Строительство »

У РФ солдати відзначали закінчення курсів виживання і влаштували криваву масову бійку

Понад 100 військовослужбовців влаштували бійку з невідомої причини / Фото Ura.ru

У військовій частині № 31612 в місті Елань Свердловської області Росії 1. серпня сталася масова бійка, повідомили в прес-службі Центрального військового округу. Повідомляється, що в бійці поранення отримали більше десяти осіб - "кілька військовослужбовців, а також розбороняти контрактників молодший офіцер", передає РБК .

Читайте також Пропагандисти зробили з п'яного десантника, який напав на журналіста НТВ, "прихильника України" (відео)

За даними джерел порталу Ura.ru, у бійці взяли участь надіслані в навчальний центр військовослужбовці з Туви. Групу з 60 військовослужбовців в Свердловську область прислали для проходження курсів виживання. Перед від'їздом солдати дістали алкоголь, щоб відзначити закінчення курсів. Після цього вони по які уточненими причин напали на казарму, в якій знаходилися близько 100 військовослужбовців військової частини.

В результаті, за даними порталу, ножові поранення отримали 13 контрактників і один офіцер. Постраждалих вже доставили в госпіталь. За словами джерела, для розслідування обставин події до військової частини була направлена ​​робоча група офіцерів Центрального військового округу.

У прес-службі ЦВО спростували вживання військовослужбовцями алкоголю . Також військові спростували повідомлення про застосування холодної зброї в конфлікті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter