Строительство »

14 правил, як зняти квартиру по оголошенню

1

1. Зайдіть на сайт з великою кількістю оголошень про оренду житла в вашому місті. Відсортуйте оголошення по району, ціною, кількістю кімнат, так вам не доведеться переглядати тисячі квартир, які вам апріорі не підходять.

2. Оголошення може бути розміщено від імені власника, приватного ріелтора або агентства. У двох останніх випадках будьте готові заплатити комісію в 100% від вартості оренди, рідше 50%. З'ясувати, хто автор оголошення, часто можна, тільки зв'язавшись з ним.

3. Зателефонуйте або напишіть за вказаними контактами, дізнайтеся поверх і поверховість будинку, проведено чи інтернет, уточніть, чи входить у вартість оренди оплата електроенергії і водопостачання, як будуть оплачуватися телефонні розмови. Зазвичай орендарі оплачують ці послуги окремо, за показаннями лічильників. Таким чином, квартиранти зазвичай платять за комунальні послуги ще 1-2 тисячі рублів на місяць понад орендної ставки. Дізнайтеся, чи є в під'їзді консьєрж і хто буде оплачувати його послуги.

Ідеальне оголошення про продаж квартири

Як дізнатися, що оголошення про продаж квартири - фальшивка?

4. Домовтеся про зустріч. Якщо квартира вам сподобалася, перевірте, чи працює побутова техніка. Попросіть господаря включити мікрохвильовку, плиту (всі конфорки і духовку), пральну машину, телевізор.

5. Домовтеся з господарем, що замініть хоча б один замок. Таким чином, ви застрахуєте себе від ризику бути обкраденим, наприклад, попередніми квартирантами. Один ключ від нового замка віддайте господареві. Можете вкласти ключ в конверт, заклеїти його і поставити на ньому свій підпис. Коли будете з'їжджати, господар квартири по ідеї повинен пред'явити вам не розкритий конверт.

6. Підпишіть договір оренди. У ньому обов'язково повинні бути вказані обов'язки і права сторін, термін оренди, сума щомісячного платежу, перераховані всі предмети меблів і її стан (нова або б / у). Швидше за все, крім першого місяця проживання, вам доведеться оплатити і последніймесяц або залишити так званий заставу за меблі та обладнання.

7. Обов'язково перевірте за квитанціями, чи немає у власника заборгованості по комунальних платежах або телефонних рахунків. У договорі обов'язково вкажіть показання лічильників на гаряче і холодне водопостачання, електрику на дату укладення договору.

Як знайти квартиру поруч з метро? 5 простих кроків

Як скласти оголошення про продаж або оренду квартири?

1. Не варто дзвонити по першому ліпшому оголошенню. Спочатку перегляньте всі пропозиції, порівняйте умови і ціни.

2. Не женіться за найдешевшим пропозицією. Швидше за все, квартира буде з вадою: або «вбита», або з неблагополучними сусідами або господарями. Є також ризик потрапити в лапи шахраїв.

3. Не платите комісію ріелтору заздалегідь. Вона виплачується одночасно з підписанням договору оренди та оплатою оренди.

4. Перевірте документи. Не підписуйте договір оренди і не віддавайте гроші господареві, якщо він не пред'явив вам документи про власність або замість оригіналів надав тільки їх копії (свідоцтво про власність, квитанції про оплату комунальних платежів і т. П.).

5. Не погоджуйтеся на операцію, якщо квартира здається в оренду за дорученням, особливо якщо у вас з'явилися сумніви в її достовірності.

6. Не підписуйте договір оренди, якщо нерухомість належить кільком власникам, а на зустрічі присутній тільки один з них. Для здачі квартири в оренду необхідна згода всіх власників.

7. Якщо квартира вам сподобалася, але повної суми для оплати оренди у вас немає, залиште заставу в розмірі 1-2 тисяч рублів. Але обов'язково складіть розписку, в якій вкажіть паспортні дані обох учасників угоди.

Фото: © contrastwerkstatt - Fotolia.com

НЕ пропустіть:

8 порад, як зняти кімнату на тривалий термін

Квартири в оренду в Москві

Що вигідніше - купити або знімати квартиру?

Як пишуть оголошення про продаж квартир в регіонах Росії?

Статті не є юридичною консультацією. Будь-які рекомендації є приватною думкою авторів та запрошених експертів.

Як знайти квартиру поруч з метро?
Як пишуть оголошення про продаж квартир в регіонах Росії?