Строительство »

Про іпотеку по-російськи: іпотека, кредит, іпотечний кредит

  1. Як отримати іпотечний кредит і придбати квартиру? У країнах Заходу іпотека - справа проста і звичайне,...
  2. Говоримо «іпотека», розуміємо «заставу».
  3. Говоримо «іпотека», розуміємо «кредит».

Як отримати іпотечний кредит і придбати квартиру?

У країнах Заходу іпотека - справа проста і звичайне, налічує десятиліття, а то й століття, тоді як у нас вона - молоденька У країнах Заходу іпотека - справа проста і звичайне, налічує десятиліття, а то й століття, тоді як у нас вона - молоденька. Кредит на купівлю квартири отримати непросто. Придбання квартири, землі, котеджу за допомогою кредиту пов'язано з певними труднощами.
Про те, як подолати ці труднощі, отримати іпотечний кредит і придбати квартиру, і піде наша розмова на сторінках сайту.

Не беруся давати рекомендації всім без винятку: Росія - велика і в різних регіонах - свої правила здійснення операцій з нерухомістю. Але якщо Ви, за допомогою іпотечного кредиту, вирішили купити квартиру в Москві або в Підмосков'ї - то цей сайт для Вас. (Особливості отримання іпотечного кредиту і угод з нерухомістю в інших регіонах Росії можете дізнатися на іпотечному Форумі )

Іпотека. Іпотечний кредит.

Трохи теорії: іпотека - слово грецького походження, в перекладі означає - заставу.
В рамках нашої розмови ми будемо говорити про іпотечне кредитування, стосовно нерухомості. Тобто, говоримо «іпотека», і розуміємо, що кредит видається під заставу нерухомого майна.
Потрібен кредит - закладіть нерухомість. Чи зможете розплатитися з банком - запорука зніметься, не зможете - закладене майно буде продано, а з виручених коштів буде стягнуто заборгованість перед банком, включаючи відсотки за користування кредитом.

Говоримо «іпотека», розуміємо «заставу».

Давайте поговоримо про терміни більш докладно: іпотека - це запорука. Є заставу - є іпотека, немає застави - немає іпотеки, і кредит - НЕ іпотечний.
Щоб краще зрозуміти різницю між іпотечним кредитом і не іпотечним, приведу приклад:
банк видає кредит під заставу наявної квартири, «споживчий кредит», використовувати який позичальник може на що завгодно. це іпотечний кредит ?
Іпотечний!
Хоч витратити гроші позичальник може на будь-які цілі: іпотека - це застава.
Приклад другий:
Позичальнику банк видає кредит на покупку квартири. Заставу квартири не вимагає. Такий кредит іпотечний, чи ні?
Ні, це - не іпотечний кредит: застави немає - значить немає іпотеки.

Говоримо «іпотека», розуміємо «кредит».

Бутерброд без масла буває, а іпотека без застави?
?
Що ми маємо на увазі кажучи «іпотека»? Звертаючись до банку за іпотекою (за іпотечним кредитом), мало кого цікавить заставу! Мета - квартира, щоб придбати квартиру - потрібні гроші, своїх грошей не вистачає - беремо кредит.
Так?
(Цікаво подивитися на того, хто в банк звертається не для того, щоб отримати кредит, а для того, щоб віддати в заставу квартиру!)
Тому, коли позичальник звертається в банк за іпотечним кредитом, то працівники банків пропонують як іпотечні, так і не іпотечні кредити: адже мета позичальника - квартира, мовляв, яка позичальникові різниця, буде застава (іпотека) чи ні? Позичальнику - кредит: ось що потрібно! А іпотека в сенсі «заставу», - це не мета позичальника.
В рамках нашого подальшого розмови, я теж не буду настільки строго дотримуватися правильного тлумачення термінів. Мета - придбання квартири, кредит - це засіб для придбання квартири. Значить, говорити про іпотеку ми будемо як про отримання кредиту, незважаючи на те, чи буде потрібно заставу квартири чи ні.

При цьому, звертаю Вашу увагу на ряд принципових моментів:

  • При іпотеці нерухомість відразу оформляється у власність позичальника. (А не тоді, коли позичальник розплатиться з банком.)
  • Банк не може з власної волі вилучити у позичальника цю нерухомість. Позичальник може позбутися своєї закладеної нерухомості лише за рішенням суду, і то лише в тому випадку, коли порушує кредитний договір.

І способи придбання квартири в розстрочку, при яких покупець може жити в квартирі, заплативши за неї лише частину вартості, але не стане власником квартири, поки не виплатить повну її вартість, ми розглядати не будемо. Це вже точно не іпотека.

Також, ми трохи поговоримо про банківські програмах, розібравши деякі програми банку як приклад: на що варто звертати увагу, поговоримо про кращих ставках по іпотеці на сьогоднішній день і про цікаві кредитні програми, що дають позичальникам такі можливості, про які багато хто навіть не здогадуються.

Сподіваюся, що інформація, представлена ​​на сайті, допоможе Вам вирішити Ваш квартирне питання ефективно і з найменшими витратами нервів, сил і грошей.
Успіхів вам!
Овсянников Дмитро

Як отримати іпотечний кредит і придбати квартиру?
Як отримати іпотечний кредит і придбати квартиру?
Такий кредит іпотечний, чи ні?
Бутерброд без масла буває, а іпотека без застави?
Що ми маємо на увазі кажучи «іпотека»?
Так?