Строительство »

Авто з Казахстану

1. Як поставити на облік автомобіль з Казахстану. Машина оформлена на чоловіка, він громадянин Казахстану, переїхали до Росії. Хочемо переоформити машину в РФ на мене, я громадянка Росії. Є генеральна довіреність на мене, виписана в Казахстані.

1.1. --- Привіт шановний відвідувач сайту, що не поставите на облік, поки не розмитнено автомобіль. Удачі вам і всього найкращого, з повагою юрист Лігостаєва А.В.

1.2. Доброго дня! Тільки якщо він отримає громадянство РФ.

1

2. Розмитнення авто з Казахстану при переїзді до Росії?

2.1. Добрий день.
Відповідно до чинного законодавства при переїзді на постійне місце проживання до Росії ви маєте право ввезти автомобіль без сплати податків і мит. Отже, можете добре на цьому заробити.

3. Я купив авто у переселенця з Казахстану, машина поставлена ​​на облік у вересні 2012, колишній господар (переселенець), був свобожден від всіх зборів, а мені зараз ГИБДД відмовляє у взятті на облік.

3.1. Добрий день. Будь-яка відмова в постановці на облік (при наявності підстав) можна оскаржити до суду. У моїй практиці були аналогічні справи. За помірну плату готова написати скаргу (позовну заяву) до суду.

4. Ближче до г.Краснодар оформити авто з Казахстану.

4.1. Добрий ранок!
Вам простіше самому в інтернеті в будь-якому пошуковику набрати "митні пости в Краснодарі" і отримати всі потрібні вам адреси і телефони.

5. Як з Казахстану перегнати авто в рф.

5.1. Добрий день. Якщо ви купили на території Казахстану авто, то ніяких складнощів зараз немає. Дайте свою його в РФ з документами на покупку авто і документами самого авто, потім проходите процедуру отримання ПТС Російського зразка в митних органах. Зверніть увагу, що безмитне ввезення і видача ПТС можливий лише для автомобілів не нижче ЄВРО 4 та оснащених системою ЕРА ГЛОНАСС.

6. Я завіз авто з Казахстану. Через фірму оформив сертифікат на євро 4.Таможня видала ПТС тя поставив її на облік в МРЕВ. Через рік дізнався що реєстрація анулювання. Які можливі мої дії? Дякуємо.

6.1. Добрий день, шановний Олександре
Треба дізнаватися причину причину анулювання та оскаржити її в суді
Удачі вам і вашим близьким!

7. Чи можливо оформити ПТС РФ на авто з Казахстану знаходиться в РФ? Без перегону в Казахстан?

7.1. Привіт якщо цей автомобіль знято з обліку в Казахстані і отриманий транзитні номери то звичайно ж можна все це зробити в Російській федерації Але якщо він до цих пір на казахстанських номерах то доведеться Гнати його назад і там знімати з обліку.

7.2. Доброго вам часу доби. Якщо цей автомобіль був розмитнений в Російській Федерації, то можна. Бажаю удачі у вирішенні вашого опитування.

7.3. Доброго дня,
Не можна просто так отримати ПТС Російського зразка. Автомобіль доведеться розмитнювати
Бажаю Вам удачі і всіх благ!

8. Я з казахстана, планую купити авто Рос. облік.
Говорять не переофрміть, вічний рос. Облік.
Які підводні камені мене очікують?

8.1. ☼ Здрастуйте,
Такий автомобіль доведеться розмитнювати, якщо він стоїть на обліку в Росії, по-іншому ніяк не вийде
Бажаю Вам удачі і всіх благ!

9. Скільки коштує расстоможіть авто з Казахстану в Россіію?

9.1. Доброго дня!
Казахстан, так само, як і Білорусія, є рівноправним учасником Митного Союзу трьох країн, в який входить і Росія. Саме тому з початку січня 2013 року розмитнення авто з Казахстану в РФ було досягнуто значного спрощення, втім, це стосується і Білорусії теж. Мита повністю скасовані, що дозволяє придбати автомобіль на території Казахстану і вивезти до Російської Федерації, не переплачуючи за нього.
Успіху і добра!

10. Розмитнення авто з Казахстану в Узбекистані ціна 26000 $ воріт вокус скільки будете гальмування.
Загального ціни скільки спасибі.

10.1. Добрий день. Напишіть запит до Узбецької митницю і там вам підкажуть. Або пошукайте на сайті юриста з Узбекистану і напишіть йому в особисті повідомлення.

11. Чи можу я продати авто з Казахстану в Росію і що для цього потрібно оформити. Авто 2010 року, € 4, придбав недавно в Казахстані.

11.1. Якщо машин в Казахстані розмитнена, то знімайте її там з обліку, пргоняйте в Росію, ставте на облік і продавайте
Обмежень немає.

11.2. Можете продати звичайно. Якщо хто небудь погодиться купити вашу машину.
Ніяких проблем не бачу. Казахстан і Росія в митному союзі.

12. Тимчасове ввезення авто з казахстана в росію.

12.1. Добрий день, шановна Владислава
Дозволяється тимчасове ввезення на територію РФ автомобілів з іноземною реєстрацією до 1 року
Удачі вам і вашим близьким!

13. Чи дозволяється ввозити легковий авто старше 10 років з Казахстану в РФ без розмитнення.

13.1. Митне оформлення щодо автомобіля ввезеного на територію РФ, що стояв на реєстраційному обліку в органах ДАІ Казахстану не передбачено, оскільки такий товар є товаром митного союзу. При цьому, отримання російського ПТС і постановка на облік в органах ДАІ має свої нюанси, одним з яких є відповідність екологічному класу євро 4. У разі якщо авто ввозиться громадянином за програмою допомоги переселенцям то вказане відповідність екологічному класу не потрібно. Разом з тим, рекомендую вам звернутися до митного органу в регіоні діяльності якого ви перебуваєте за отримання письмового роз'яснення з метою виключення негативних наслідків при ввезенні зазначеного вами автомобіля. Звернення ви можете відправити в електронному вигляді через сайт федеральної митної служби.

14. Чи потрібна розмитнення авто з Казахстану. Ми в'їхали за програмою переселення, свідоцтво співвітчизника у нас з 24.07.2015. Чи потрібно платити утилізаційний збір і скільки. І ще таке питання чи зможемо ми її поставити в росії на облік без ЕРА-ГЛОНАСС.

14.1. Утилізаційний збір платити не потрібно, якщо ввозите не пізніше 18 місяців з дати прибуття і автомобіль був у власності протягом не менше 6 місяців до дати прибуття (пункт 24 Додаток № 3 Угоди між Урядом РФ, Урядом Республіки Білорусь та Урядом Республіки Казахстан від 18.06. 2010 "Про порядок переміщення фізичними особами товарів для особистого користування через митний кордон митного союзу і здійснення митних операцій, пов'язаних з їх випуском"). Крім цього, підпункт "а" пункту 19 Державної програми зі сприяння добровільному переселенню в Російську Федерацію співвітчизників, що проживають за кордоном, звільняє учасника цієї програми і членів його сім'ї від сплати митних платежів.
ЕРА-ГЛОНАСС можна не встановлювати (пункт 5 статті 3 Технічного регламенту Митного союзу "Про безпеку колісних транспортних засобів").

15. Хочу ввезти авто з Казахстану.

15.1. Залежить від того, коли автомобіль був ввезений на територію ЄврАзЕС. Якщо до 01.10.2010 і після 01.06.2011, повторне оформлення на митниці не потрібно. Крім того, ввезений автомобіль повинен мати сертифікат відповідності по класу Євро-5 або Євро-4 (якщо був випущений до 2010 року). Необхідно також знати, що якщо реєстраційне свідоцтво на транспортний засіб видано після 01.01.10, буде потрібно надати квитанції про сплату мит за ставками Митного союзу.

15.2. Тут є деякі нюанси. Ввезення автомобіля з казахстана можливий тільки якщо автомобіль відповідає екологічної норми euro 4. якщо це так, то ви зможете ввести автомобіль без сплати митних зборів у зв'язку з тим що казахстан входить до складу митного союзу.

16. Як поставити на облік авто в Росії, привезений з Казахстану? При знятті з обліку в ДАІ в Казахстані забрали номера, видали техталон, де написано, що авто знято з обліку. Оригінал ПТС не видали, сказали, що не належить, а в Росії за ксерокопією ПТС на облік не ставлять. Як бути?

16.1. Щоб поставити на облік в ГИБДД РФ, спочатку потрібно отримати ПТС, видаватися він буде митницею, після розмитнення автомобіля.

17. Я переїхав з Казахстану в Росію за програмою переселення паспорт отримав в 2016 р є машина водійське кахстанское до зараз вже рік займаюся заміною все ніяк сьогодні зупинилися ДПСнікі і виписали протокол про відсторонення права керування хоча я читав постанову що на особистому транспорті можна їздити.

17.1. Доброго дня! Можна їздити тільки в тому випадку, якщо Ваше водійське казахстанське посвідчення відповідає міжнародним стандартам, встановленим вимогам Віденської Конвенції Про безпеку дорожнього руху. Успіху і добра!

18. Я збираюся виїхати на ПМЖ з Казахстану в Росію на своєму авто не за програмою. Буде з мене утримано утилізаційний збір в Росії.? Авто 2006 року випуску, володію їм з 2013 року?

18.1. Добридень!
Я вам відповів в попередньому питанні про те що платити потрібно також можна розрахувати митний сумарний платіж за вашим авто
З повагою до Вас, Філатов Євген Павлович.

19. Авто 2014 р.в. євро 4 був ввезений з казахстана в рф громадянином казахстана, зараз я отримав громадянство рф і мені б хотілося зняти авто з обліку і оформити російський ПТС. які дії мені необхідно зробити? Будь ласка допоможіть у вирішенні даного питання.

19.1. Доброго дня! Звертайтеся в МРЕВ ДАІ на підставі Наказу МВС РФ №1001 "Про порядок реєстрації транспортних засобів" (разом з "Правилами реєстрації автомототранспортних засобів і причепів до них в Державній інспекції безпеки дорожнього руху Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації", "Адміністративним регламентом Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації виконання державної функції з реєстрації автомототранспортних засобів і причепів до них ")

19.2. Все залежить від того, як ввезений і оформлений ваш автомобіль, думаю, що вам необхідно зняти його з обліку в Казахстані, а потім звернутися в МРЕВ ДАІ для постановки на облік і оформлення російських ПТС. . Успішно вирішити Ваше питання можна з юридичною допомогою.
Спасибі за те, що скористалися послугами сайту!

20. Питання щодо ввезення авто в РФ за програмою переселення з Казахстану. Які умови для ввезення?

20.1. Денис, в цьому питанні багато факторів. Ввезення може бути тимчасовим і постійним. Залежить від марки автомобіля. Краще самостійно в митниці уточнити
Удачі вам. Анна Титова.

Анна Титова

21. Я переїжджаю з Казахстану в Новосибірськ. Моя машина на казахському обліку, але в 2015 я купував її в Омську вона була на обліку в РФ. Мені сказали що р астомажівать її не треба, а їхати в ГИБДД до Новосибірська де мені повинні видати дублікат ПТС.

21.1. Добридень! Відповідно до чинного законодавства Російської Федерації розмитнення не потрібно
Удачі Вам і всього найкращого!

22. Чи можу я ввести авто дісталося у спадок з Казахстану 94 року випуску і поставити на облік в ГИБДД в россии.

22.1. Для цього немає ніяких перешкод за умови дотримання всіх необхідних формальностей, включаючи оформлення права власності на автомобіль.

23. Переїхали з Казахстану в РФ за програмою переселення. За тією ж програмою переоформили авто (без мит, виплат і т.д.). Зараз постало питання про продаж даного авто. Чи можемо ми його продати і чи потрібно буде оплачувати будь-які мита нам або покупцеві авто?

23.1. Добридень! Якщо автомобіль у власності менше 3-х років, то вам необхідно буде оплатити податок від суми угоди в розмірі 13 відсотків.

23.2. Доброго дня!
Так, Ви можете без будь-яких обмежень продати даний автомобіль. Ніяких зборів Ви оплачувати не будете, покупець заплатить стандартну держмито за реєстрацію обліку в ГИБДД
Всього найкращого!

23.3. Добридень!
Якщо у вас автомобіль оформлений і поставлений на облік відповідним чином, ніхто не може вам заборонити його продати, тому що це ваше особисте майно. Тому можете продавати, заплатити ви повинні будете тільки прибутковий податок, якщо володієте цим ТЗ менше трьох років.
Успіхів!

24. Як і де застрахувати авто з казахстана в Краснодарі?

24.1. У будь-якій страховій компанії, але слід зазначити що там де по дешевше тобто в офіційних офісах компаній чергу мінімум 4 дні,
Якщо залишилися питання телефонуйте за номером нижче.

25. Я з Казахстану хочу прегнан авто з Челябінська. Де і як в підписується в ПТС? І скільки коштує купівлі продажу договір? У суботу 5 листопада я зможу все це зробити?

25.1. Доброго дня! Договір купівлі-продажу реєструється в відділенні МРЕВ ДАІ, там же вносять інформацію в ПТС про нового власника. Держмито з видачею номерів -2850 рублів. Як правило, по суботах працюють.

26. Я з Казахстану, поїмо в Росію, страховка на авто оформлена на одного водія, а поїду інший, чи потрібно вписувати в страховку ще одного водія, якщо в страховці стоїть галочка "без обмежень"?

26.1. Ні не потрібно, тому що поліс без обмежень і може їздити будь-який водій. За поліс без обмежень стягується підвищена премія, що і окупає подібні випадки.

27. Скажіть пжл ми їдемо в Росію з Казахстану на своєму автомобілі (машина в кредиті в банку) на роботу на рік і хотілося дізнатися: як з машиною що робити.?

27.1. З Казахстаном у нас митний союз, тому автомобіль ви ввезе тимчасово, на термін не більше 1 року. Але і вивезти його назад потрібно встигнути в цей термін, інакше оголосять в розшук в Росії. На митниці все пояснять. Що стосується кредиту, то візьмете рекрізіти і будете гасити його з Росії. Заковика звичайно може бути в заборону вивозу авто, але це якщо вона в заставі у банку. Цей момент потрібно уточнювати через даі, про обмеження

2. Розмитнення авто з Казахстану при переїзді до Росії?
Які можливі мої дії?
7. Чи можливо оформити ПТС РФ на авто з Казахстану знаходиться в РФ?
Без перегону в Казахстан?
Які підводні камені мене очікують?
9. Скільки коштує расстоможіть авто з Казахстану в Россіію?
16. Як поставити на облік авто в Росії, привезений з Казахстану?
Як бути?
Авто 2006 року випуску, володію їм з 2013 року?
Кі дії мені необхідно зробити?