Строительство »

Як купити айфон в кредит або розстрочку

 1. Алгоритм роботи або порядок оформлення розстрочки
 2. Приклади оформлення розстрочки
 3. Прозорість кредитів і переваги

Купівля айфона в кредит, найчастіше, сприймається негативно через великі переплат і без того дорогого девайса. Однак сучасні фінансові установи дозволяють придбати бажаний айфон в розстрочку або в кредит, виплачуючи суму щомісяця, не переплачуючи при цьому банку шалені відсотки, а ми в свою чергу надамо вам вигідні умови для цього:

 1. Можливість оплати частинами на строк до 24 місяців
 2. Відсутність початкового внеску, дозволяючи придбати бажаний смартфон без витрат коштів на етапі його оформлення.
 3. Зручне погашення кредиту. Здійснити платіж можна незалежно від часу доби і місцезнаходження
 4. Рішення щодо розстрочення без візиту до відділень банків.

Здійснити платіж можна незалежно від часу доби і місцезнаходження  Рішення щодо розстрочення без візиту до відділень банків

Алгоритм роботи або порядок оформлення розстрочки

Оформлення кредиту або розстрочки процедура досить проста і швидка. Договір можна скласти двома способами:

 • Підписання договору в магазині
 • Підписання договору в банку

Щоб скласти договір безпосередньо через банк потрібно:

 1. Зайти на сайт BigMag, вибрати потрібний айфон, натиснути «Розстрочка» та оформити заявку на покупку.
 2. Представник банку протягом короткого часу передзвонює вам, після чого вам потрібно буде обговорити деякі деталі.
 3. Якщо банк дає позитивну відповідь, що буває в 90% випадків, приходьте в банк для підписання договору і робите перший внесок.
 4. Як тільки магазин буде сповіщений про оформлення договору, він зв'язується з покупцем і повідомляє йому, коли забрати телефон.

Якщо ж ви проживаєте в Києві чи Харкові, процедура оформлення стає набагато простіше:

 1. Ви приходите в магазин і оформляєте заявку, яка відправляється в банк.
 2. Чи очікуєте відповідь в середньому не більше 30 хвилин.
 3. При позитивній відповіді, підписуєте договір і забираєте свій айфон.

Приклади оформлення розстрочки

Розглянемо кілька прикладів. При покупці айфона 8 в розстрочку і початковому внеску в 0% строком на 8 місяців, щомісячний платіж складе 3097.20 гривень.

При покупці айфона 7 в розстрочку і початковому внеску в 10% терміном на 8 місяців, щомісячний платіж складе 2146.11 гривень.

При покупці айфона 6 в розстрочку і початковому внеску в 20% терміном на 12 місяців, щомісячний платіж складе 904.85 гривень.

При покупці айфона 6 б \ у в розстрочку і початковому внеску в 20% терміном на 8 місяців, щомісячний платіж складе 995 гривень.

Прозорість кредитів і переваги

Ми надаємо вам повну інформацію про кредит перед покупкою, тому, що бажаємо, щоб ви стали нашими постійними клієнтами. Тому BigMag є надійним партнером в питаннях кредитування і розстрочки, залишивши платежі такими ж, як були спочатку.

Смартфони Apple - є найпоширенішими і впізнаваними пристроями в світі. Сотні мільйонів людей вважають за краще айфони через їхню унікальність і простоті у використанні. Вони обладнані самими найпотужнішими процесорами з коли-небудь створених, а наявність передових систем і технологій залишають позаду всіх конкурентів. Користуючись своєю шаленою популярністю, iPhone вважається найулюбленішим смартфоном сучасності, задовольняючи всі потреби власників і саме тому, більшість людей мріють про покупку цього смартфона. Але завдяки тому, що айфон має високу якість, надійність і потужність на додаток до бездоганного дизайну і простоті використання, він має високу ціну, що є недозволеною розкішшю для більшості людей. Виходом з цього положення є покупка айфона в кредит або розстрочку.

З огляду на вартість айфонів, далеко не кожен зможе собі дозволити купити його, але завдяки можливості покупки в кредит або розстрочку, це стає реальним. Більше не потрібно відкладати гроші для того, вам навіть не знадобиться початковий внесок, досить просто оформити договір і бажаний айфон вже у вас в руках, більше того, можливість оплати по частинах, робить покупку зручною для бюджету.