Строительство »

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

 1. Як формується погана кредитна історія
 2. Як отримати позику, якщо зіпсована кредитна історія
 3. Ви можете подати заявку на кредит навіть з поганою кредитною історією:

Напевно, в житті кожної людини виникають непередбачені моменти, коли терміново потрібні на якісь потреби фінансові кошти. Не у кожної людини є в наявності запаси грошей. Тому багато хто бере кредити в спеціальних установах. Однак, що робити людям, у яких погана кредитна історія? Як взяти кредит з поганою кредитною історією? Ось ці питання ми спробуємо вирішити в цій публікації.

Сьогодні все люди, які брали колись позику занесені в спеціальну базу. Таку базу називають загальною. Доступ до цієї бази мають всі кредитні організації, які в даний час функціонують по всій Росії. І перш ніж видавати гроші в кредит, кожен банк заглядає в цю базу даних для того, щоб перевірити всю кредитну історію людини. Робиться це для того, щоб передбачити всі можливі ризики, які пов'язані з платоспроможністю клієнта. Природно, банки довіряють тим людям, які мають хорошу кредитну історію. Однак якщо ви володієте поганою кредитною історією, то хвилюватися не потрібно. Виявляється, багато банків охоче співпрацюють теж з такими жителями.

Кредитна історія - це спеціальна інформація, яка збирається на кожну людину. Така інформація показує, як позичальник виконує прийняті на себе обов'язки перед кредитної організації. Кредитна історія, як правило, складається трьох частин:

 • У титульну частину заноситися загальна інформація про позичальника. Сюди записуються особисті дані людини, ІПН, № пенсійного страхування.
 • В основну частину записують місце реєстрації та адреса за якою проживає позичальник. Якщо кредит береться на ІП, то в цю частину кредитної історії заносять інформацію про певному підприємстві. Сюди ж вносять інформацію про суми позики, які були отримані раніше. Крім цього, тут записують будь-яку інформацію, яка стосується попередніх позик.
 • У додаткову частину заносять всі запити від інших організацій, які були зроблені для певних цілей.

Як формується погана кредитна історія

Отже, існує кілька складових формують погану кредитну історію. Варто перерахувати їх докладніше.

 1. Отже, погана кредитна історія формується через те, що платіж по кредиту не був внесений вчасно.
 2. Погана кредитна історія може сформуватися через непогашеного платежу за кредитом. Навіть якщо залишаться сущі копійки, позичальника внесуть до чорного списку і зіпсують його кредитну історію.
 3. Кредитна історія може навіть зіпсуватися у поручителя, який відповідає за позичальника якщо той не вчасно платить гроші за кредитом.

Якщо ви хочете знати інформацію про своїх заборгованостях по кредитах, то варто звернутися в спеціальну - Бюро кредитних історій. Звернення в це бюро є грамотним рішенням. Адже в такому разі можна дізнатися всі свої заборгованості, які можна буде погасити і поліпшити свою кредитну історію.

Дані про кредитну історію співробітники цього спеціального Бюро надають клієнтам абсолютно безкоштовно. Отримати ці відомості можна в письмовому вигляді або в електронному вигляді.

Подібний запит можна послати безпосередньо через банк. Також в домашніх умовах подібні відомості можна отримати, якщо попередньо заповнити спеціальну форму на офіційному сайті.

Як отримати позику, якщо зіпсована кредитна історія

Якщо у вас погана кредитна історія, а вам потрібні терміново гроші, то зневірятися не варто. Ми зараз розповімо де взяти фінанси в таких випадках.

Кредитна історія може зіпсуватися від різних факторів Кредитна історія може зіпсуватися від різних факторів. Тому навіть самий добросовісний позичальник теж знаходиться в групі ризику. Але зневірятися не варто. Для того щоб отримати гроші потрібно:

 • Скористатися послугами брокерів. Брокери мають налагоджені зв'язки в в певних банківських колах. Тому ці люди, можуть допомогти у відкритті нової кредитної лінії. Варто сказати про те, що такі фахівці за свої послуги просять значні суми грошей. Тому вам до цього необхідно підготуватися.
 • Отримати гроші можна в тому випадку, якщо відкрити спеціальну банківську карту, які сьогодні користуються величезною популярністю. Багатьом здасться дивним те, що при оформленні банківської карти, кредитні організації не дивляться історію позичальника. Звідси випливає, що ймовірність отримання кредиту таким способом набагато вище.
 • Якщо ви хочете взяти в кредит якусь меблі або побутову техніку, то йти в банк за грошима в такому випадку не потрібно. І все тому що багато магазинів безпосередньо співпрацюють з банками або пропонують розстрочку самостійно. Такі магазини навряд чи дивитимуться на кредитну історію. І все тому що таким організаціям вигідна продаж товарів в розстрочку.
 • Якщо у вас з кредитною історією все погано, а гроші потрібні терміново? Тоді гроші в банку можна взяти за допомогою поручителя. Банки, які видають кредит людям повинні бути впевнені в тому, що свої гроші вони отримають назад. І якщо позичальник не може платити по кредиту, то організація їх стягне з поручителя. Банк влаштовує такий варіант, однак, важко буде знайти таку людину, яка побажає допомогти вам у складній ситуації. Тому багато людей вдаються до хитрощів і платять поручителям деяку суму грошей за їхні послуги.
 • Якщо ви є власником поганою кредитною історії, то отримати кредит в банку можна під заставу. Для цієї мети, під заставу можна закласти машину, квартиру або інше майно. При оформленні кредиту в такій ситуації, банк підраховує гроші, а позичальник надає офіційні документи на право власності.
 • Якщо потрібні терміново кошти, то можна взяти гроші в спеціальних організаціях, які видають експрес-позики. Отримати гроші в таких випадках дуже просто. Однак такі організації зазвичай видають кошти під високий відсоток.
 • Якщо потрібні терміново гроші, а кредитна історія не має бездоганної репутації. Те подати заявки на отримання грошей можна в різні банки. Причому заявок може бути кілька. Чому потрібно так зробити? Та все тому що багато банків мають резерви, грошових коштів призначені саме для таких випадків.
 • Отримати кредит з поганою історією можна, якщо підписати відповідні папери про те, що ви погасіть всю суму достроково.

Ви можете подати заявку на кредит навіть з поганою кредитною історією:

На закінчення

Зверніть увагу на публікацію: Як знайти хорошу роботу молодому спеціалісту

Якщо ви потрапили в скрутну ситуацію, то переживати не потрібно. Адже отримати гроші в кредит можна в будь-якій ситуації. В цьому випадку потрібно лише тільки подумати серйозно над цим питанням і знайти для себе правильне рішення.

Однак, що робити людям, у яких погана кредитна історія?
Як взяти кредит з поганою кредитною історією?
Якщо у вас з кредитною історією все погано, а гроші потрібні терміново?
Чому потрібно так зробити?