Строительство »

Викуп орендованої землі в собственность.Викуп орендованого майна

Коли викуп орендованої землі, що належить державі або муніципальним органам, здійснювався відповідно до минулій редакції Федерального Закону (ст Коли викуп орендованої землі, що належить державі або муніципальним органам, здійснювався відповідно до минулій редакції Федерального Закону (ст. 2), ціна викупу земельної ділянки у власність могла вельми істотно перевищувати його кадастрову вартість, що більшість покупців абсолютно не приваблювало.

Введений новий порядок викупу землі з оренди виявився набагато більш вигідним, насамперед, для тих, хто має на орендованій ділянці приватизоване будівлю, споруду або будівлю. Справа в тому, що в даному випадку земельну ділянку зможе бути викуплений не дорожче, ніж за кадастрову вартість. Крім того, в ряді випадків власникам нерухомості на орендованій ділянці надається можливість оформити землю у власність на пільгових умовах. Пільговий порядок викупу землі встановлений з дотриманням Федерального Закону № 137 від 25.20.2001 р в новій редакції (п. 1 ст. 2). І відповідно до нього вартість викупу орендованої землі може варіюватися в залежності від того, в який конкретно місцевості розташовується ділянку.

Так, якщо викуп земельної ділянки (орендованого майна) проводиться в межах міста, чисельність населення в якому перевищує три мільйони людини, земельна нерухомість може бути викуплена з оренди не більше, ніж за 20% від кадастрової вартості. В іншій же місцевості ціна викупу ділянки не повинна перевищувати 2.5% від кадастрової вартості. Дані правила діють до 01.01. 2012 року, а тому власникам нерухомості на ділянках, оформлених в оренду, якщо вони зацікавлені в переоформленні їх у власність, настійно рекомендується поквапитися.

Якщо у вас відсутній досвід яких би то ні було угод з нерухомістю, найкращим варіантом виявиться скористатися послугами кваліфікованих фахівців.

Наша компанія працює у відповідному секторі ринку досить тривалий період часу, а тому має великий досвід будь-яких угод з нерухомістю, включаючи, в тому числі, викуп орендованої землі . Якщо ви потребуєте в наданні послуг, скористатися нашою допомогою, виявиться правильним рішенням, про яке вам ні в якому разі не доведеться пошкодувати.

Мало кому відомо, але конкретна сума викупної вартості орендованої нерухомості в обов'язковому порядку повинна бути встановлена ​​незалежно від того, у власності якого конкрентних освіти (держави або муніципалітету) знаходиться земля. Як вже було зазначено вище, єдине, що може якимось чином впливати на вартість викупу земельної ділянки - це територіальне розташування об'єкта.

До речі кажучи, для різних релігійних організацій законодавчо встановлено особливе правило викупу землі. Так, згідно з п. 1 ст. 36 Земельного кодексу РФ подібні організації виробляють викуп орендованої землі у власність абсолютно безкоштовно.

Будучи фахівцями своєї справи, вважаємо своїм обов'язком застерегти щодо того, що в деяких випадках законодавчі органи при здійсненні такої процедури, як викуп земельної ділянки у власність без оренди, можуть встановлювати заборону на реконструкцію, а так само на будівництво об'єктів. Однак, зіткнувшись з подібною ситуацією, слід мати на увазі, що ця заборона може бути встановлений тільки в тому випадку, коли мова йде про приватизацію державного земельного ділянки і жодним чином не застосуємо до тих земель, які знаходяться в муніципальній власності. Крім того, про заборону на реконструкцію і будівництво не може бути мови так само в тому випадку, коли викуп орендованої землі проводиться особами, перелік яких відсутня в п. 1 ст. 2 ФЗ № 137. Так само заборона не може застосовуватися, якщо мова йде про реконструкцію об'єктів капітального будівництва, яка не приведе до якого б то не було зміни використання земельної ділянки.

Нюансів, описаних вище, може бути безліч. А оскільки жодна людина, яка є фахівцем по операціях із земельною нерухомістю, допомога професіоналів виявляється просто необхідно.

Незважаючи на те, що в даний час послуги з супроводу викупу земельної ділянки у власність надає досить велика кількість компаній, далеко не всі з їх числа мають можливість надати допомогу своїм клієнтам на, дійсно, високому професійному рівні. Наша компанія в цьому відношенні є рідкісний виняток. А все не тільки тому, що ми займаємося цією роботою досить давно. Просто з найперших днів своєї присутності на ринку наша компанія особливо ретельно підходить до підбору штату співробітників, завдяки чому може гарантувати їх високу компетентність, великий досвід і високий рівень професіоналізму, в тому числі і в такій сфері діяльності, як викуп землі з оренди.

Стверджуючи, що викуп орендованої землі - завдання досить складна, ми аж ніяк не перебільшуємо. І той, хто намагався вирішити дану проблем, намагаючись пробратися крізь нетрі законодавчих колізій самостійно, підтвердить абсолютну справедливість цього твердження. І, напевно, опинившись перед необхідністю викупу орендованої землі ще раз, обов'язково скористався б послугами кваліфікованих і досвідчених фахівців, які працюють в нашій компанії. Співробітники нашої компанії готові повністю взяти на себе вирішення будь-яких питань, що мають відношення до оформлення орендованої землі у власність, на себе. Вам буде потрібно всього лише надати нам необхідний перелік документів. На даний період часу для того, щоб здійснити викуп землі з оренди знадобляться наступні документи:

- оплата державної реєстрації прав;

- договір купівлі-продажу

- квитанція про оплату земельної ділянки;

- постанову про надання земельної ділянки, прийняте відповідними органами;

- документ про розрахунки викупу земельної ділянки.

Отримавши на руки весь необхідний пакет документів, ви можете займатися своїми справами і не турбуватися щодо того, як просувається оформлення ділянки у власність. Ми зробимо все, що від нас залежить для того, щоб завершити процедуру викупу ділянки в максимально короткі терміни.

При цьому ви можете повністю розраховувати на дуже вигідні умови співпраці. Оскільки при здійсненні своєї діяльності ми на перше місце ставимо інтереси наших клієнтів, їх число постійно зростає. З огляду на це, ми на високому якісному рівні виконуємо абсолютно всі взяті на себе зобов'язання, про що наочно свідчать численні позитивні відгуки з боку наших постійних клієнтів.

При роботі з кожним нашим клієнтам ми в обов'язковому порядку закріплюємо ділові відносини підписанням відповідного договору, в якому детально прописуються права та обов'язки сторін. На будь-якому етапі співпраці наші клієнти можуть отримати інформацію щодо вжитих нами кроків, а тому у них навряд чи з'явиться привід навіть в найменшій мірі засумніватися в нашій чесності.

Свого часу ми дуже сильно постаралися для того, щоб заслужити довіру з боку наших клієнтів, а тому абсолютно не збираємося псувати свою репутацію неякісно наданими послугами. Якщо людина або організація позиціонує себе як великого фахівця, в її ж інтересах виявляється здійснювати свою діяльність на належному рівні. Ми твердо дотримуємося цього принципу, і, здається, нам це цілком вдається.

Оскільки оренда з правом викупу на сьогоднішній день являє собою високо затребувану послугу, нестачі в клієнтах, як серед юридичних, так і серед фізичних осіб, ми не відчуваємо.

До речі кажучи, для того, щоб викупити землю, терміни оренди не мають абсолютно ніякого значення. Але якщо ви зберетеся зайнятися вирішенням цього питання, перше, що знадобиться зробити - це відправити у відповідну інстанцію заяві про ваш намір придбати орендовану ділянку. Тільки в цьому випадку ваше запитання стане розглядатися. При складанні заяви дуже важливо максимально чітко сформулювати цілі, з якими ви будете використовувати землю, уточнити її розташування, розмір, на який ви розраховуєте і ряд інших важливих моментів. Наші співробітники допоможуть вам скласти даний документ максимально коректно, а це означає, що особливих проблем у вас з його подачею не виникне. Тим більше що і цю роботу ми цілком можемо взяти на себе. Уповноважений орган зобов'язаний відреагувати на заяву, протягом місячного терміну підготував проект зонування земельної ділянки. Ясна річ, цей проект повинен обов'язково пройти процедуру затвердження. Після цього протягом двох тижнів буде прийнято остаточне рішення щодо надання землі. Паралельно з цим вирішується питання і щодо вартості ділянки.

На жаль, дуже часто люди, які планують викупити ділянку з оренди у власність, вводяться в оману. Чомусь в нашій країні прийнято користуватися некомпетентністю людей в своїх інтересів. Беручи в цей факт, ми в черговий раз застерігаємо вас і рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії. Ми зробимо все, що тільки від нас залежить для того, щоб процедура оформлення орендованої землі у власність відбувалася в установленому законодавством порядку

Досить часто проблеми виникають, коли мова йде про викуп орендованого ділянки з розташованими у власності капітальними будівлями, розташованими на ньому. Найчастіше виникає питання щодо того, якою має бути площа ділянки, на яку може претендувати власник будівель і споруд. Законодавчо граничні розміри встановлюються з дотриманням діючих на сьогоднішній день норм і правил землекористування. Крім того, враховується так само проектна, містобудівна, а так само землевпорядна документація. Щоб вирішити питання з максимальною вигодою, потрібно добре орієнтуватися, як в чинному законодавстві, так і в існуючих нормах і правилах.

Так само нерідкі випадки, коли орендодавець вдається до всіляких хитрощів для того, щоб не укладати договір купівлі-продажу, необхідний для оформлення земельної ділянки у власність. Про те, з якою метою і для чого це робиться, ми міркувати не будемо. А тому відзначимо лише той факт, що при необхідності ця проблема може бути легко вирішена за допомогою подачі заяви в суд. У більшості випадків, звичайно, виходить вирішити проблему мирним шляхом, але якщо щось пішло не так, ви цілком можете розраховувати на те, що орендодавець буде змушений здійснити операцію в судовому порядку. Вартість викупу при здійсненні операції через суд буде визначатися, грунтуючись на результатах експертизи, проведеної незалежним оцінювачем.

Більш детальну інформацію щодо викупу орендованої землі ви зможете отримати безпосередньо у наших фахівців. При цьому у вас буде вибір: приїхати безпосередньо до нас в офіс і там поспілкуватися зі співробітниками компанії або подзвонити по одному з тих телефонів, які вказані на нашому сайті.

Ми не можемо перешкодити вам скористатися послугами будь-якої іншої компанії, що здійснює аналогічну діяльність. Ми тільки можемо попередити вас про те, що до вибору фахівців слід підходити максимально відповідально. Адже від правильності вибору у багатьох залежить, наскільки успішно і вигідно буде здійснена операція з викупу у власність орендованої земельної ділянки. Просто майте на увазі, що, звертаючись до нас, ви абсолютно нічим не ризикуєте.