Строительство »

Викуп авто Одеса доступний на АвтоБум

Автобум - свіжий сервіс для українців, що працює у форматі аукціону

АвтоБум - новий сервіс в автобізнесі України

АвтоБум - перший терміновий автомобільний аукціон, який почав свою роботу в Одесі. «Продавай авто за годину», «Купуй авто від господарів» - так звучать слогани компанії. Ми поспілкувалися з творцями АвтоБум і з'ясували, що пропонує компанія.

Ми поспілкувалися з творцями АвтоБум і з'ясували, що пропонує компанія

Автобазари, перекупники залишилися в минулому!

Більше ніяких перекупників, базарів і дощок оголошень. Вам не потрібно витрачати тижні на підготовку автомобіля до продажу, розміщувати оголошення на интерне порталах і сидіти в очікуванні «Вашого ідеального» покупця. Настала нова епоха - викуп авто Одеса !

Автобум - це новий сервіс для українців, працює в форматі аукціону. Що це означає? Якщо Ви хочете продати автомобіль, Вам необхідно лише заповнити просту форму на сайті, вказати дату і час, коли вам буде зручно приїхати для участі в торгах.

У призначений час Ви приїжджаєте на територію аукціону і фахівці компанії проводять огляд та оцінку автомобіля, враховуючи його реальний технічний стан. Вам озвучують стартову ціну, з якої почнуться торги. Поки проходить огляд і оцінка, сотні зацікавлених реальних покупців збираються онлайн і офлайн, щоб «битися» за Ваш автомобіль. Ви тим часом, спостерігаєте за ходом аукціону з гостьової кімнати, де всі ставки для Вас відкриті, видно і нічого не приховується.

Адміністратор, після закінчення аукціону, озвучує Вам кращі ціни. Тільки Ви вибираєте, продавати авто чи ні. Участі в аукціоні, в будь-якому випадку, для Вас, абсолютно безкоштовно. Якщо ціна Вас влаштовує, фахівці компанії приступають до переоформлення документів. При бажанні Ваші інтереси в МРЕВ можуть представляти співробітники компанії.

Після переоформлення проводиться розрахунок, будь-яким, зручним для Вас способом і все це за 1 годину. Не погано!

Скориставшись послугами першого термінового автомобільного аукціону, Ви зможете купити перевірений автомобілів від господаря, терміново продати автомобіль за 15 хвилин, купити перевірене авто з країн Європи та США.

Поважайте себе - не купуйте «мотлох»!

Завдяки першому строковим аукціону, Ви купите тільки перевірений автомобіль і тільки від господаря! Фахівці компанії проводять діагностику технічного стану автомобіля (діагностику ЛКП, кузовного стану, працездатність електроприладів) і дають Вам технічний висновок. Більше не буде можливості купити «кота в мішку», тільки чесна інформація про стан авто!

АвтоБум - Революція на авторинку

АвтоБум почав свою роботу з якісного сервісу, який повністю орієнтується на клієнта. Вони гарантують:

кращі ринкові ціни;

економію Вашого часу;

відкритість і порядність на всіх етапах роботи;

юридичну безпеку і гарний настрій!

АвтоБум - новий унікальний сервіс, який створений для економії Вашого часу та забезпеченні вигідного продажу.

Творці першого термінового аукціону авто вірять, що Ви оціните сервіс європейського рівня, який тепер працює в Україні. Працює для Вас!

Подивитися детальну інформацію можна тут (https://autoboom.com.ua)

Матеріал підготовлений за допомогою компанії AutoBoom. Більш детальна інформація на сайті autoboom.com.ua, або по телефону +380 (48) 787 33 54.

Що це означає?