Строительство »

Зростання введення житла в Москві за 10 місяців склав 24%

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал мера і уряду Москви / Юлія Іванко   Введення житла в столиці з січня по жовтень поточного року виріс на 23,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року

Фото: портал мера і уряду Москви / Юлія Іванко

Введення житла в столиці з січня по жовтень поточного року виріс на 23,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на главу департаменту містобудівної політики Москви Сергія Левкина.

За його словами, за минулі 10 місяців в столиці було введено 2,1 мільйона квадратних метрів житла. У місті побудували 179 житлових об'єктів. Рік тому за такий же проміжок часу звели лише 93 будинки.

До кінця 2018 року столична влада планує ввести ще 1,3 мільйона квадратних метрів житла. Всього ж за 10 місяців ввели 5,1 мільйона квадратних метрів нерухомості. Зростання склало 18,6%.

Раніше Льовкін заявив, що будинки за програмою реновації планують побудувати на 69 днів швидше. Таким чином, термін зведення будівель за новими проектами скоротиться до 378 діб. Виграти час збираються за рахунок оптимізації п'яти процедур.

Поділитися в соціальних мережах: