Строительство »

Отримання кадастрових паспортів в Тулі

Кадастровий паспорт об'єкта нерухомості являє собою виписку з державного кадастру нерухомості, що містить необхідні для державної реєстрації прав на нерухоме майно та угод з ним відомості про об'єкт нерухомості. Кадастровий паспорт об'єкта нерухомості являє собою виписку з державного кадастру нерухомості, що містить необхідні для державної реєстрації прав на нерухоме майно та угод з ним відомості про об'єкт нерухомості

Наша юридична фірма пропонує всім зацікавленим особам свої послуги з отримання кадастрових паспортів, на об'єкти нерухомості, розташовані на території Тульської області. Ця послуга буде цікава, перш за все, тим, хто територіально знаходиться за межами Тульської області. Адже далеко не кожен готовий буде їхати в Тулу за кадастровим паспортом. Набагато простіше звернутися до нашої юридичної фірми, і ми за невелику винагороду отримаємо за Вас кадастровий паспорт на земельну ділянку, житловий будинок, квартиру, будинок, споруду або об'єкт незавершеного будівництва. Для Туляков ця послуга менш цікава, проте не для всіх: адже не кожен готовий в робочий час витрачати години на час в чергах.

Кадастрові паспорта на земельні ділянки виходять в ФБУ "Кадастрова палата Управління федеральної служби державної реєстрації, кадастру і картографії по Тульській області". Як правило, отримати кадастровий паспорт на земельну ділянку досить легко, за умови, що земельна ділянка знаходиться на кадастровому обліку. В іншому випадку, проводиться процедура межування і лише потім земельну ділянку ставиться на кадастровий облік.

Кадастрові паспорта на житлові будинки, квартири, будівлі, споруди та об'єкти незавершеного будівництва виходять в ФБУ "Кадастрова палата по Тульській області". Кадастрова палата видає кадастровий паспорт на об'єкт нерухомості за даними його останньої інвентаризації, за умови, що даний об'єкт нерухомості стоїть на кадастровому обліку. Якщо інвентаризація проходила давно або її взагалі не було, то кадастровий паспорт буде виданий тільки після проходження інвентаризації, яка супроводжується виїздом техніка БТІ.

Кадастрові паспорта потрібні для реєстрації прав власності на абсолютно будь-які об'єкти нерухомості (як житлові, так і нежитлові), при цьому вони є обов'язковими при реєстрації власності, як в загальному, так і в судовому порядку.

Для того, щоб ми замовили для Вас кадастровий паспорт, ми повинні отримати від Вас такі відомості:

1) найменування об'єкта нерухомості;

2) адреса місце знаходження об'єкта нерухомості;

3) кадастровий (умовний) номер об'єкта нерухомості.