Строительство »

ВИКУП СТРАХОВИХ СПРАВ

  1. Коли можна передати страхова справа?

СХЕМАДЕЙСТВІЙ ПРИ ДТП   Викуп страхових справ - це вигідно:   не потрібно місяцями чекати обіцяної фінансової допомоги від страхових фірм, щоб здійснити капітальний ремонт автотранспорту, гроші Ви отримаєте відразу після передачі нам всіх необхідних документів;   Свого часу і кошти в суді Вам витрачати буде не потрібно СХЕМАДЕЙСТВІЙ ПРИ ДТП

Викуп страхових справ - це вигідно:

  • не потрібно місяцями чекати обіцяної фінансової допомоги від страхових фірм, щоб здійснити капітальний ремонт автотранспорту, гроші Ви отримаєте відразу після передачі нам всіх необхідних документів;
  • Свого часу і кошти в суді Вам витрачати буде не потрібно.

В даний час ситуація, коли страховики неправомірно зменшують розмір виплат за страховими випадками, трапляється досить-таки часто В даний час ситуація, коли страховики неправомірно зменшують розмір виплат за страховими випадками, трапляється досить-таки часто. Дані організації абсолютно не зацікавлені в тому, щоб виплачувати повністю весь збиток після ДТП, вони видають власникам автомобілів дуже маленькі грошові компенсації, сподіваючись на те, що не кожен попрямувати до суду за справедливим відшкодуванням збитку.
І насправді, не кожен житель Краснодару захоче брати участь у виснажливому розслідуванні в будівлі Феміди. Але як же бути, якщо фірма оплачує вам страховку в сумі становить 15 тис., А пошкодження складають аж 110 тис.?
У цьому вам зможе допомогти Юридична компанія «Закон'», а саме - ви віддаєте в наші руки ваше страхову справу, а натомість миттєво отримуєте кошти для того, щоб відновити автомобіль в цей же день!
Ваша альтернатива судового процесу - це, звичайно ж, продати нам ваше страхову справу. Судові розгляди з питань ДТП орієнтовно проходять від п'яти до семи місяців. Це говорить про те, що ви не зможете отримати свої обіцяні кошти раніше ніж через кілька місяців. І як показує практика, далеко не всі страховики поспішають розплачуватися зі своїми клієнтами навіть після винесення вердикту в суді. Також не забувайте про те, що вам ще необхідно буде витратитися на оцінку експертів, витрачати дорогоцінний час і стояти в чергах в ГИББД, не один раз відвідувати суд і т.п.

Вирішивши віддати саме нашої компанії страхову справу, ви в цей же день зумієте почати довгоочікуваний ремонт машини, абсолютно не несучи, при цьому зайвих фінансових витрат. Всі витрати, що стосуються розглядів в суді, візьме на себе наша компанія. Викуп страхових справ по ДТП відбувається виключно в рамках законодавства Російської Федерації.

Коли можна передати страхова справа?

Провести передачу справи ви можете на будь-якому етапі виплати. Наприклад, якщо:

Коли можна передати страхова справа?
Коли можна передати страхова справа?