Строительство »

NEWSru.com :: Роснефть почала зворотний викуп акцій на 2 мільярди доларів

Роснефть почала зворотний викуп акцій на 2 мільярди доларів

Рада директорів "Роснефти" схвалив початок програми зі зворотного викупу акцій компанії (buy-back). Максимальний обсяг викупу акцій заявлений в розмірі двох мільярдів доларів.

Програма розрахована до 31 грудня 2020 року включно, повідомляється на сайті компанії. Максимальний обсяг акцій і глобальних депозитарних розписок, які можуть бути придбані в рамках програми, складе не більше 340 000 000 шт., Точна кількість придбаних паперів буде залежати від динаміки котирувань акцій та ринкової кон'юнктури протягом періоду реалізації програми.

Найближчим часом, як відзначають в "Роснефти", один з провідних міжнародних фінансових інститутів призначать в якості незалежного банку-агента, який буде здійснювати операції на відкритому ринку від імені компанії. Це забезпечить високі стандарти прозорості програми, її суворе відповідність схваленим радою директорів параметрам, а також іншим відповідним законодавчим та регуляторним нормам.

Всі придбані акції на час дії програми будуть розміщуватися на балансі "Роснефти". Після закінчення програми рішення про подальшу долю акцій прийме рада директорів.

У травні рада директорів компанії затвердив додаткові ініціативи до стратегії-2022, нагадує "Комерсант" . З метою підвищення прибутковості для акціонерів керівництво "Роснефти" запропонувало реалізувати програму зворотного викупу акцій в 2018-2020 роках.