Строительство »

Вимагання грошей ст 163 КК РФ з коментарями

 1. Отже, у вас вимагають гроші, як вам бути
 2. Самостійно зібрати докази
 3. Поліція і органи правопорядку
 4. Куди і як звертатися
 5. Питання та відповіді:

Вимагання на сьогоднішній день настільки поширене, що ми впевнені, що практично кожен з наших користувачів в тій чи іншій мірі був жертвою подібних обставин. І тут нема чому дивуватися. Шахраї в Росії тепер на кожному кроці. Ними можуть бути чиновники, вчителі, і, як не дивно, співробітники поліції, прокуратури і так далі.

Найчастіші випадки бувають саме в навчальних закладах. Тобто, викладач вимагає певну грошову суму, натомість учень без проблем здає той чи інший іспит, контрольну роботу або банально отримує більш високі позначки. Другим поширеним випадком є ​​вимагання, що потрапляє під статтю 163 КК РФ, де в хід йдуть вже справжні загрози розправою і так далі.

Отже, у вас вимагають гроші, як вам бути

В першу чергу необхідно постаратися довести, що у вас дійсно вимагають гроші, і тут є два способи вирішення проблеми: самостійно зібрати свідчення свідків, фотографії, відео, аудіо і так далі, або ж звернутися в поліцію, де слідчий допоможе вам, якщо вважатиме за потрібне , звичайно.

Самостійно зібрати докази

Якщо ви вирішили діяти самостійно, то тут діє перше правило: ні в якому разі не піддавайтеся емоціям при спілкуванні з вимагачами. Будьте холоднокровними і уважними, намагайтеся звертати увагу на будь-які дрібниці, тим самим збираючи докази.

Природно, спочатку можна спробувати чемно, але конкретно, порозумітися з недоброзичливцями, постаратися від них позбутися. Якщо не виходить, то погоджуйтеся на їхні вимоги, так як у вас залишається останній варіант - тягнути час.

 • не залишайтеся на самоті, так як при вимаганні найбільш дієвими є саме свідчення в доказі;
 • на сьогоднішній день вам не важко буде записати на аудіо або навіть відео загрози з боку вимагачів, наприклад, за допомогою того ж мобільного телефону;
 • якщо у вас вимагають гроші в навчальному закладі, в лікарні чи іншому закладі, в цьому випадку доцільно буде постаратися знайти тих, хто також постраждав від цього вимагача. Тоді у вас буде додаткова підтримка.
 • якщо ви записуєте розмову на аудіо або відео, потрібно постаратися вивести розмову в таке русло, щоб недоброзичливець наговорив максимально багато, з погрозами і так далі. Постарайтеся домовитися про розмір грошової суми, про те, як ви передасте гроші і все таке інше. Тут будь-яка дрібниця буде тільки на руку вам.

Як тільки у вас на руках будуть усі необхідні докази, разу ж звертайтеся із заявою в поліцію.

Поліція і органи правопорядку

Звернутися в поліцію з питання вимагання - це найбільш вірний варіант для вирішення вашої проблеми. Співробітник поліції, слідчий, самостійно збере всю доказову базу з професійним підходом, з вашою допомогою або без неї.

Куди і як звертатися

Куди і як звертатися

1. Вам в терміновому порядку, без винятків, необхідно відправлятися в поліцію в тому випадку, якщо при вимаганні загрожують вашому здоров'ю або життю, здоров'ю або життю ваших рідних і близьких, а також якщо вимаганням промишляють саме чиновники.

 • Якщо ви стали жертвою вимагання, пишіть заяву слідчому в відділ поліції за місцем, де було скоєно злочин.
 • якщо в поліції вам відмовляють або намагаються перешкоджати у вашій справі, вам слід звернутися в прокуратуру.

2. Нерідко громадяни стають жертвами здирників в особі співробітників правоохоронних органів. Багато хто вважає, що в даному випадку ситуація безвихідна, адже це все-таки влада! проте, якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, не замислюючись звертайтеся в Управління власної безпеки або регіональний відділ Федеральної служби безпеки.

3. існує також таке поняття, як «підстава». Часто таке трапляється у випадках дорожньо-транспортних пригод, або ж у випадках пошкоджень чужого майна. Якщо у вас вимагають гроші, не погоджуйтеся ні на які варіанти, а відразу ж звертайтеся в поліцію. Якщо вимагач дійсно намагається підставити вас, почувши про ваші наміри з приводу поліції, він відразу ж повинен заспокоїтися.

Яким би не було вимагання, найголовніше - не йти на поводу у правопорушників ні за яких обставин! Багато хто вважає, що виконавши всі вимоги здирників, ті відстануть. Ну, як показує статистика, вони далеко не завжди відстають, а навіть якщо і відстають, то вони не єдині, хто любить швидкі та легкі гроші, а ви в свою чергу будете притягати до себе подібного роду неприємності.

Ось приклад, як потрібно вести себе в подібних випадках:

Питання та відповіді:

Що робити якщо в сизо вимагають гроші

Потрапивши в слідчий ізолятор, особливо в Росії, будьте готові до того, що у вас будуть намагатися вимагати гроші, і це в кращому випадку! Як показує практика, вимагають не тільки фінансові кошти, але і машини, і навіть нерухомість, що залишилася на волі! Що найжахливіше, самі ув'язнені рідко, коли поласяться на таке добро. Як правило, на нерухомість кладуть око самі наглядачі.

Якщо до укладеного це сталося, йому вкрай не пощастило. Єдиний варіант - спробувати вирішити питання зі своїм адвокатом, якщо, звичайно ж, це тлумачний фахівець в даній сфері діяльності. Тільки і йому доведеться платити. Інший варіант, постаратися зв'язатися з близькими на свободу, щоб ті попрацювали з громадськістю. Ті ж ЗМІ люблять подібні історії, а ось співробітники СІЗО не люблять особливої ​​уваги до своєї натури.

Що робити якщо вимагають гроші в армії

Вимагання грошей в армії не є рідкістю. Причому, це поняття так поширене в нашій російської армії, що якось не по собі стає. Проте, способи вирішити питання є. Наприклад, існують спеціальні органи безпеки в ВВ, так званий особливий відділ. Навіть якщо мова йде про пересічного, в будь-якому випадку, ці хлопці не будуть відмовлятися від чергової палиці. А взагалі, краще за все провести власне розслідування, розумне, або ж скористатися допомогою слідчого.

Найкращий варіант - зловити здирника на місці злочину. Адже сам злочин є таким тоді, коли вимагач висуває свої вимоги і загрожує. Щоб це довести, потрібні свідки, в даному випадку, товариші по службі. Це окреме питання, так як не всі захочуть йти на такий ризик. Плюс до всього іншого, показання запросто змінюються. Як бувало вже неодноразово в суді. Проте, вимагання в армії дійсно припиняється, і вже значна кількість покидьків сидять за гратами або перебувають під слідством за подібні діяння.

Вимагають гроші у дитини що робити

Друзі! Наші статті несуть ознокомітельний характер з метою допомогти вирішити Вашу проблему!
Якщо рішення Ви так і не знайшли, зверніться за консультацією до юриста за формою праворуч, або за телефоном, вказаним нижче!

+7 (499) 350-83-56 - Москва, область

+7 (812) 309-53-23 - Санкт-Петербург, ЛВ

+8 (800) 555-67-55 доб. 430 - усі регіони РФ

Дзвінки та заявки приймаються цілодобово і щодня.
Це швидко і безкоштовно!

Ось це, напевно, найпоширеніший спосіб вимагання. Діти, як правило, дуже жорстокі. У школі діють закони джунглів, тобто, виживає найсильніший. І якщо ви зіткнулися з тим, що у вашої дитини в школі вимагають гроші, то не варто спускати все на гальмах.

 1. постарайтеся в першу чергу поговорити з батьками кривдників. Якщо їх дитина пішла не в них, і вони адекватні люди, то зроблять все можливе, щоб цього більше ніколи не повторилося. Природно, попередньо поясніть всю ситуацію і пригрозіть зверненням до адміністрації школи, або навіть в поліцію. За ідеєю повинно бути все добре;
 2. зверніться безпосередньо до класного керівника, так як, по суті, це не тільки ваше сімейне проблема, а й проблема школи. Класний керівник зобов'язаний вжити заходів, звернутися до директора, викликати батьків вимагача і поговорити з ними, роз'яснити все, що відбулося. Якщо і це не допомагає, то залишається лише один варіант;
 3. в поліцію краще звертатися тоді, коли кривдникам вашої дитини вже виповнилося 14 років, тобто, вони вже можуть нести кримінальну відповідальність. В даному випадку вони підуть по статье163 Кримінального Кодексу РФ;
 4. існує ще один спосіб, але ми настійно не рекомендуємо до нього вдаватися. Йдеться про особистій розмові з вимагачами. Але тут є свої підводні камені, так як, якщо переборщити, а це цілком піддається реалізації, можна самим стати підсудними і нажити безліч проблем.