Строительство »

Нове 3D-витягування хребців допоможе вилікувати біль в спині і суглобах

Заморська машина дозволить виправити поставу і вилікувати суглоби за кілька сеансів.

У центрі лікування хребта і суглобів "Доктор Ост" найскладніші захворювання опорно-рухового апарату лікують за передовими технологіями, багато з яких не мають аналогів. І якщо десь лікарі безсило розводять руками, виписуючи направлення до хірурга, в МЦ "Доктор Ост" готові допомогти без операції, без протезів і часто навіть без ліків.

Сьогодні в МЦ "Доктор Ост" чергову гучну подію - поповнена лінійка роботизованих машин для безоперационного лікування хребта. новий робот значно перевершує можливості всіх відомих тракційних установок, роблячи лікарів сильніше перед обличчям грізних недуг, здатних прикувати до інвалідного крісла.

Фахівці МЦ "Доктор Ост" з натхненням вивчили нову технологію.

Ось як ділиться своїми враженнями Меньшикова І. А., к. М. Н., Професор кафедри анатомії, терапевт, невролог:

"Зізнаюся, був певний скепсис, коли я вивчала перших роботів для витягнення зміщених хребців в МЦ" Доктор Ост ". Як лікар я звикла перевіряти, а не брати на віру. Складно повірити, що грижа розміром 0,5 см оборотна. Завжди це було пряме напрямок на операцію. Але щоденна робота зі знімками МРТ до і після курсу лікування змусила мене змінити свою думку. За час роботи на моїх очах тисячі пацієнтів після витягнення на наших роботах отримали путівку в нове життя без болю в спині, відмовившись від складної операції, пов'язаної з ризиками для здоров'я.

Тому чергове рішення інженерної думки від зарубіжних колег заздалегідь пробудило мій професійний інтерес. І новий робот перевершив всі найсміливіші очікування. Це не просто модифікована версія колишньої тракционной машини, а принципово новий підхід в безопераційне лікування захворювань хребта.

Вперше пропонується тривимірне витягування. Тобто зміщений хребця повідомляється правильне положення щодо осі в тривимірному просторі. Це набагато більш точна і дбайлива робота, ніж просте витягування, спрямоване в різні боки. Робот дає можливість працювати з патологіями у всіх відділах хребта, в тому числі з куприкова і грудним, також з тазостегновим суглобом, які зазвичай найбільш складно піддаються корекції.

Новий робот служить одночасно хорошим тренажером для міцного м'язового корсета і правильної м'язової пам'яті. В результаті можна розраховувати, що ефект від лікування збережеться надовго.

Пишаюся, що така високотехнологічна медична послуга з'явилася саме в МЦ "Доктор Ост" в Єкатеринбурзі ".

Запис на прийом уже відкрита. Не терпіть біль в спині і суглобах!

Не терпіть біль в спині і суглобах

Першим ділом лікарі випробували можливості нової машини на собі і навіть на власних дітях і вже готові прийняти пацієнтів.

Центр лікування хребта і суглобів "Доктор Ост" class = "_">

Єкатеринбург
вул. Ціолковського, 57
+7 922 033 50 50
+7 (343) 227-09-09 class = "_"> (багатоканальний телефон)

www.доктор-ост.рф

Лікарі працюють за полісами ДМС. Надають безпроцентну розстрочку *. class = "_">

* Розстрочку надає КБ "Ренесанс Кредит" (ТОВ).

Є протипоказання. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ.