Строительство »

Авто на Єврономер: в Україні посилили правила ввезення - останні автомобільні новини

В Україні посилили правила ввезення автомобілів з литовської реєстрацією - тепер на митниці потрібно буде надати дозвіл на працевлаштування в Литві і трудовий договір.

Такі заходи дозволять виявити фальсифікацію і з'ясувати, чи є людина справді працівником литовської фірми, розповів член правління Спілки автомобілістів України Петро Козак, передає " Укрінформ ".

"Спочатку був запит, спрямований литовській стороні від нашого МЗС, на який була отримана відповідь, як відбувається працевлаштування в Литві від посольства України в Литві. З'ясовувалася там ситуацію з фірмами: як вони займаються видачею фейковий довіреностей з реєстрацією на себе автомобілів українським громадянам, щоб вони управляли цими автомобілями, нібито вони працюють на ці фірми ", - повідомив Козак.

За його словами, МЗС, який отримав цю інформацію, передав її митниці, а на митниці з'явився лист для громадян України, що у них з собою повинно бути дозвіл на роботу в Литві, яке коштує 120 євро в рік, плюс завірений на біржі праці в Литві контракт між особою, яка ввозить машину, і фірмою, якій, звичайно ж, немає, оскільки тоді доведеться платити податки державі.

Так митники отримають право не пропускати автомобіль, в разі виявлення порушень. Нові правила почали діяти з 17 травня.

Раніше для того, щоб перетнути кордон, необхідний був техпаспорт, підтвердження реєстрації, страховка і довіреність на управління транспортним засобом.

При цьому генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко вважає, що все, що потрібно зробити для того, щоб припинити ввезення автомобілів без сплати податків - це відчутне зниження податків на імпортні машини.

"Тоді українці перестануть платити за 900-1400 євро" бляхобізнесменам "за організацію ввезення блях, а краще заплатять ці ж гроші в бюджет", - зазначив він.

"Поки ми податки не знизимо, то завжди у деяких людей буде спокуса сплатити 1 тис євро" схемники "і ввезти авто без податків", - додав Назаренко.

Поки ми податки не знизимо, то завжди у деяких людей буде спокуса сплатити 1 тис євро схемники і ввезти авто без податків, - додав Назаренко

як повідомляв OBOZREVATEL , Раніше українцям розповіли про підводні камені покупки автомобілів на Єврономер.

також OBOZREVATE L писав про схемах з литовськими номерами. Власники автомобілів з іноземною реєстрацією мають право знаходиться на території України протягом 10 днів.

Після цього автомобіль потрібно вивезти або ж оформити реєстрацію. Недобросовісні українці використовують лазівки в законі - оформляють машини на іноземні фірми, що дозволяє їздити по території України на протязі року.

Тисни! підписуйся ! Читай тільки краще!