Строительство »

Росіянина хочуть відправити до психлікарні за статус ВКонтакте

Житель Самари може виявитися в психіатричній лікарні через аватарку в соціальній мережі "ВКонтакте".

У лютому минулого року 27-річний Самарець оновив профайл, виклавши картинку із зображенням мультиплікаційного персонажа з сокирою. Поруч розташовувалася напис: "Бери сокиру! Зустрічай гостей з гір!".

Правоохоронці вважають, що малюнок і напис на ньому є екстремістськими, передає НТВ .

Молоду людину вирахували за IP-адресою і порушили проти нього справу за статтею "Вчинення дій, спрямованих на збудження ненависті або ворожнечі, а також на приниження гідності групи осіб за ознаками національності з використанням засобів масової інформації".

В ході розслідування Самарцев була призначена судово-психіатрична експертиза, результати якої показали, що за своїм психічним станом чоловік потребує примусового лікування.

Як говориться в повідомленні СУ СКР по Самарській області, слідчі направили матеріали справи до суду, який прийме рішення про лікування самарця в психіатричній лікарні.

Раніше повідомлялося, що правоохоронні органи порушили кримінальну справу стосовно 23-річної мешканки Сочі через віршів ВКонтакте.

Раніше повідомлялося, що правоохоронні органи порушили кримінальну справу стосовно 23-річної мешканки Сочі через віршів ВКонтакте

Підписуйся на наш Telegram . Отримуй тільки найважливіше!