Строительство »

Шпаклівка стелі під фарбування

  1. Етапи шпаклівки стелі: як досягти ідеальної поверхні
  2. Особливості шпаклівки стелі під фарбування

Щоб отримати гладкий і красивий стелю, необхідні знання, отримані не тільки теоретичним, а й практичним шляхом. Тому не треба витрачати час і гроші на експерименти, краще звернутися до професіоналів у цій галузі.

Професійна шпаклівка стелі в Москві в компанії «Руки з плечей» допоможе заощадити гроші, адже переробка обійдеться значно дорожче Професійна шпаклівка стелі в Москві в компанії «Руки з плечей» допоможе заощадити гроші, адже переробка обійдеться значно дорожче. Вартість робіт по шпаклівці стелі. Ми допоможемо вам вибрати більш якісні матеріали.

Ціна роботи по шпаклівці стелі під фарбування в Москві 240 руб. / М2 - в 1 шар, 320 руб / м2 - в 2 шари, 380 руб. / М2 - в 3 шари. Підсумкову вартість розрахує сметчик, який приїде до вас у зручний час і зробить необхідні заміри. Крім того, звернувшись до нас, ви значно заощадите на матеріалах, так як наші постійні постачальники відпускають їх для нас за оптовими цінами.

Етапи шпаклівки стелі: як досягти ідеальної поверхні

На великих і вільних поверхнях, таких як стелю, добре помітні навіть незначні перепади, нерівності та інші дефекти площині. попередньо нанесена штукатурка - це набагато більш грубий матеріал, величина зерна в ній значно більше, ніж в штукатурці. Тому й відбувається шпаклівка стелі для якісного фарбування.

Вирівнювання стелі шпаклівкою дозволяє позбутися як від дрібних, незначних дефектів, так і від більш значних, включаючи невеликі щілини і перепади висоти.

Шпаклівка для стелі буває стартова - густіша і груба суміш, яка використовується для усунення різних дефектів і закладення щілин. Якщо існує необхідність, то з її допомогою проводиться вирівнювання стелі, вона може наноситися кілька разів. На цьому етапі можлива так само і шпаклівка по маяках, яка дозволяє вирівняти незначну кривизну.

Наступний етап - фінішна шпаклівка для стелі, це заключна частина, яка наноситься поверх стартового шару. Між цими двома етапами необхідно грунтування. Саме дрібнозернистий фінішний шар дозволяє досягти ідеальної гладкості поверхні.

Особливості шпаклівки стелі під фарбування

Коли Ви робите ремонт квартири шпаклівка стелі по фарбування викликає найбільші труднощі, тому що це кропітка і тонка робота. Вирівнювання стелі займає досить багато часу, тому що робиться в кілька етапів:

  • Спочатку в усі нерівності та заглиблення наноситься стартова вирівнює шпаклівка стелі.
  • Після того, як шпаклівка дасть усадку, процедуру слід повторювати, даючи просохнути попередньому шару.
  • Потім слід зашліфувати нерівності за допомогою шліфмашинки.
  • Далі слід фінішний шар, який може бути нанесений як одним шаром, так і декількома. Фінальна товщина повинна становити не більше міліметра.

Багато новачків шпаклюють тільки ті області, які виявилися з дефектом. Але професіонали не радять цього робити, ризикуючи отримати різнорідний стелю.