Строительство »

Частка квартири. Терміновий викуп частки квартири. Продаж частки квартири. Купівля частки в приватизованій квартирі. Частка в квартирі.

ДОЛЯ КВАРТИРИ, ПРОДАЖ ЧАСТКИ В КВАРТИРІ З ПРОБЛЕМОЮ, КУПЛЮ ЧАСТКУ В КВАРТИРІ - Строковий ВИКУП, ДОЛЯ В КВАРТИРІ.

Якщо Ви зайшли на наш сайт, то, швидше за все, Вас привела сюди проблемна частка квартири, яка є у Вашій власності
Якщо Ви зайшли на наш сайт, то, швидше за все, Вас привела сюди проблемна частка квартири, яка є у Вашій власності.
Переважна частина квартир в Росії має по кілька власників, кожен з яких має частку в квартирі. Рідко буває, коли в квартирі власник один.
Поки немає конфлікту між власниками часток в квартирі - все добре. Але виникає суперечка, сварка, хтось захоче продати свою частку, а інший починає його не пускати в квартиру, Ваша частка в квартирі стає захопленої - ось і стає частка квартири проблемною. А проблемна частка квартири це вже не часточка яблучка і не до посмішок тут. Адже така проблема майже війна.
І кому тоді потрібна така проблемне житло? Адже житло це істотна частина нашого життя, а навіщо перетворювати своє життя на суцільну проблему?

Так що робити, якщо у Вас є така частка квартири? Звертайтеся до нас - ми ті, хто допомагає вирішувати подібні проблеми. Також якщо хочете продати частку квартири, то звертайтеся до нас.
Наші телефони (495) 790-67-86.

ГК «Правовий захист» допомагає потерпілим власникам, у яких є проблемна частка квартири. Так ми допомагаємо продати таку частку в квартирі за реальні гроші. При цьому ми часто допомагаємо здійснити терміновий продаж, щоб продавець відразу отримав гроші. Все залежить від конкретної ситуації.
Також ми допомагаємо громадянам захистити свої права іншими законними способами. А такі способи є. Телефонуйте, приходьте - ми допоможемо.

ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ СВОЄЇ ДОЛІ В КВАРТИРІ, НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ НИЖЧЕ "КАЛЬКУЛЯТОР ОЦІНКИ ВАРТОСТІ ДОЛІ В КВАРТИРІ"

ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ СВОЄЇ ДОЛІ В КВАРТИРІ, НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ НИЖЧЕ КАЛЬКУЛЯТОР ОЦІНКИ ВАРТОСТІ ДОЛІ В КВАРТИРІ

Квартирне рейдер це той, хто захопив всю квартиру, маючи тільки частку. Не має значення, хто загарбник Вашої частки: чоловік або жінка. З такими негідниками треба боротися всіма способами або продавати таку проблемну частку, якщо немає сил самому боротися.

У 1991 році в Росії почалася безкоштовна приватизація житла У 1991 році в Росії почалася безкоштовна приватизація житла. З цього року також стало можливим купувати не тільки житлові будинки, але і квартири. В даний час тільки в Москві більш ніж 84% всіх квартир знаходиться в приватній власності у громадян.

При цьому лише невеликий відсоток приватизованих квартир знаходиться у власності у одного власника. Так близько 95% житлових приміщень в Росії знаходяться в частковій власності. А це означає, що майже в кожній квартирі є два і більше власників, кожен з яких має у власності свою частку в квартирі.

Якщо говорити в цілому, то існування часткової власності в житлових приміщеннях не є проблемою для переважної більшості власників Якщо говорити в цілому, то існування часткової власності в житлових приміщеннях не є проблемою для переважної більшості власників. Найчастіше такими власниками в квартирі є родичі, або чоловік і жінка, між якими зберігається взаєморозуміння і добрі відносини. Якщо ж між ними виникають суперечки, то все одно найчастіше нормальні і адекватні люди можуть між собою домовитися. Вони можуть роз'їхатися, обміняти квартиру або продати її і поділити гроші, на які купують собі інше житло.

Але бувають рідкісні ситуації, коли хтось з учасників часткової власності не хоче домовлятися, а хоче квартиру цілком, хоча він має там тільки частку. Ось тільки такі частки в квартирі стають проблемними.

У західних країнах, в тому числі США, такі суперечки, пов'язані з частками в квартирі, давно успішно регулюються, в тому числі в судовому порядку. Найчастіше суди зобов'язують власників продати свої частки в квартирі або житловому будинку. Вони це можуть робити добровільно, але під деяким тиском з боку суду, або суд може реалізувати такі частки примусово через службу судових приставів. Квартира продається, і гроші від продажу діляться пропорційно часткам між кожним із власників.

У Росії ж такі спори вирішуються малоефективно, а, найчастіше, неефективно зовсім.

Наприклад, якщо квартира у власності двох власників, де один співвласник не пускає іншого власника частки в квартиру, то суд не завжди може допомогти потерпілому власнику. Арсенал способів захисту в російському суді в такій ситуації невеликий:

Можна пред'явити позов про зобов'язання не чинити перешкоди в користуванні або ще позов про вселення. Але якщо, наприклад, в квартиру не пускали самотнього, літнього і хворої людини, то такі рішення суду допомогти йому реально не можуть. Судовий пристав-виконавець за такими рішеннями суду один раз вселить нещасного, складе акт про про виконання рішення. А далі може знову виникнути ситуація, що цього слабкого власника в квартиру не пустять. Судовий пристав вже не допоможе, оскільки він вже виконав рішення суду. Що робити такій людині, якого продовжують не пускати, абсолютно незрозуміло. Немає сили, щоб зламати вхідні двері і ввійти, ні і можливості відстояти свої права. Виходить, що вся квартира захоплена і контролюється другим зухвалим власником.

У Росії частіше частки в квартирі так захоплюють жінки, якими квартира може утримуватися більш успішно. Де треба жінка поплаче, прикинеться слабенькою, а де треба може більш переконливо написати завідомо неправдивий донос, що нібито її побили. Ось такі наслідки переміг фемінізму, що жінки часто можуть успішно кошмарити сильних чоловіків, відбираючи у них їх частку.

До речі, багато хто не знає, що в Росії допускається не тільки судовий захист цивільних прав, але також і самозахист До речі, багато хто не знає, що в Росії допускається не тільки судовий захист цивільних прав, але також і самозахист. Це встановлено статтею 14 Цивільного кодексу РФ, де визначено лише, що самозахист не повинна виходити за рамки, необхідні для такого захисту. Наприклад, власник частки має повне право зламати або спиляти вхідні двері квартири, якщо його не пускають. Але не можна потім ламати і трощити меблі та інше майно, яке належить особисто іншому власнику, що буде вже злочином, а саме самоуправством або умисним знищенням або пошкодженням чужого майна. Але якщо майно загальне, то його ламати вже можна. Можна власнику частки і ремонт квартири робити, навіть приводячи її в непридатність. Це закон допускає для власника, якому належить частка квартири.

Регулювання суперечок з приводу часткою в квартирі в Росії також ускладнюється недобросовісністю російських засобів інформації. Російських журналістів, звичайно, теж цікавлять теми про частки в квартирах. Журналісти взагалі зацікавлені в гучних темах, навіть якщо вони самі ж висмоктують тему з пальця або роблять з мухи слона. Найгірше те, що в гонитві за "зворушливим" сюжетом журналіста не цікавить правда і факти. Часто вони вирішують, що краще показати правим у суперечці того, хто більше може походити на роль жертви, а насправді є порушником закону і чужих прав.

Цим особливо відрізняються малограмотні передачі Ольги Бакушинский і Олени Проклова, які можуть в передачі доводити, що треба захищати того, хто раніше вигнав з квартири іншого власника. А того, хто купив таку проблемну частку в квартирі, треба позбавити цього майна і віддати тому, ким вся квартира незаконно захоплена. Самі такі журналісти і ведучі гребуть гроші лопатою від своїх передач, реально в цих суперечках не допомагають, але хочуть бути добренькими за чужий рахунок. Хоча якби вони чесно хотіли допомагати людям, то краще б поділилися своїми грошима, викуповували б самі частки в квартирі, дарували б їх людям. Мерзенні лицеміри ...

Захист інтересів громадян, фактично позбулися своїх же часткою, також ускладнюється малограмотністю співробітників поліції. Багато з них не знають, що законом допускається самозахист цивільних прав, що власник має право зламати вхідні двері. А ті поліцейські, які це знають, все одно намагаються не втручатися в конфлікти, а направляти потерпілих, незаконно позбавлених своїх часток в квартирі, в суд. Прокуратура також частіше дає відписки на заяви потерпілих в такому ж дусі.

Забавна ситуація була в Росії з приводу викупу незначних часток в квартирі. Раніше був поставлений на потік викуп незначних часток в судах за смішні гроші. Оцінювачі заробляли на своїх оцінках щодо таких спорів. Також існував простір для корупції, оскільки суд міг спритно впливати на оцінну вартість будь-якої частки в квартирі, тому що не було єдності і серед оцінювачів, як оцінювати таке майно. Але в 2008 році Конституційний Суд РФ роз'яснив, що подібна практика є незаконною, що не можна викуповувати малозначні частки всупереч згодою її власника, якщо тільки він сам не висунув в суді вимогу про виділ своєї частки в натурі. Однак, більше двох років знадобилося Верховному Суду РФ, щоб почати наводити практику у таких справах у відповідність позиції КС РФ. Тільки в 2012 році суди стали відмовляти в задоволенні таких позовів щодо викупу незначних часток за смішні гроші. Але подекуди суди ще продовжують приймати незаконні рішення.

Розпорядитися квартирою, в якій людині належить частка квартири, якщо немає згоди між учасниками часткової власності. Ось так частка квартири стає проблемною, через що і вся квартира робиться проблемною. Все це значно впливає на ціну, якщо частки продаються окремо від всієї квартири. Кому потрібна проблемна частка в квартирі, якщо в квартирі сидить шкідливий і незговірливий інший власник? Тільки якщо частку продають цьому другому власнику, то робити йому знижки було б несправедливо. Хоча, звичайно, це питання двох власників, якщо вони можуть мирно домовитися з приводу своєї квартири, що буває не завжди.

Наш сайт спеціально присвячений темі про частки в квартирі. Ви можете більш детально прочитати у нас статті у відповідному розділі, вивчити актуальну судову практику.

Якщо Ви маєте проблемні частки в квартирі, які вирішили продати, то можете звернутися до нас. Також якщо Вам потрібна грамотна консультація або допомога досвідченого адвоката, повна підтримка в захисті Ваших прав, то також телефонуйте нам. Ми допоможемо продати або відстояти будь-яку частку в квартирі. Наші телефони вказані на сайті.

І кому тоді потрібна така проблемне житло?
Адже житло це істотна частина нашого життя, а навіщо перетворювати своє життя на суцільну проблему?
Так що робити, якщо у Вас є така частка квартири?
Кому потрібна проблемна частка в квартирі, якщо в квартирі сидить шкідливий і незговірливий інший власник?