Строительство »

Дозвіл на перепланування квартири

 1. Чи потрібен дозвіл на перепланування квартири?
 2. Коли необхідно оформлення дозволу на перепланування квартири?
 3. Де отримати дозвіл на перепланування квартири?
 4. Отримати дозвіл на перепланування квартири - скільки коштує:
 5. Як отримати дозвіл на перепланування квартири?
 6. Дозвіл на перепланування квартири - документи:

Не влаштовує стандартне планування квартири, тому Ви вирішили зробити ремонт, але дизайн-проект має на увазі собою серйозне зміна житлової площі. Виникає три основних питання:

 1. Що загрожує якщо зробити ремонт і ніде не оформляти?
 2. Якщо, все-таки, отримувати дозвіл, то де його взяти і куди звертатися?
 3. Скільки буде коштувати оформлення документів «під ключ»?

Якщо Ви здивовані цими питаннями, то ми допоможемо розібратися з ними по порядку.

Чи потрібен дозвіл на перепланування квартири?

Чи не оформлена планування карається штрафом, від 2 до 2,5 тис Чи не оформлена планування карається штрафом, від 2 до 2,5 тис. Рублів, на підставі статті 7.21 КоАП РФ, а також співробітник житлової інспекції, видасть розпорядження на відновлення початкової планування.

У разі, невиконання законних вимог Мосжілінспекциі, штрафи будуть виписуватися на постійній основі, що призведе до заборони на виїзд за кордон, а також справу передадуть до суду, який позбавить Вас права власності на квартиру, відповідно до п.5 ст 29 ЖК РФ.

Коли необхідно оформлення дозволу на перепланування квартири?

Дозвіл, потрібно, не завжди. Наприклад, косметичний ремонт (заміна «столярки», оздоблювальних покриттів, вікон) можна сміливо робити без узгодження. Розібрати внутриквартирную що не несе перегородку, переставити сантехніку у ванній або на кухні, закрити або пробити отвір у ненесучої стіні теж можна, але про це доведеться повідомити Житлову інспекцію.

Якщо ж в ході перебудови будуть порушені несучі конструкції, планується перенести ванну або санвузол в інше місце квартири, замінити на кухні газову плиту електричної, зробити стяжку підлоги, то тут доведеться замовляти розробку проекту з подальшим узгодженням. Повний перелік робіт, на які потрібен дозвіл, викладений у постанові Уряду Москви №508-ПП від 25.10.2011.

Де отримати дозвіл на перепланування квартири?

При переобладнанні житлових і нежитлових приміщень в багатоквартирних будинках рішення, приймає Мосжілінспекция. У разі, якщо зачіпаються інженерні комунікації або несучі конструкції, то, перш ніж звертатися в інспекцію потрібно узгодження проекту в ряді інстанцій. Точний перелік залежить від особливостей об'єкта:

 • якщо зачіпаються міжповерхові і міжквартирні перекриття, внутрішні стіни - Мосгосекспертіза;
 • якщо будуть роботи з газом - Мосгаз;
 • змінюється проводка або потужність енергоспоживання - Ростехнагляд;
 • зміна фасаду - Комітет з архітектури та містобудування;
 • будинок є пам'яткою архітектури - Департамент культурної спадщини.

Після того, як внесені зміни схвалені, проект перепланування направляють в Мосжилинспекцию із заявою, приклавши технічний паспорт і поверховий план з БТІ.

Отримати дозвіл на перепланування квартири - скільки коштує:

Вартість, залежить від планованих змін житлового приміщення (скільки інстанцій буде потрібно обійти). Ціна послуг нашої компанії розділена по етапах робіт, для зручності замовника, вибираючи конкретний етап, наприклад - отримання дозволу Мосжилинспекции (від 22 000 рублів), Ви економите гроші, а роботу роблять професіонали. Якщо ж не хочеться витрачати свій час на збір документації та стояння в чергах, то замовте послугу «під ключ» від 59 000 рублів.

Як отримати дозвіл на перепланування квартири?

Подати в Мосжилинспекцию пакет документів, до якого входять:

 • проект змін планування будинку, квартири;
 • план змін;
 • правовстановлюючі документи, заяву, іноді згоду сусідів.

У деяких випадках потрібно і технічний висновок про стан нерухомості - дані про знос несучих конструкцій У деяких випадках потрібно і технічний висновок про стан нерухомості - дані про знос несучих конструкцій.

Наша компанія як член СРО створює проекти будь-якої складності, при необхідності переводить нерухомість з житлового фонду в нежитловий.

Після того, як Ви завершите ремонт квартири, ми відправимо потрібні повідомлення, складемо акт про завершення робіт, оформимо зміни в БТІ.

Дозвіл на перепланування квартири - документи:

Технічний висновок про можливість перепланування - видається нашою компанією за підсумками обстеження несучих конструкцій.

Проект - розробляється на основі тих. укладення та змін в плануванні зазначених замовником.

Залежно від змін, що проводяться в плануванні наші співробітники формують комплект документів, який, потім направляють в інстанції для оформлення дозволу. Затвердивши нове планування, приступайте до ремонту приміщення. Як тільки перепланування закінчена викликають комісію з житлової інспекції, вони перевірять зроблені зміни на відповідність проекту, а потім складуть, і підпишуть акт про завершеною перепланування.

Завершальний етап це реєстрація нового планування в БТІ і виготовлення нового технічного паспорта приміщення Завершальний етап це реєстрація нового планування в БТІ і виготовлення нового технічного паспорта приміщення.

+7 (499) 267-67-65; +7 (967) 002-80-49

[email protected]

Чи потрібен дозвіл на перепланування квартири?
Коли необхідно оформлення дозволу на перепланування квартири?
Де отримати дозвіл на перепланування квартири?
Якщо, все-таки, отримувати дозвіл, то де його взяти і куди звертатися?
Скільки буде коштувати оформлення документів «під ключ»?
Чи потрібен дозвіл на перепланування квартири?
Коли необхідно оформлення дозволу на перепланування квартири?
Як отримати дозвіл на перепланування квартири?