Строительство »

Як взяти кредит на будівництво будинку в ощадбанку

 1. Особливості кредиту на будівництво будинку
 2. Умови надання кредиту

У наш час у всіх містах нашого світу активно ведеться будівництво приватних будинків різноманітного дизайну. І цьому дивуватися не потрібно. Адже кожна людина бажає проживати в приватному будинку, який буде побудований за його задумом. Але що робити, якщо немає грошей на будівництво свого будинку? Як втілити в життя свої задумки? Виявляється, сьогодні для виконання своєї мрії можна завжди взяти кредит в Ощадбанку на вигідних умовах. А ось як взяти кредит на будівництво будинку в ощадбанку про це в нашій статті ми поговоримо детальніше.

А ось як взяти кредит на будівництво будинку в ощадбанку про це в нашій статті ми поговоримо детальніше

Крім іпотеки Сбербанк Росії надає своїм клієнтам кредит на придбання готового житлового будови. Також, можливо, оформлення позики для будівництва будинку. Дана послуга відноситься до категорії кредитів, що надаються для житла. Для проведення цієї процедури позичальникові необхідно виконати наступні умови, що виставляються банком:

 • Вік позичальника повинен становити 21 рік.
 • Максимальний вік заявника повинен складати 75 років на момент погашення позики.
 • Трудовий стаж заявника повинен становити не менше півроку.
 • Можна залучити 3-ех співпозичальників, прибуток яких повинна передбачатися з розрахунку граничного розміру кредиту.

Особливості кредиту на будівництво будинку

З цієї статті ви зможете дізнатися про те, як взяти кредит на будівництво приватного будинку. Ми впевнені, що після прочитання цієї публікації ви зробите все правильно і зможете вже незабаром вселитися в свій будинок. Давайте детально поговоримо, що з себе представляє кредит в Ощадбанку.

Отже, цей вид кредиту відрізняється від стандартного іпотечного позики, в разі, якщо купується готову будову, що має фіксовану вартість за курсом рубля. У даній ситуації кредит клієнту буде надано без всяких проблем. Виходячи з цього, оформити в заставу будівництво не можна, а без нього ніяка банківська організація не зможе надати кредит. В цьому випадку, банк може надати позичальнику спеціальне оформлення з наступними умовами:

 1. Під заставу землі, на якій будуть вестися будівельні роботи. Звичайно, дана ділянка обов'язково повинен бути власністю позичальника.
 2. Під завдаток іншого майна позичальника. Припустимо, можна в якості застави оформити будь-яку житлоплощу або будівля. Ця власність, яка оформлена в якості завдатку, необхідно в обов'язковому порядку застрахувати на випадок будь-яких ушкоджень або втрати на користь Банку. Дане страхове свідоцтво повинно діяти на момент видачі кредиту на будівництво.

Зверніть увагу на публікацію сайту: Бізнес-ідея з високим доходом: Власна сауна

Умови надання кредиту

Видача позики здійснюється в трьох основних валютах - рублі, євро і долари. Сума кредиту може становити 300000 тис. Руб., 10000 $ або 7000 євро. Максимально допустима сума кредиту може бути видана в залежності від ринкової вартості завдатку. Ця цифра не повинна перевищувати 87% від тих коштів, які вказуються в оціночному акті. Граничний термін надання кредиту дорівнює 30 рокам. Початковий внесок обов'язковий і складе при стандартному оформленні від 15%, а при оформленні за кредитним продуктом Молода сім'я - від 10%.

 • Документи для оформлення кредиту
 • Для процедури оформлення кредиту для будівництва будинку будуть потрібні наступні документи:
 • Паспорта заявника та співзаявника.
 • Заява.
 • Документи з місця роботи, з зазначенням заробітної плати.
 • Папери на заставу.
 • Підтверджуючі документи на наявність у заявника початкового внеску.

Перелік необхідної документації залежить від виду кредиту, і може бути змінений за запитом Ощадбанку. Після надання всіх документів, банк проводить їх перевірку протягом 3-5 днів.

Тепер ви знаєте про те, як взяти кредит в ощадбанку на будівництво будинку. Але, перш ніж відвідати Сбербанк слід приблизно розрахуватися кредиту для будівництва на сайті цієї організації. Для цього, необхідно заповнити в анкеті все поля і натиснути кнопку «Розрахувати».

Але що робити, якщо немає грошей на будівництво свого будинку?
Як втілити в життя свої задумки?