцією росіяни більше не намагаються збирати кошти на машину, вважаючи за краще взяти кредит. Щоб знизити переплату, багато хто шукає пропозиції з внесенням початкового платежу. Якщо ж покупець не має коштів для сплати першої частини суми, але може розраховувати на постійний щомісячний дохід, йому запропонують придбати авто в кредит без початкового внеску. Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості

особливості кредитування

Коли потенційні клієнти підшукують варіант в інтернеті або цікавляться у співробітників банку, чи можна взяти автокредит без первісного внеску, відповідь завжди звучить дуже заманливо. Банки навперебій пропонують взаємовигідні умови співпраці.

Буде корисно зважити всі за і проти, перш ніж придбати автомобіль в кредит без початкового внеску. Зокрема, варто врахувати, що така послуга обійдеться дорожче принаймні на 2-3% річних, а часто і більше. Це означає, що підсумкова переплата складе сотні тисяч рублів.

Охочі купити машину в кредит без першого внеску повинні також зважати на підвищеними вимогами банку до передбачуваних позичальникам. Більш жорсткі умови пов'язані зі значними ризиками, яким піддається кредитор.

Також потрібно згадати, що нерідко банки готові оформити кредит без початкового внеску на авто лише на бюджетні легкові машини. Причому невідомо, чи співпрацює дана фінансова організація з салоном, які реалізують модель автомобіля, яка в усіх відношеннях влаштовує покупця. Отже, можливість вибору марки і комплектації може бути обмежена.

Після розгляду цих нюансів майбутній автовласник може вирішити, що подібні умови його не влаштовують. У цьому випадку рекомендуємо розглянути переваги альтернативного варіанту кредитування, познайомившись зі статтею « Авто в кредит з початковим внеском ».

Деякі споживачі вважають за краще співробітництво з лізинговими товариствами . В цьому випадку автокредит з 0 початковим внеском доповнюється відсутністю необхідності:

 • купувати страхування життя;
 • займатися реєстрацією автомобіля самостійно.

Багато договори лізингу гарантують технічне обслуговування автомобіля за рахунок лізингодавця. А якщо позичальник втрачає платоспроможність, предмет лізингу просто переходить до фінансової організації.

Однак має сенс розглядати варіант продажу авто в кредит без першого внеску, якщо гроші, які можна було б присвятити на внесення платежу, знаходяться в обороті, а дохід від них перевищує передбачувані витрати на щомісячні перерахування.

Купівля нового автомобіля

Значне число покупців відзначають переваги нового ТЗ перед авто з пробігом:

 1. Гарантійні зобов'язання виробника.
 2. Юридична чистота машини.
 3. Відсутність сумнівною історії ( участь в ДТП , Інші ушкодження).
 4. Можливість експлуатувати авто без вкладення коштів / часу в ремонт деталей.
 5. Проходження ТО лише через 3 роки після покупки.

Зважаючи на ці достоїнств багато банків допомагають придбати новий автомобіль без початкового внеску в кредит, адже найчастіше цю послугу замовляють клієнти, які збираються використовувати машину як засіб отримання доходу або підвищення свого статусу.

Поряд з можливістю швидко стати власником новенького чотириколісного друга автокредит без першого внеску на авто - це ще й оптимальне рішення транспортного питання для тих, хто не хоче витрачати час і сили на пошук такого, що використовувалося автомобіля.

Купити або продати

Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску. Хоча ще недавно банки неохоче кредитували подібні покупки, завдяки зростаючому попиту з'явилися нові кредитні продукти для позичальників з обмеженими фінансовими можливостями. Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску

Головний плюс такої покупки - значно доступніша вартість товару.

Однак слід враховувати обмеження за віком кредитуемого автомобіля. Для іномарок він не повинен перевищувати 7-10 років.

Ще більш суворий ліміт при оформленні автокредиту без початкового внеску на російські авто - всього 5 років. А деякі банки і зовсім виявляються кредитувати покупку уживаних ТЗ китайського, індійського, українського і російського виробництва. У зв'язку з сумнівною якістю продукції автопрому фінансові установи вважають це небезпечним капіталовкладенням.

Серед недоліків кредиту на б / у машину без початкового внеску можна перерахувати і обмежений вибір з переліку автомобілів, якими володіє салон. Імовірність, що в першому ж магазині знайдеться підходяще авто, невелика. Покупцеві залишається лише чекати появи нових моделей або відправитися в інший салон.

Ще один, причому не найкращий варіант - взяти авто б / у в кредит без початкового внеску для покупки машини на руках. Банки неохоче схвалюють подібні заявки в зв'язку з невиправданими ризиками. Так що навіть у разі позитивної відповіді ці чинники позначаться в більш суворих умовах кредитування:

 • доскіпливій перевірки благонадійності боржника;
 • вимозі фінансових гарантій;
 • більш високою процентною ставкою.

Щоб покупка авто з пробігом на кредит без початкового внеску не стала непосильним фінансовим обтяженням, слід ретельно ознайомитися зі своїми зобов'язаннями. Особливу увагу потрібно приділити пунктам, прописаним дрібним шрифтом, так як саме там найчастіше вказано, які санкції загрожують боржника в разі невиконання умов угоди, включаючи дострокове погашення кредиту.

Але в покупці з рук є і плюс. Оформляючи кредит на авто б / у без внеску, клієнт стає володарем вподобаного автомобіля, а не тієї моделі, яку хоче продати автосалон.

Де купити автомобіль

Якщо стабільність доходу не викликає сумнівів, пора визначитися, де купити нове авто в кредит без початкового внеску. Для цього потрібно лише виділити час на те, щоб познайомитися з пропозиціями автодилерів і підібрати вподобаний варіант.

Що ж стосується місця, де можна купити б / у авто в кредит без початкового внеску, у покупця є право вибору. Існує можливість придбати машину:

 • на автомобільному ринку;
 • в автосалоні;
 • через Інтернет.

Потрібно визнати, що посередництво автосалону - більш безпечний варіант, ніж інші два.

Визначившись з місцем покупки, слід зайнятися пошуком установ, де можна взяти автокредит без первісного внеску. Оскільки автокредити - це банківський продукт, за кредитуванням слід звернутися до фінансової установи, яке пропонує найбільш вигідні умови.

вибір банку

При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою. Для початку необхідно уточнити, які банки дають автокредит без первісного внеску. В даний час таким кредитуванням займаються: При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою

 • «Хоум Кредит» банк;
 • банк «Радянський»;
 • «Нордеа Банк»;
 • «Газпромбанк»;
 • «Уралсиб»;
 • «Росбанк» та інші.

Щоб знайти найбільш вигідний автокредит без первісного внеску, слід розглянути пропозиції різних банків, порівнюючи:

 1. Розмір процентної ставки.
 2. Тривалість кредитування.
 3. Наявність можливості дострокового повернення боргу.
 4. Пільгові умови.
 5. Вимоги до позичальника.

Дослідження можна провести на підставі інформації, отриманої по телефону або на сайті конкретного банку, вносячи всі отримані дані в імпровізовану таблицю. Вона може виглядати наступним чином:

Назва установи Ліміт кредиту Термін кредитування Ставка (%) Комісія Поліс КАСКО Інші умови «Хоум Кредит»
(Споживчий нецільової) До 1 млн рублів До 5 років 10,9 Не справляється Ні Ні «Радянський» До 3 млн рублів До 5 років 11,5 6 000 за переказ кредитних коштів Обов'язково Страхування життя від нещасних випадків.
Можливість погашати борг без штрафних санкцій. Совкомбанк
програма "АвтоЕкспрес" до 2,5 млн рублів 0,5-6 років 15,3 Не справляється Обов'язково (повний перелік можливих ризиків).

Звичайно, простіше скористатися спеціальними калькуляторами, розміщеними на сайтах банків. Однак цей спосіб дозволяє отримати лише загальне уявлення, так як дані застарівають. До того ж число банків, що кредитують покупку авто без першого платежу, зростає. Щоб оформити найбільш вигідний автокредит, рекомендуємо познайомитися з матеріалом , Присвяченим добірці актуальних банківських продуктів.

В автосалоні

Оформляючи автокредит в автосалоні без початкового внеску, покупець зазвичай може вибрати один з банків-партнерів. Деякі з установ - наприклад, Ощадбанк Росії - видають кредити тільки за умови внесення обов'язкового платежу. Оскільки запропоновані в салоні умови можуть абсолютно не влаштовувати покупця, бажано виділити час на самостійний вибір банку.

Однак деякі клієнти воліють заощадити час, скориставшись послугами кредитних експертів, які співпрацюють з автосалонами. Такі клієнти відчувають себе впевненіше, якщо фахівець допомагає їм підібрати підходящий автокредит в салоні без початкового внеску і бере на себе оформлення. Про те, як виглядає процедура кредитування авто, читайте в статті « Машина в кредит в автосалоні ».

Перед тим як взяти автокредит без первісного внеску, потрібна підготовка, яка починається з розрахунку сімейного бюджету і закінчується вибором банку. При оформленні договору потрібно пам'ятати про загальні правила:

 1. Уточнюйте розмір комісій за відкриття / обслуговування рахунку, про які зазвичай не згадують кредитні експерти, пояснюючи, як купити авто в кредит без початкового внеску: навіть мінімальний щомісячний комісійний збір в 0,1% перетворюється в додаткові 1,2% річних. Деякі банки стягують оплату за розгляд заяви. Цю суму пред'являють до оплати, навіть якщо кредит не був схвалений.
 2. Обговорюючи з кредитним експертом, як взяти автомобіль в кредит без початкового внеску в його банку, з'ясовуйте спосіб погашення боргу (готівкова / безготівкова форма). Найменше порушення умов обернеться штрафними санкціями, а, значить, і непередбаченими витратами.
 3. Зверніть пильну увагу на вимоги щодо страхування. Нерідко запропоновані тарифи не є найвигіднішими для клієнта.

Після цього, щоб взяти кредит без початкового внеску на автомобіль, залишається лише надати пакет документів і дочекатися розгляду кредитної заявки. На аналіз наданих відомостей кредитного експерта може знадобитися від кількох годин до 7 днів.

У разі схвалення заявки дії клієнта виглядають наступним чином:

 • оформлення договору купівлі / продажу машини;
 • придбання поліса ОСАЦВ КАСКО , Якщо це передбачають умови договору);
 • укладення договору позики;
 • оформлення застави.

Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів. Як бачимо, процедура оформлення документів схожа на заходи при звичайному кредитуванні. Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів

Вимоги до позичальників

Зазвичай банки погоджуються оформити автокредит без первісного внеску, якщо покупець відповідає певним вимогам. Кожен банк може висувати індивідуальні умови, однак у більшості кредиторів вони такі:

 1. Передбачуваний щомісячний платіж не перевищує 30-40% доходу боржника: наприклад, якщо покупець взяв трирічний кредит на 500 000 рублів за ставкою 18,9%, то аннуїтетниє внески складуть приблизно 18 400 рублів щомісяця. Отже, щомісячний дохід позичальника повинен становити не менше 46 000 рублей.
 2. Вік 21-65 років.
 3. Громадянство РФ.
 4. Проживання за місцем реєстрації.
 5. благополучна кредитна історія .
 6. Платоспроможний поручитель.

Поряд з вимогами до позичальників банки можуть варіювати і умови кредиту. Вони формуються на підставі декількох чинників:

 • розмір кредиту;
 • терміни виплат;
 • річна ставка;
 • додаткові платежі (щомісячні або одноразові);
 • пробіг автомобіля (при купівлі вживаного ТС);
 • відмова від КАСКО.

Щоб визначити, чи в змозі сім'я дозволити собі подібну покупку, потрібно уважно дослідити всі умови автокредиту, про яких розповідається в окремій статті . Порівнюючи банківські пропозиції, варто відштовхуватися від максимальної суми, яку здатний виплачувати позичальник без шкоди для бюджету. Звертайте увагу і на термін кредитування: чим він менший, тим дешевше виявиться позику.

документи

Після вибору банку і підходящої програми можна приступати до подачі кредитної заявки. Для цього від позичальника буде потрібно ряд документів:

 • заява-анкета (форма встановлюється кожним банком індивідуально);
 • посвідчення особи претендента (цивільний паспорт і ін.);
 • відомості про джерело і розмір доходів (довідка 2-ПДФО);
 • копія трудової книжки.

Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані. Повний перелік довідок, які вимагають аналітики банків, опублікований в статті « Які документи потрібні для автокредиту ». Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані

Без додаткових документів

Ще недавно у наших співвітчизників не було можливості взяти кредит на авто без першого внеску і довідки про доходи. Але ж число громадян, які отримують зарплату «в конвертах», досить значно. До того ж, навіть будучи офіційно безробітним, людина може мати солідні кошти за рахунок пасивного доходу, принесеного інвестиціями або здачею нерухомості в оренду.

Завдяки появі програм, для яких не потрібно підтвердження працевлаштування, можливість оформити кредитування з'явилася у більшого числа росіян.

Для схвалення кредитної заявки буде потрібно лише 2 документи, що засвідчують особу позичальника: його цивільний паспорт і водійські права (опціонально: військовий квиток і тому подібні документи).

Деякі установи навіть відмовилися від вимоги надавати поручителя і готові кредитувати покупку уживаного авто. Серед них, наприклад:

 • банк «Радянський»;
 • «Запсибкомбанк»;
 • «Локо-Банк» (для повторних клієнтів);
 • «ПлюсБанк»;
 • «Росбанк»;
 • «Совкомбанк».

Потрібно розуміти, що в цьому випадку доведеться змиритися з бажанням банків залежить потенційні ризики в більш високі процентні ставки. До того ж можливість купити автомобіль в кредит без початкового внеску на підставі 2 документів надається, тільки якщо вартість ТЗ не перевищує 500 000 рублів, а термін кредитування - 3 роки. Інакше можуть знадобитися додаткові гарантії платоспроможності: ІПН, копія трудової книжки.

Керівництво для тих, хто хоче оформити автокредит без довідки про доходи .

Подача кредитної заявки

Подати заявку на автокредит без первісного внеску можна двома способами:

 • в офісі банку в робочий час;
 • за допомогою інтернет-банкінгу в будь-який час доби.

Багато хто знає, як це відбувається в установі. Щоб направити запит через інтернет, потрібно відвідати офіційну сторінку банку-кредитора, що пропонує оптимальну програму, і клікнути на кнопку «Відправити заявку».

Програма перенаправить користувача на сторінку з короткою формою анкети. Заповнивши всі рядки і переконавшись в точності внесеної інформації, потрібно натиснути кнопку «Відправити заявку». Після цього дані направляються кредитному аналітику банку на розгляд. Більш докладні рекомендації читайте в статті « Заявка на автокредит онлайн ».

Послуга в Москві

Навіть жителі столиці з їх зарплатами часом хочуть отримати автокредит без первісного внеску на новий автомобіль в Москві. Проблема солідного першого платежу робить не такими вже привабливими навіть вигідні відсотки та гнучкі умови надання кредитних коштів. Якщо сума початкового внеску занадто велика, кредитні програми виявляються недоступні великому числу москвичів.

Після підвищення ключової ставки Центробанку і, відповідно, мінімальної процентної ставки, в РФ залишилося не так вже й багато фінансових установ, які готові надати кредит на авто без початкового внеску в Москві. Більшість банків вимагають внесення принаймні 10% від вартості автомобіля.

Однак деякі кредитори розуміють, що, незважаючи на високий ризик втратити вкладені кошти, процентні ставки перекривають можливий шкоди. Тому вони готові допомогти жителям столиці навіть купити авто в кредит б / у в Москві без початкового внеску.

Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача? Для прикладу в таблиці наведено кілька банків, в яких можна взяти кредит на авто без першого внеску (ПВ) в Москві. Це далеко не повний перелік, але цілком достатньо щоб отримати уявлення про умови позик без ПВ.

Як взяти авто в кредит без початкового внеску

Час читання: 10 хвилин

Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості. Але часи стабільної економіки минули, і зі страху перед інфляцією росіяни більше не намагаються збирати кошти на машину, вважаючи за краще взяти кредит. Щоб знизити переплату, багато хто шукає пропозиції з внесенням початкового платежу. Якщо ж покупець не має коштів для сплати першої частини суми, але може розраховувати на постійний щомісячний дохід, йому запропонують придбати авто в кредит без початкового внеску. Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості

особливості кредитування

Коли потенційні клієнти підшукують варіант в інтернеті або цікавляться у співробітників банку, чи можна взяти автокредит без первісного внеску, відповідь завжди звучить дуже заманливо. Банки навперебій пропонують взаємовигідні умови співпраці.

Буде корисно зважити всі за і проти, перш ніж придбати автомобіль в кредит без початкового внеску. Зокрема, варто врахувати, що така послуга обійдеться дорожче принаймні на 2-3% річних, а часто і більше. Це означає, що підсумкова переплата складе сотні тисяч рублів.

Охочі купити машину в кредит без першого внеску повинні також зважати на підвищеними вимогами банку до передбачуваних позичальникам. Більш жорсткі умови пов'язані зі значними ризиками, яким піддається кредитор.

Також потрібно згадати, що нерідко банки готові оформити кредит без початкового внеску на авто лише на бюджетні легкові машини. Причому невідомо, чи співпрацює дана фінансова організація з салоном, які реалізують модель автомобіля, яка в усіх відношеннях влаштовує покупця. Отже, можливість вибору марки і комплектації може бути обмежена.

Після розгляду цих нюансів майбутній автовласник може вирішити, що подібні умови його не влаштовують. У цьому випадку рекомендуємо розглянути переваги альтернативного варіанту кредитування, познайомившись зі статтею « Авто в кредит з початковим внеском ».

Деякі споживачі вважають за краще співробітництво з лізинговими товариствами . В цьому випадку автокредит з 0 початковим внеском доповнюється відсутністю необхідності:

 • купувати страхування життя;
 • займатися реєстрацією автомобіля самостійно.

Багато договори лізингу гарантують технічне обслуговування автомобіля за рахунок лізингодавця. А якщо позичальник втрачає платоспроможність, предмет лізингу просто переходить до фінансової організації.

Однак має сенс розглядати варіант продажу авто в кредит без першого внеску, якщо гроші, які можна було б присвятити на внесення платежу, знаходяться в обороті, а дохід від них перевищує передбачувані витрати на щомісячні перерахування.

Купівля нового автомобіля

Значне число покупців відзначають переваги нового ТЗ перед авто з пробігом:

 1. Гарантійні зобов'язання виробника.
 2. Юридична чистота машини.
 3. Відсутність сумнівною історії ( участь в ДТП , Інші ушкодження).
 4. Можливість експлуатувати авто без вкладення коштів / часу в ремонт деталей.
 5. Проходження ТО лише через 3 роки після покупки.

Зважаючи на ці достоїнств багато банків допомагають придбати новий автомобіль без початкового внеску в кредит, адже найчастіше цю послугу замовляють клієнти, які збираються використовувати машину як засіб отримання доходу або підвищення свого статусу.

Поряд з можливістю швидко стати власником новенького чотириколісного друга автокредит без першого внеску на авто - це ще й оптимальне рішення транспортного питання для тих, хто не хоче витрачати час і сили на пошук такого, що використовувалося автомобіля.

Купити або продати

Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску. Хоча ще недавно банки неохоче кредитували подібні покупки, завдяки зростаючому попиту з'явилися нові кредитні продукти для позичальників з обмеженими фінансовими можливостями. Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску

Головний плюс такої покупки - значно доступніша вартість товару.

Однак слід враховувати обмеження за віком кредитуемого автомобіля. Для іномарок він не повинен перевищувати 7-10 років.

Ще більш суворий ліміт при оформленні автокредиту без початкового внеску на російські авто - всього 5 років. А деякі банки і зовсім виявляються кредитувати покупку уживаних ТЗ китайського, індійського, українського і російського виробництва. У зв'язку з сумнівною якістю продукції автопрому фінансові установи вважають це небезпечним капіталовкладенням.

Серед недоліків кредиту на б / у машину без початкового внеску можна перерахувати і обмежений вибір з переліку автомобілів, якими володіє салон. Імовірність, що в першому ж магазині знайдеться підходяще авто, невелика. Покупцеві залишається лише чекати появи нових моделей або відправитися в інший салон.

Ще один, причому не найкращий варіант - взяти авто б / у в кредит без початкового внеску для покупки машини на руках. Банки неохоче схвалюють подібні заявки в зв'язку з невиправданими ризиками. Так що навіть у разі позитивної відповіді ці чинники позначаться в більш суворих умовах кредитування:

 • доскіпливій перевірки благонадійності боржника;
 • вимозі фінансових гарантій;
 • більш високою процентною ставкою.

Щоб покупка авто з пробігом на кредит без початкового внеску не стала непосильним фінансовим обтяженням, слід ретельно ознайомитися зі своїми зобов'язаннями. Особливу увагу потрібно приділити пунктам, прописаним дрібним шрифтом, так як саме там найчастіше вказано, які санкції загрожують боржника в разі невиконання умов угоди, включаючи дострокове погашення кредиту.

Але в покупці з рук є і плюс. Оформляючи кредит на авто б / у без внеску, клієнт стає володарем вподобаного автомобіля, а не тієї моделі, яку хоче продати автосалон.

Де купити автомобіль

Якщо стабільність доходу не викликає сумнівів, пора визначитися, де купити нове авто в кредит без початкового внеску. Для цього потрібно лише виділити час на те, щоб познайомитися з пропозиціями автодилерів і підібрати вподобаний варіант.

Що ж стосується місця, де можна купити б / у авто в кредит без початкового внеску, у покупця є право вибору. Існує можливість придбати машину:

 • на автомобільному ринку;
 • в автосалоні;
 • через Інтернет.

Потрібно визнати, що посередництво автосалону - більш безпечний варіант, ніж інші два.

Визначившись з місцем покупки, слід зайнятися пошуком установ, де можна взяти автокредит без первісного внеску. Оскільки автокредити - це банківський продукт, за кредитуванням слід звернутися до фінансової установи, яке пропонує найбільш вигідні умови.

вибір банку

При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою. Для початку необхідно уточнити, які банки дають автокредит без первісного внеску. В даний час таким кредитуванням займаються: При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою

 • «Хоум Кредит» банк;
 • банк «Радянський»;
 • «Нордеа Банк»;
 • «Газпромбанк»;
 • «Уралсиб»;
 • «Росбанк» та інші.

Щоб знайти найбільш вигідний автокредит без первісного внеску, слід розглянути пропозиції різних банків, порівнюючи:

 1. Розмір процентної ставки.
 2. Тривалість кредитування.
 3. Наявність можливості дострокового повернення боргу.
 4. Пільгові умови.
 5. Вимоги до позичальника.

Дослідження можна провести на підставі інформації, отриманої по телефону або на сайті конкретного банку, вносячи всі отримані дані в імпровізовану таблицю. Вона може виглядати наступним чином:

Назва установи Ліміт кредиту Термін кредитування Ставка (%) Комісія Поліс КАСКО Інші умови «Хоум Кредит»
(Споживчий нецільової) До 1 млн рублів До 5 років 10,9 Не справляється Ні Ні «Радянський» До 3 млн рублів До 5 років 11,5 6 000 за переказ кредитних коштів Обов'язково Страхування життя від нещасних випадків.
Можливість погашати борг без штрафних санкцій. Совкомбанк
програма "АвтоЕкспрес" до 2,5 млн рублів 0,5-6 років 15,3 Не справляється Обов'язково (повний перелік можливих ризиків).

Звичайно, простіше скористатися спеціальними калькуляторами, розміщеними на сайтах банків. Однак цей спосіб дозволяє отримати лише загальне уявлення, так як дані застарівають. До того ж число банків, що кредитують покупку авто без першого платежу, зростає. Щоб оформити найбільш вигідний автокредит, рекомендуємо познайомитися з матеріалом , Присвяченим добірці актуальних банківських продуктів.

В автосалоні

Оформляючи автокредит в автосалоні без початкового внеску, покупець зазвичай може вибрати один з банків-партнерів. Деякі з установ - наприклад, Ощадбанк Росії - видають кредити тільки за умови внесення обов'язкового платежу. Оскільки запропоновані в салоні умови можуть абсолютно не влаштовувати покупця, бажано виділити час на самостійний вибір банку.

Однак деякі клієнти воліють заощадити час, скориставшись послугами кредитних експертів, які співпрацюють з автосалонами. Такі клієнти відчувають себе впевненіше, якщо фахівець допомагає їм підібрати підходящий автокредит в салоні без початкового внеску і бере на себе оформлення. Про те, як виглядає процедура кредитування авто, читайте в статті « Машина в кредит в автосалоні ».

Перед тим як взяти автокредит без первісного внеску, потрібна підготовка, яка починається з розрахунку сімейного бюджету і закінчується вибором банку. При оформленні договору потрібно пам'ятати про загальні правила:

 1. Уточнюйте розмір комісій за відкриття / обслуговування рахунку, про які зазвичай не згадують кредитні експерти, пояснюючи, як купити авто в кредит без початкового внеску: навіть мінімальний щомісячний комісійний збір в 0,1% перетворюється в додаткові 1,2% річних. Деякі банки стягують оплату за розгляд заяви. Цю суму пред'являють до оплати, навіть якщо кредит не був схвалений.
 2. Обговорюючи з кредитним експертом, як взяти автомобіль в кредит без початкового внеску в його банку, з'ясовуйте спосіб погашення боргу (готівкова / безготівкова форма). Найменше порушення умов обернеться штрафними санкціями, а, значить, і непередбаченими витратами.
 3. Зверніть пильну увагу на вимоги щодо страхування. Нерідко запропоновані тарифи не є найвигіднішими для клієнта.

Після цього, щоб взяти кредит без початкового внеску на автомобіль, залишається лише надати пакет документів і дочекатися розгляду кредитної заявки. На аналіз наданих відомостей кредитного експерта може знадобитися від кількох годин до 7 днів.

У разі схвалення заявки дії клієнта виглядають наступним чином:

 • оформлення договору купівлі / продажу машини;
 • придбання поліса ОСАЦВ КАСКО , Якщо це передбачають умови договору);
 • укладення договору позики;
 • оформлення застави.

Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів. Як бачимо, процедура оформлення документів схожа на заходи при звичайному кредитуванні. Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів

Вимоги до позичальників

Зазвичай банки погоджуються оформити автокредит без первісного внеску, якщо покупець відповідає певним вимогам. Кожен банк може висувати індивідуальні умови, однак у більшості кредиторів вони такі:

 1. Передбачуваний щомісячний платіж не перевищує 30-40% доходу боржника: наприклад, якщо покупець взяв трирічний кредит на 500 000 рублів за ставкою 18,9%, то аннуїтетниє внески складуть приблизно 18 400 рублів щомісяця. Отже, щомісячний дохід позичальника повинен становити не менше 46 000 рублей.
 2. Вік 21-65 років.
 3. Громадянство РФ.
 4. Проживання за місцем реєстрації.
 5. благополучна кредитна історія .
 6. Платоспроможний поручитель.

Поряд з вимогами до позичальників банки можуть варіювати і умови кредиту. Вони формуються на підставі декількох чинників:

 • розмір кредиту;
 • терміни виплат;
 • річна ставка;
 • додаткові платежі (щомісячні або одноразові);
 • пробіг автомобіля (при купівлі вживаного ТС);
 • відмова від КАСКО.

Щоб визначити, чи в змозі сім'я дозволити собі подібну покупку, потрібно уважно дослідити всі умови автокредиту, про яких розповідається в окремій статті . Порівнюючи банківські пропозиції, варто відштовхуватися від максимальної суми, яку здатний виплачувати позичальник без шкоди для бюджету. Звертайте увагу і на термін кредитування: чим він менший, тим дешевше виявиться позику.

документи

Після вибору банку і підходящої програми можна приступати до подачі кредитної заявки. Для цього від позичальника буде потрібно ряд документів:

 • заява-анкета (форма встановлюється кожним банком індивідуально);
 • посвідчення особи претендента (цивільний паспорт і ін.);
 • відомості про джерело і розмір доходів (довідка 2-ПДФО);
 • копія трудової книжки.

Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані. Повний перелік довідок, які вимагають аналітики банків, опублікований в статті « Які документи потрібні для автокредиту ». Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані

Без додаткових документів

Ще недавно у наших співвітчизників не було можливості взяти кредит на авто без першого внеску і довідки про доходи. Але ж число громадян, які отримують зарплату «в конвертах», досить значно. До того ж, навіть будучи офіційно безробітним, людина може мати солідні кошти за рахунок пасивного доходу, принесеного інвестиціями або здачею нерухомості в оренду.

Завдяки появі програм, для яких не потрібно підтвердження працевлаштування, можливість оформити кредитування з'явилася у більшого числа росіян.

Для схвалення кредитної заявки буде потрібно лише 2 документи, що засвідчують особу позичальника: його цивільний паспорт і водійські права (опціонально: військовий квиток і тому подібні документи).

Деякі установи навіть відмовилися від вимоги надавати поручителя і готові кредитувати покупку уживаного авто. Серед них, наприклад:

 • банк «Радянський»;
 • «Запсибкомбанк»;
 • «Локо-Банк» (для повторних клієнтів);
 • «ПлюсБанк»;
 • «Росбанк»;
 • «Совкомбанк».

Потрібно розуміти, що в цьому випадку доведеться змиритися з бажанням банків залежить потенційні ризики в більш високі процентні ставки. До того ж можливість купити автомобіль в кредит без початкового внеску на підставі 2 документів надається, тільки якщо вартість ТЗ не перевищує 500 000 рублів, а термін кредитування - 3 роки. Інакше можуть знадобитися додаткові гарантії платоспроможності: ІПН, копія трудової книжки.

Керівництво для тих, хто хоче оформити автокредит без довідки про доходи .

Подача кредитної заявки

Подати заявку на автокредит без первісного внеску можна двома способами:

 • в офісі банку в робочий час;
 • за допомогою інтернет-банкінгу в будь-який час доби.

Багато хто знає, як це відбувається в установі. Щоб направити запит через інтернет, потрібно відвідати офіційну сторінку банку-кредитора, що пропонує оптимальну програму, і клікнути на кнопку «Відправити заявку».

Програма перенаправить користувача на сторінку з короткою формою анкети. Заповнивши всі рядки і переконавшись в точності внесеної інформації, потрібно натиснути кнопку «Відправити заявку». Після цього дані направляються кредитному аналітику банку на розгляд. Більш докладні рекомендації читайте в статті « Заявка на автокредит онлайн ».

Послуга в Москві

Навіть жителі столиці з їх зарплатами часом хочуть отримати автокредит без первісного внеску на новий автомобіль в Москві. Проблема солідного першого платежу робить не такими вже привабливими навіть вигідні відсотки та гнучкі умови надання кредитних коштів. Якщо сума початкового внеску занадто велика, кредитні програми виявляються недоступні великому числу москвичів.

Після підвищення ключової ставки Центробанку і, відповідно, мінімальної процентної ставки, в РФ залишилося не так вже й багато фінансових установ, які готові надати кредит на авто без початкового внеску в Москві. Більшість банків вимагають внесення принаймні 10% від вартості автомобіля.

Однак деякі кредитори розуміють, що, незважаючи на високий ризик втратити вкладені кошти, процентні ставки перекривають можливий шкоди. Тому вони готові допомогти жителям столиці навіть купити авто в кредит б / у в Москві без початкового внеску.

Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача? Для прикладу в таблиці наведено кілька банків, в яких можна взяти кредит на авто без першого внеску (ПВ) в Москві. Це далеко не повний перелік, але цілком достатньо щоб отримати уявлення про умови позик без ПВ.

Як взяти авто в кредит без початкового внеску

Час читання: 10 хвилин

Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості. Але часи стабільної економіки минули, і зі страху перед інфляцією росіяни більше не намагаються збирати кошти на машину, вважаючи за краще взяти кредит. Щоб знизити переплату, багато хто шукає пропозиції з внесенням початкового платежу. Якщо ж покупець не має коштів для сплати першої частини суми, але може розраховувати на постійний щомісячний дохід, йому запропонують придбати авто в кредит без початкового внеску. Колись вміння відкладати гроші і купувати, не звертаючись до борги, вважалося бажаним якістю особистості

особливості кредитування

Коли потенційні клієнти підшукують варіант в інтернеті або цікавляться у співробітників банку, чи можна взяти автокредит без первісного внеску, відповідь завжди звучить дуже заманливо. Банки навперебій пропонують взаємовигідні умови співпраці.

Буде корисно зважити всі за і проти, перш ніж придбати автомобіль в кредит без початкового внеску. Зокрема, варто врахувати, що така послуга обійдеться дорожче принаймні на 2-3% річних, а часто і більше. Це означає, що підсумкова переплата складе сотні тисяч рублів.

Охочі купити машину в кредит без першого внеску повинні також зважати на підвищеними вимогами банку до передбачуваних позичальникам. Більш жорсткі умови пов'язані зі значними ризиками, яким піддається кредитор.

Також потрібно згадати, що нерідко банки готові оформити кредит без початкового внеску на авто лише на бюджетні легкові машини. Причому невідомо, чи співпрацює дана фінансова організація з салоном, які реалізують модель автомобіля, яка в усіх відношеннях влаштовує покупця. Отже, можливість вибору марки і комплектації може бути обмежена.

Після розгляду цих нюансів майбутній автовласник може вирішити, що подібні умови його не влаштовують. У цьому випадку рекомендуємо розглянути переваги альтернативного варіанту кредитування, познайомившись зі статтею « Авто в кредит з початковим внеском ».

Деякі споживачі вважають за краще співробітництво з лізинговими товариствами . В цьому випадку автокредит з 0 початковим внеском доповнюється відсутністю необхідності:

 • купувати страхування життя;
 • займатися реєстрацією автомобіля самостійно.

Багато договори лізингу гарантують технічне обслуговування автомобіля за рахунок лізингодавця. А якщо позичальник втрачає платоспроможність, предмет лізингу просто переходить до фінансової організації.

Однак має сенс розглядати варіант продажу авто в кредит без першого внеску, якщо гроші, які можна було б присвятити на внесення платежу, знаходяться в обороті, а дохід від них перевищує передбачувані витрати на щомісячні перерахування.

Купівля нового автомобіля

Значне число покупців відзначають переваги нового ТЗ перед авто з пробігом:

 1. Гарантійні зобов'язання виробника.
 2. Юридична чистота машини.
 3. Відсутність сумнівною історії ( участь в ДТП , Інші ушкодження).
 4. Можливість експлуатувати авто без вкладення коштів / часу в ремонт деталей.
 5. Проходження ТО лише через 3 роки після покупки.

Зважаючи на ці достоїнств багато банків допомагають придбати новий автомобіль без початкового внеску в кредит, адже найчастіше цю послугу замовляють клієнти, які збираються використовувати машину як засіб отримання доходу або підвищення свого статусу.

Поряд з можливістю швидко стати власником новенького чотириколісного друга автокредит без першого внеску на авто - це ще й оптимальне рішення транспортного питання для тих, хто не хоче витрачати час і сили на пошук такого, що використовувалося автомобіля.

Купити або продати

Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску. Хоча ще недавно банки неохоче кредитували подібні покупки, завдяки зростаючому попиту з'явилися нові кредитні продукти для позичальників з обмеженими фінансовими можливостями. Ті, кому матеріальна база поки не дозволяє втілити мрію про нову машину, розмірковують, чи не оформити чи кредит на автомобіль б / у без початкового внеску

Головний плюс такої покупки - значно доступніша вартість товару.

Однак слід враховувати обмеження за віком кредитуемого автомобіля. Для іномарок він не повинен перевищувати 7-10 років.

Ще більш суворий ліміт при оформленні автокредиту без початкового внеску на російські авто - всього 5 років. А деякі банки і зовсім виявляються кредитувати покупку уживаних ТЗ китайського, індійського, українського і російського виробництва. У зв'язку з сумнівною якістю продукції автопрому фінансові установи вважають це небезпечним капіталовкладенням.

Серед недоліків кредиту на б / у машину без початкового внеску можна перерахувати і обмежений вибір з переліку автомобілів, якими володіє салон. Імовірність, що в першому ж магазині знайдеться підходяще авто, невелика. Покупцеві залишається лише чекати появи нових моделей або відправитися в інший салон.

Ще один, причому не найкращий варіант - взяти авто б / у в кредит без початкового внеску для покупки машини на руках. Банки неохоче схвалюють подібні заявки в зв'язку з невиправданими ризиками. Так що навіть у разі позитивної відповіді ці чинники позначаться в більш суворих умовах кредитування:

 • доскіпливій перевірки благонадійності боржника;
 • вимозі фінансових гарантій;
 • більш високою процентною ставкою.

Щоб покупка авто з пробігом на кредит без початкового внеску не стала непосильним фінансовим обтяженням, слід ретельно ознайомитися зі своїми зобов'язаннями. Особливу увагу потрібно приділити пунктам, прописаним дрібним шрифтом, так як саме там найчастіше вказано, які санкції загрожують боржника в разі невиконання умов угоди, включаючи дострокове погашення кредиту.

Але в покупці з рук є і плюс. Оформляючи кредит на авто б / у без внеску, клієнт стає володарем вподобаного автомобіля, а не тієї моделі, яку хоче продати автосалон.

Де купити автомобіль

Якщо стабільність доходу не викликає сумнівів, пора визначитися, де купити нове авто в кредит без початкового внеску. Для цього потрібно лише виділити час на те, щоб познайомитися з пропозиціями автодилерів і підібрати вподобаний варіант.

Що ж стосується місця, де можна купити б / у авто в кредит без початкового внеску, у покупця є право вибору. Існує можливість придбати машину:

 • на автомобільному ринку;
 • в автосалоні;
 • через Інтернет.

Потрібно визнати, що посередництво автосалону - більш безпечний варіант, ніж інші два.

Визначившись з місцем покупки, слід зайнятися пошуком установ, де можна взяти автокредит без первісного внеску. Оскільки автокредити - це банківський продукт, за кредитуванням слід звернутися до фінансової установи, яке пропонує найбільш вигідні умови.

вибір банку

При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою. Для початку необхідно уточнити, які банки дають автокредит без первісного внеску. В даний час таким кредитуванням займаються: При виборі банку потрібно керуватися не переконливістю аргументації кредитного експерта, а власною вигодою

 • «Хоум Кредит» банк;
 • банк «Радянський»;
 • «Нордеа Банк»;
 • «Газпромбанк»;
 • «Уралсиб»;
 • «Росбанк» та інші.

Щоб знайти найбільш вигідний автокредит без первісного внеску, слід розглянути пропозиції різних банків, порівнюючи:

 1. Розмір процентної ставки.
 2. Тривалість кредитування.
 3. Наявність можливості дострокового повернення боргу.
 4. Пільгові умови.
 5. Вимоги до позичальника.

Дослідження можна провести на підставі інформації, отриманої по телефону або на сайті конкретного банку, вносячи всі отримані дані в імпровізовану таблицю. Вона може виглядати наступним чином:

Назва установи Ліміт кредиту Термін кредитування Ставка (%) Комісія Поліс КАСКО Інші умови «Хоум Кредит»
(Споживчий нецільової) До 1 млн рублів До 5 років 10,9 Не справляється Ні Ні «Радянський» До 3 млн рублів До 5 років 11,5 6 000 за переказ кредитних коштів Обов'язково Страхування життя від нещасних випадків.
Можливість погашати борг без штрафних санкцій. Совкомбанк
програма "АвтоЕкспрес" до 2,5 млн рублів 0,5-6 років 15,3 Не справляється Обов'язково (повний перелік можливих ризиків).

Звичайно, простіше скористатися спеціальними калькуляторами, розміщеними на сайтах банків. Однак цей спосіб дозволяє отримати лише загальне уявлення, так як дані застарівають. До того ж число банків, що кредитують покупку авто без першого платежу, зростає. Щоб оформити найбільш вигідний автокредит, рекомендуємо познайомитися з матеріалом , Присвяченим добірці актуальних банківських продуктів.

В автосалоні

Оформляючи автокредит в автосалоні без початкового внеску, покупець зазвичай може вибрати один з банків-партнерів. Деякі з установ - наприклад, Ощадбанк Росії - видають кредити тільки за умови внесення обов'язкового платежу. Оскільки запропоновані в салоні умови можуть абсолютно не влаштовувати покупця, бажано виділити час на самостійний вибір банку.

Однак деякі клієнти воліють заощадити час, скориставшись послугами кредитних експертів, які співпрацюють з автосалонами. Такі клієнти відчувають себе впевненіше, якщо фахівець допомагає їм підібрати підходящий автокредит в салоні без початкового внеску і бере на себе оформлення. Про те, як виглядає процедура кредитування авто, читайте в статті « Машина в кредит в автосалоні ».

Перед тим як взяти автокредит без первісного внеску, потрібна підготовка, яка починається з розрахунку сімейного бюджету і закінчується вибором банку. При оформленні договору потрібно пам'ятати про загальні правила:

 1. Уточнюйте розмір комісій за відкриття / обслуговування рахунку, про які зазвичай не згадують кредитні експерти, пояснюючи, як купити авто в кредит без початкового внеску: навіть мінімальний щомісячний комісійний збір в 0,1% перетворюється в додаткові 1,2% річних. Деякі банки стягують оплату за розгляд заяви. Цю суму пред'являють до оплати, навіть якщо кредит не був схвалений.
 2. Обговорюючи з кредитним експертом, як взяти автомобіль в кредит без початкового внеску в його банку, з'ясовуйте спосіб погашення боргу (готівкова / безготівкова форма). Найменше порушення умов обернеться штрафними санкціями, а, значить, і непередбаченими витратами.
 3. Зверніть пильну увагу на вимоги щодо страхування. Нерідко запропоновані тарифи не є найвигіднішими для клієнта.

Після цього, щоб взяти кредит без початкового внеску на автомобіль, залишається лише надати пакет документів і дочекатися розгляду кредитної заявки. На аналіз наданих відомостей кредитного експерта може знадобитися від кількох годин до 7 днів.

У разі схвалення заявки дії клієнта виглядають наступним чином:

 • оформлення договору купівлі / продажу машини;
 • придбання поліса ОСАЦВ КАСКО , Якщо це передбачають умови договору);
 • укладення договору позики;
 • оформлення застави.

Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів. Як бачимо, процедура оформлення документів схожа на заходи при звичайному кредитуванні. Отже, технічно взяти авто в кредит без першого внеску не складає особливих труднощів

Вимоги до позичальників

Зазвичай банки погоджуються оформити автокредит без первісного внеску, якщо покупець відповідає певним вимогам. Кожен банк може висувати індивідуальні умови, однак у більшості кредиторів вони такі:

 1. Передбачуваний щомісячний платіж не перевищує 30-40% доходу боржника: наприклад, якщо покупець взяв трирічний кредит на 500 000 рублів за ставкою 18,9%, то аннуїтетниє внески складуть приблизно 18 400 рублів щомісяця. Отже, щомісячний дохід позичальника повинен становити не менше 46 000 рублей.
 2. Вік 21-65 років.
 3. Громадянство РФ.
 4. Проживання за місцем реєстрації.
 5. благополучна кредитна історія .
 6. Платоспроможний поручитель.

Поряд з вимогами до позичальників банки можуть варіювати і умови кредиту. Вони формуються на підставі декількох чинників:

 • розмір кредиту;
 • терміни виплат;
 • річна ставка;
 • додаткові платежі (щомісячні або одноразові);
 • пробіг автомобіля (при купівлі вживаного ТС);
 • відмова від КАСКО.

Щоб визначити, чи в змозі сім'я дозволити собі подібну покупку, потрібно уважно дослідити всі умови автокредиту, про яких розповідається в окремій статті . Порівнюючи банківські пропозиції, варто відштовхуватися від максимальної суми, яку здатний виплачувати позичальник без шкоди для бюджету. Звертайте увагу і на термін кредитування: чим він менший, тим дешевше виявиться позику.

документи

Після вибору банку і підходящої програми можна приступати до подачі кредитної заявки. Для цього від позичальника буде потрібно ряд документів:

 • заява-анкета (форма встановлюється кожним банком індивідуально);
 • посвідчення особи претендента (цивільний паспорт і ін.);
 • відомості про джерело і розмір доходів (довідка 2-ПДФО);
 • копія трудової книжки.

Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані. Повний перелік довідок, які вимагають аналітики банків, опублікований в статті « Які документи потрібні для автокредиту ». Іноді для прийняття остаточного рішення кредитний комітет може запросити додаткові дані

Без додаткових документів

Ще недавно у наших співвітчизників не було можливості взяти кредит на авто без першого внеску і довідки про доходи. Але ж число громадян, які отримують зарплату «в конвертах», досить значно. До того ж, навіть будучи офіційно безробітним, людина може мати солідні кошти за рахунок пасивного доходу, принесеного інвестиціями або здачею нерухомості в оренду.

Завдяки появі програм, для яких не потрібно підтвердження працевлаштування, можливість оформити кредитування з'явилася у більшого числа росіян.

Для схвалення кредитної заявки буде потрібно лише 2 документи, що засвідчують особу позичальника: його цивільний паспорт і водійські права (опціонально: військовий квиток і тому подібні документи).

Деякі установи навіть відмовилися від вимоги надавати поручителя і готові кредитувати покупку уживаного авто. Серед них, наприклад:

 • банк «Радянський»;
 • «Запсибкомбанк»;
 • «Локо-Банк» (для повторних клієнтів);
 • «ПлюсБанк»;
 • «Росбанк»;
 • «Совкомбанк».

Потрібно розуміти, що в цьому випадку доведеться змиритися з бажанням банків залежить потенційні ризики в більш високі процентні ставки. До того ж можливість купити автомобіль в кредит без початкового внеску на підставі 2 документів надається, тільки якщо вартість ТЗ не перевищує 500 000 рублів, а термін кредитування - 3 роки. Інакше можуть знадобитися додаткові гарантії платоспроможності: ІПН, копія трудової книжки.

Керівництво для тих, хто хоче оформити автокредит без довідки про доходи .

Подача кредитної заявки

Подати заявку на автокредит без первісного внеску можна двома способами:

 • в офісі банку в робочий час;
 • за допомогою інтернет-банкінгу в будь-який час доби.

Багато хто знає, як це відбувається в установі. Щоб направити запит через інтернет, потрібно відвідати офіційну сторінку банку-кредитора, що пропонує оптимальну програму, і клікнути на кнопку «Відправити заявку».

Програма перенаправить користувача на сторінку з короткою формою анкети. Заповнивши всі рядки і переконавшись в точності внесеної інформації, потрібно натиснути кнопку «Відправити заявку». Після цього дані направляються кредитному аналітику банку на розгляд. Більш докладні рекомендації читайте в статті « Заявка на автокредит онлайн ».

Послуга в Москві

Навіть жителі столиці з їх зарплатами часом хочуть отримати автокредит без первісного внеску на новий автомобіль в Москві. Проблема солідного першого платежу робить не такими вже привабливими навіть вигідні відсотки та гнучкі умови надання кредитних коштів. Якщо сума початкового внеску занадто велика, кредитні програми виявляються недоступні великому числу москвичів.

Після підвищення ключової ставки Центробанку і, відповідно, мінімальної процентної ставки, в РФ залишилося не так вже й багато фінансових установ, які готові надати кредит на авто без початкового внеску в Москві. Більшість банків вимагають внесення принаймні 10% від вартості автомобіля.

Однак деякі кредитори розуміють, що, незважаючи на високий ризик втратити вкладені кошти, процентні ставки перекривають можливий шкоди. Тому вони готові допомогти жителям столиці навіть купити авто в кредит б / у в Москві без початкового внеску.

Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача? Для прикладу в таблиці наведено кілька банків, в яких можна взяти кредит на авто без першого внеску (ПВ) в Москві. Це далеко не повний перелік, але цілком достатньо щоб отримати уявлення про умови позик без ПВ.

Назва банку Програма кредитування Річна ставка,% Сума, млн руб. Термін, років «Совкомбанк» Lifan Finance
АвтоЕкспрес 14.85
15,3 2,5
2,5 6
6 «Східний банк» нецільової готівкою 9,9 3 від 13 міс. Volkswagen Bank «З початковим внеском від 0%» 21.8 5 5

Якщо ж говорити про автосалони, які надають автокредит без першого внеску в Москві, то лідерами столичного ринку на сьогоднішній день є:

 • «Інком-авто»;
 • «Авто Гермес»;
 • «Центральний»;
 • «Елекс»;
 • «Пік-Авто»;
 • «АвісАвто».

Деякі автодилери настільки цінують кожного нового клієнта, що навіть готові оплатити приїзд до столиці потенційного покупця, що проживає в іншому регіоні країни.

Достоїнства и Недоліки

Отже, підіб'ємо підсумок. Послуга «машина в кредит без початкового внеску» залучає споживачів насамперед відсутністю необхідності збирати гроші або виводити з обігу суму першого платежу. Як правило, його розмір становить не менше 10-15% від вартості покупки, а це десятки тисяч рублів. Власне, це єдиний суттєвий плюс угоди.

Мінусів у такого кредиту більше:

 1. Високі процентні ставки.
 2. Відсутність можливості взяти участь у пільговій держпрограмі підтримки автокредитування.
 3. Значна переплата.
 4. ТС залишається в заставі у кредитора до повного погашення боргу.

До того ж покупка авто в кредит без початкового внеску не означає, що в банк можна прийти зовсім без грошей - в більшості випадків покупцеві доведеться відразу ж викласти солідну суму за поліс КАСКО в розмірі не менше 10% вартості машини. Ця вимога банку сильно обтяжує кредит, адже обов'язок щорічно купувати поліс має бути протягом усього терміну погашення позики. Якщо в пропозиції відсутня згадка про обов'язкове придбання КАСКО, можна бути впевненим, що ризик закладений в ще більш високу процентну ставку. До того ж покупка авто в кредит без початкового внеску не означає, що в банк можна прийти зовсім без грошей - в більшості випадків покупцеві доведеться відразу ж викласти солідну суму за поліс КАСКО в розмірі не менше 10% вартості машини

Які умови тягнуть за собою додаткові витрати? Фахівці нагадують, що для оформлення страховки на автомобілі повинна бути встановлена ​​сигналізація. Ще одним з приписів деяких банків є вимога застрахувати життя і здоров'я позичальника. В іншому випадку збільшується розмір річної ставки або встановлюється комісійний збір.

Також доведеться виділити кошти для оплати послуги з оформлення кредитування та перерахування коштів. Оскільки цю комісію стягують не всі банки, є сенс пошукати установу, в якому ця послуга надається безкоштовно. Так можна заощадити кілька тисяч рублів. Якщо врахувати, що, крім додаткових банківських комісій, покупцеві необхідно виділити ще й кошти на реєстрацію автомобіля в ГИБДД (1800 рублів), то варто уважно порівнювати всі пропозиції кредиторів.

Зваживши всі аргументи, можна зробити висновок, що автокредитування без першого платежу більше підходить клієнтам, у яких виникла термінова необхідність придбати машину, але в даний час вони не мають у своєму розпорядженні вільні кошти.

При цьому позичальники можуть розраховувати на достатній і стабільний дохід і готові виконувати взяті на себе зобов'язання.

Ті, хто вміє економити і може виділити гроші на перший внесок, заплатить банку менше. Якщо на покупку машини не вистачає лише невеликої суми, доцільніше взяти звичайний споживчий кредит. В цьому випадку автомобіль не виявиться в заставі у банку, а відразу стане власністю покупця.

Автокредит: правила використання та права позичальника: Відео

Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача?
Які умови тягнуть за собою додаткові витрати?
Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача?
Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача?
Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача?
Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача?
Які столичні банки підлаштовуються під потреби споживача?
Які умови тягнуть за собою додаткові витрати?