Строительство »

Виплати при народженні дитини 2017 СПБ! Розмір і як отримати

 1. Виплата за постановку на облік в ранні терміни вагітності в 2017 році 613.14 рубля

Зробила щорічну статтю по виплатах в Петербурзі (багато в чому збігаються з іншими містами) буду рада, якщо вам стане в нагоді)

Які посібники покладені при народженні дитини в 2017 році в Петербурзі


Щоб отримати належні вам виплати за народження дитини та допомоги, вам необхідно спочатку оформити на новонародженого документи. тут Список документів, які потрібно оформляти дитині при народженні і як це зробити . Батьки тепер можуть подати заяву про реєстрацію дитини за місцем проживання через МФЦ! На офіційному сайті держпослуг Санкт-Петербурга ви можете подивитися весь список МФЦ Петербурга по районам і вибрати найбільш вам зручний. Звертатися можна в будь-який центр! Також на Порталі можна зробити запис на прийом до органу РАЦС (в тому числі, до Палацу урочистої реєстрації народження «Малютка») на реєстрацію народження (послуга надається в разі народження дитини в медичній установі Санкт-Петербурга).
Тепер до виплат по народженню дитини в СПБ в 2017
Щоб отримати належні вам виплати за народження дитини та допомоги, вам необхідно спочатку оформити на новонародженого документи

Дитячі виплати ...


Список посібників по народженню дитини в Петербурзі 2017:
 • Одноразова допомога при народженні дитини 2017 (федеральна виплата)
 • Дитячі допомоги по догляду за дитиною до 1,5 років
 • Виплата за постановку на облік в ранні терміни вагітності
 • Материнський капітал за другу дитину
 • Допомоги малозабезпеченим сім'ям на дитячу картку
 • Дитяча картка (Разова (одноразова) виплата при народженні дитини) Тільки в СПБ!

 • Хто має право на одноразова виплата при народженні дитини 2017? Одному з батьків, усім росіянам без винятку. (Якщо батьки розлучаються і дитини залишається виховувати тато, то допомога, що не виплачена раніше, буде покладено йому)

  При народженні другої дитини виплати такі ж. Якщо народжується двоє дітей і більше одночасно - така сума виплачується на кожну.

  Виходить на роботі чоловіка або дружини, якщо один з них або обидва працюють. Якщо обидва не працюють або один ІП, а інший не працює, що не працюють батьки-одинаки, студенти-очники і т п - у відділенні соціального захисту.

  Які документи потрібні для оформлення допомоги при народженні дитини?

  Паспорт, свідоцтво про народження дитини, свідоцтво про укладення шлюбу, заява про призначення допомоги. Довідка про народження з РАГСу. Видається при реєстрації дитини в РАГСі в обмін на довідку з пологового будинку. Довідка з місця роботи другого з батьків про те, що допомога не призначалося, якщо обоє батьків працюють. Якщо один з батьків працює, а інший - ні, одноразова допомога при народженні дитини призначається і виплачується тому, хто працює. При цьому така ж довідка необхідна з органу соціального захисту населення за місцем проживання дитини.

  Разова виплата при народженні дитини непрацюючим і студентам:
  Якщо обидва батьки не працюють або навчаються за очною формою навчання, одноразова допомога при народженні дитини призначається і виплачується органом соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків. В цьому випадку знадобляться виписки з трудової книжки про останнє місце роботи.


 • Допомога по догляду за дитиною до 1,5 років (Для непрацюючих !!!) дорівнюють сумі 3 065,69 рублів - на першу дитину, і 6 131,37 рублів - на другого і наступних дітей. При подачі документів запитують, куди хочете, щоб його перераховували. Можна отримувати щомісяця на пошті, на ощадкнижку (в такому випадку принесіть її, щоб зробили ксерокопію) або на дитячу карту. Працюючі отримують 40% від з / п, але не менше зазначених вище сум. Тобто: якщо пішли з роботи у відпустку по догляду за дитиною, то отримуєте 40% від зарплати, не менше зазначених вище сум, але і не більше 23 120,66 рублів! (Максимальна сума 11643 для військовослужбовців).

  Якщо ви працюєте і розраховуєте на свої 40%, то для вас - дуже докладна стаття про те, як розрахувати свій щомісячну допомогу, раджу перевіряти бухгалтерів, тому що вони досить часто помиляються. Як розрахувати суму допомоги по догляду за дитиною до 1,5 років!

  Мало кому відомо, що відпустка по догляду за дитиною може взяти не тільки мати, а й батько! Тобто, тоді ви будете отримувати 40% від його зарплати. І так - в нашій країні це можливо) Я особисто відправила свого чоловіка в офіційний оплачувана відпустка по догляду за дитиною з усіма виплатами) Так як я в той момент була ІП без доходів, а він був на роботі з хорошою офіційною зарплатою, з цієї роботи його якраз збиралися звільняти. Таким чином, і виплати отримували в кілька разів вище, ніж якби їх виплачували мені, як безробітної або ІП, і трудова книжка у нього там лежала ще півтора року. Закон на вашому боці і жоден бухгалтер вам нічого не скаже) Для призначення йому допомоги у нього на роботі я собі брала довідку (здається в податкову, не пам'ятаю), що я сама собі як ІП це допомога не виплачувала і не призначала), інші документи стандартні.

  А це максимальні розміри декретної допомоги, відшкодовуються з ФСС у 2017 році, якщо у вас була велика зарплата (більш 1 901 р в день): 266 191,8 р. - у загальному випадку; 368 865,78 р. - при багатоплідній вагітності; 296 613,72 р.- при ускладнених пологах. Виплачується за місцем роботи.

  Документи для оформлення допомоги по догляду за дитиною до 1,5 років в 2017:

  Заява про призначення допомоги, довідка про народження дитини, трудова книжка, свідоцтво про шлюб, паспорт, форма 9. Крім цього потрібно надати довідку, яка підтверджує, що на даної дитини вже не отримує допомоги другий батько, якщо мама працювала до пологів - копію наказу про те, що роботодавець надав відпустку по догляду за дитиною. Якщо посібник оформляється з нагоди другого або наступної дитини, необхідно також надати свідоцтво про народження попередніх дітей.

 • Виплата за постановку на облік в ранні терміни вагітності в 2017 році 613.14 рубля

 • Призначається, якщо ви офіційно працювали.

  Які документи потрібні для оформлення допомоги за постановку на облік в ранні терміни вагітності?
  Основний - довідка з жіночої консультації про постановку на облік в ранні терміни, так як на цю виплату подають на роботі разом з посібником по народженню дитини, решта документи і так будуть зібрані. Непрацюючі цю виплату не отримують.

 • Додаткові виплати при народженні дитини в Петербурзі 2017: Дитяча картка
 • Дошкільна картка


  У Петербурзі матерям дають дитячу картку (Одноразова компенсаційна виплата при народженні дитини в СПб) - подарунок на дитячі речі, витрачається майже у всіх великих магазинах СПБ. Зверніть увагу, картка дається в тому випадку, якщо у одного з батьків є реєстрація в Санкт-Петербурзі і дитина до нього прописаний. Якщо у батьків реєстрація, т е по простому - прописка - в іншому місті або країні, а в Петербурзі дитина тільки народжений, картка не призначена. Купувати речі по картці можна в дитячих магазинах міста, зазвичай додатково по ній йдуть великі знижки.

  Сума виплати при народженні дитини в 2017 році на дитячу картку становить при народженні першої дитини 28 257 рублів, при народженні другої дитини 37 678, при народженні третьої і наступних дітей 47 096 рублів. За цією карткою можна купувати дитячі товари в більшості великих магазинах, причому з хорошими знижками (зазвичай близько 25%). Роблять близько 1,5-2 місяців. Отримати найпростіше в багатофункціональний центр вашого або будь-якого іншого району.

  Які документи потрібні для оформлення дитячої картки?
  З мене в МФЦ взяли обидва свідоцтва про народження дітей, форму 9 з паспортного столу, паспорт, довідку з жіночої консультації про постановку на облік в ранні терміни, заява про призначення допомоги, свідоцтво про шлюб, СНІЛС. Зробили копії, забрали тільки довідку з ЖК і форму 9. Заява заповнюється на місці.

  Якщо ви встали на облік після 20 тижнів, картку вам не дадуть !!!!!!!!!!!!!

  За всіма посібниками та виплатами можна звернутися до виповнення дитині 1,5 років і отримати їх за останні 6 місяців з моменту звернення. Тобто, якщо ви в рік згадали, що щось не отримали, отримаєте за останні півроку.

 • Посібник малозабезпеченим сім'ям в 2017 році в Санкт-Петербурзі на дітей до 1.5 років:
 • Малозабезпечена сім'я (тобто має середньодушовий дохід нижче 1,5 розміру величини прожиткового мінімуму в розрахунку на душу населення) має ще можливість оформити допомогу малозабезпеченим сім'ям в 2017 році. Враховується офіційна зарплата. Прожитковий мінімум в Петербурзі в 2017 році 10 526,4 руб. Якщо на кожного члена сім'ї (чоловік, дружина і діти) виходить менше, ніж ця сума * в півтора рази, то вам належить ще і посібник, як малозабезпеченим. А це додаткові 3 145,00 рублів щомісяця на ту ж дитячу картку на першу дитину і 4 058,00 рублів на другого і наступних дітей. Оформляється там же, в багатофункціональному центрі. Призначається до найближчого дня народження дитини, на наступний день після дня народження малюка можна подавати документи знову.

  від 1,5 років до 7 років допомога 913 руб. 00 коп., (1318 руб. 00 коп. - на дитину: 1) з неповної сім'ї; 2) з родини військовослужбовця)


  Які документи потрібні для оформлення допомоги для малозабезпечених?

  Чоловікові потрібно взяти довідку з роботи у вільній формі, нє! 2НДФЛ про офіційну зарплату за 3 останні місяці. Ваша трудова книжка. Паспорти, свідоцтво про народження дитини (дітей), свідоцтво про укладення шлюбу, форма 9, паспорт чоловіка, заяву про призначення допомоги. Оформити можна в багатофункціональний центр.

  Якщо ви не працюєте, але незаможними не вважає, з півтора року ніяких виплат в СПБ отримувати не будете, навіть якщо місце в дитячому саду вам не надали.

  Незаможні також можуть подати на компенсацію за оплату квартири, уточнюйте в МФЦ, там вираховується, щоб квартплата була вищою за визначений відсоток доходу. Знайома отримує по 3000 додатково щомісяця)

 • Якщо у вас друга дитина, можете оформити материнський капітал.
 • Сертифікат на материнський капітал


  Радісна новина, що тепер маткапітал можна отримати, якщо друга дитина народиться не пізніше 31 грудня 2018 року.
  Не дуже радісна, що сума сертифіката в 2017 року не проіндексована (Аж з 2015 року. У 2017 році материнський капітал становить 453 026 рублів.

  Які документи потрібні для оформлення сертифіката на материнський капітал?

  З мене попросили два паспорти - мій і чоловіка, ксерокопії на окремих сторінках першої сторінки з фото і з пропискою, Свідоцтва про Народження обох дітей плюс їх ксерокопії, заяву, СНІЛС - зелена картка. Рівно через три тижні був готовий Сертифікат на материнський капітал. Забрала вранці і сходивши до нотаріуса (оформити Зобов'язання) відразу ж без проблем подала назад на погашення іпотеки. Не пізніше, ніж через 2 місяці держава переведе в банк гроші. Можливо, навіть раніше на 2 тижні.

  Якщо у вас виникли питання по виплатах при народженні дитини в Санкт-Петербурзі в 2017 році, за документами, які потрібно надати і т п, єдиний, хто вам чітко і правильно на них відповість - оператор багатофункціонального центру в Петербурзі за безкоштовним телефоном 573 90 00 ))) Або можна пошукати самостійно відповіді на порталі держпослуг по Санкт-Петербургу gu.spb.ru Зверніть увагу, особисто я допомоги не нараховую і писати мені з питаннями на цю тему марно) Я тільки безкоштовно допомогла вам зібрати в купу всю інформацію по виплатах при народженні дітей в Петербурзі в 2017 році. Якщо хочете віддячити мене - робіть репости моїх статей в соцмережах) Спасибі і вам)

  Всі суми виплат по народженню дитини в 2017 році в даній статті уточнила також у оператора.


  Документи для оформлення закордонного паспорта дитині


  Почитати ще:

 • Що взяти з собою в пологовий будинок і в родзал
 • Як я народила за 15 хвилин і втекла з сином з пологового будинку! другі пологи
 • Як оформити закордонний паспорт дитині
 • Які документи брати з собою за кордон з дитиною в 2016 році
 • Як подорожувати дешево і самостійно!
 • Ловіть! 5 акцій, щоб ви зекономили і фотокнига безкоштовно !!!
 • Наші новинки - відгук про дитячі книжки і про книги по творчості з дітьми

 • ми)

 • Як купити авіаквиток самостійно - покрокова інструкція в картинках!
 • Наша весняна сімейна фотосесія 2017!
 • Відгук про пилососі REDMOND RV-308
 • Найпростіший рецепт товстих вафель для мультіпекаря або Електровафельниці
 • Рецепт дерунів у мультіпекаре Редмонд
  Де купити сухофрукти і свіжі фермерські продукти в Петербурзі?
 • Лежу і худну) Як схуднути без спорту і дієт, мій досвід!
 • Відгук про мультікухне Редмонд з фото

Хто має право на одноразова виплата при народженні дитини 2017?
Які документи потрібні для оформлення допомоги при народженні дитини?
Які документи потрібні для оформлення допомоги за постановку на облік в ранні терміни вагітності?
Які документи потрібні для оформлення дитячої картки?
Які документи потрібні для оформлення сертифіката на материнський капітал?