Строительство »

Висота 1-го самостійного стрибка з парашутом без інструктора

  1. Здійснення першого самостійного стрибка
  2. Протипоказання

Існує класична схема, по якій здійснюється 1 стрибок з парашутом без участі інструктора Існує класична схема, по якій здійснюється 1 стрибок з парашутом без участі інструктора. Як повітряного транспорту в даному випадку виступає Ан-2, який піднімається до висоти не більше 800 метрів. Саме така висота регламентована правилами парашутного спорту щодо людей, які вирішують здійснити свій перший стрибок самостійно. Для бажаючих зробити свій перший самостійний стрибок з парашутом перейдіть в розділ " Стрибок з 800 метрів ".
Висота 1-го самостійного стрибка з парашутом - 800 метрів!

Як парашута використовується Д-6 серії 4, більш відомі як круглі десантні парашути, які легкі в управлінні і цілком безпечні для новачків Як парашута використовується Д-6 серії 4, більш відомі як круглі десантні парашути, які легкі в управлінні і цілком безпечні для новачків. У будь-якому випадку перед підняттям у повітря людина в обов'язковому порядку проходить передстрибкові підготовку, яка триває близько трьох годин.

Використовуються круглі парашути мають площу основного купола 83 квадратних метра і площа запасного 50 квадратних метрів. Вони відрізняються від інших моделей простотою укладання і безпекою. Початківець спортсмен може тільки повертатися навколо осі завдяки стропам. Така низька ступінь керованості дає додаткові гарантії безпеки новачків, вони не можуть управляти парашутом, тому приземляються в запланованому інструкторами місці.

Обумовлена ​​вище висота першого стрибка була обрана зовсім не випадково. Її цілком достатньо для того, щоб встигнути застосувати запасний варіант, у разі якщо з основним трапилася осічка. Крім того, на рівні 800 метрів вітер не такий сильний, і початківців спортсменів не забирає від передбачуваного місця приземлення на десятки кілометрів.

На етапах підготовки до самостійного стрибка інструктори приділяють особливу увагу приземленню. Справа в тому, що швидкість парашута становить близько п'яти метрів в секунду, за якістю приземлення це буде походити на стрибок з бар'єру висотою півтора метра. В цьому випадку неправильне приземлення може стати причиною серйозної травми.

Здійснення першого самостійного стрибка

Після зльоту літак досягає рівня, якому відповідає висота 1 го стрибка з парашутом без інструктора, потім відкриваються двері і початківці спортсмени крокують за борт. Через три секунди вільного польоту спрацьовує автоматичне розкриття купола. Ще через кілька хвилин, після того як пройшов гул у вухах і людина змогла зорієнтуватися в просторі, він приземляється на землю. В цілому весь стрибок з моменту виходу з літака, що складається з вільного падіння і польоту під парашутом в повітрі, займає близько двох хвилин.

Після того як початківець спортсмен виявляється знову на старті, йому видається свідоцтво про скоєння ним самостійного стрибка без інструктора.

Незважаючи на те що висота одного самостійного стрибка з парашутом всього 800 метрів, в обов'язковому порядку перед прибуттям до місця старту людина проходить медичну комісію. Інструктор присвячує в усі тонкощі парашутного спорту, пояснює теорію і концентрує увагу початківців спортсменів на деяких окремих деталях. В тому числі, як потрібно поводитися в польоті, що робити при виникненні непередбачених обставин і як правильно здійснити приземлення.

Після видачі парашута новачок підганяється під спортсмена. Інструктор перевіряє те, як він одягнений і як підігнана підвісна система.

Висота: 800 метрів 2 500 або 4 000 - це можливості зростання починаючих парашутистів. Перший етап - 800 метрів - висота, якої цілком достатньо, щоб новачок зміг відчути задоволення польоту, але при цьому не встиг сильно злякатися або впасти в паніку під час здійснення стрибка. Саме для цього і розроблена в конструкції парашута автоматична система розкриття. Поки людина переживає нові почуття і емоції, вчиться орієнтуватися в польоті, система виконує найголовніші дії замість нього.

Протипоказання

Для стрибків з парашутом є протипоказання, якими ні в якому разі не можна нехтувати, особливо якщо людина, не маючи досвіду, збирається стрибати самостійно. В першу чергу це стосується тих, хто страждає на короткозорість.

В цьому випадку окуляри повинні бути замінені на лінзи. Це дозволить уникнути травм при посадці.

Якщо раніше вже були травми опорно-рухового апарату, то стрибати необхідно тільки з інструктором. Люди, чия вага більше 90 і менше 45 кілограмів, не можуть стрибати самостійно.

Крім того, забороняється здійснювати стрибки людям з тиском, проблемами середнього вуха, цукровий діабет, епілепсію і тим, хто на момент стрибка застуджений.