Строительство »

Електрички і автобуси: на чому їздити під час закриття трьох станцій фіолетовою гілки

Три станції Таганско- Краснопресненській лінії метро - «Котельник», «Жулебіно» і «Лермонтовський проспект» - будуть закриті з 24 по 30 березня включно. Потяги слідуватимуть тільки до станції «Вихіно».

Для перевезення пасажирів Мосгортранс запустить компенсаційні автобуси. Їх буде близько 200. Ознайомитися зі схемою руху наземного транспорту можна на плакатах в метро . Також більше 30 додаткових автобусів вийдуть на регулярні маршрути № 89, 177, 279 і 669.

Щоб уникнути труднощів руху, до 31 березня на ділянці будуть введені обмеження для автомобілістів . Також для розвантаження станції метро «Вихіно» на період закриття станцій «Котельник», «Жулебіно» і «Лермонтовський проспект» приміські електропоїзди не зупинятимуться на платформі Вихіно. Перевізник забезпечить пасажирів безкоштовними разовими квитками від станцій Панки, Ухтомський, Люберці-1, Косино до станцій Вешняки, плющевого, Перово, Фрезер, Нова, Сортувальна, Електрозаводська і до Казанського вокзалу (так само і в зворотному напрямку).

Для допомоги пасажирам біля станцій «Кузьминки», «Вихіно», «Лермонтовський проспект», «Жулебіно» і «Котельник» працюватимуть 110 інспекторів Центру забезпечення мобільності пасажирів Московського метрополітену. На станціях «Вихіно» і «Кузьминки» відкриють всі касові вікна, а в годину пік пасажирам роздаватимуть безкоштовний гарячий чай.

Станції «Котельник», «Жулебіно» і «Лермонтовський проспект» почнуть працювати 31 березня о 05:30.

Обмеження пов'язані з проходкою перегінного тунелю Кожуховського лінії під чинним перегоном «Вихіно» - «Лермонтовський проспект». Роботи вимагають тимчасового припинення руху поїздів.

Кожуховська лінія метро пройде від станції «Нижегородська» до станції «Некрасівка» через сім районів Москви: Нижегородський, Рязанський, Вихіно-Жулебіно, Косино-Ухтомський, Некрасівка, Текстильники, Кузьменко, а також через Люберці Московської області. Нова лінія повинна розвантажити Таганско- Краснопресненську і Калининскую лінії метро.

Нова лінія повинна розвантажити Таганско- Краснопресненську і Калининскую лінії метро