Строительство »

Як записатися на прийом до лікаря через портал держпослуг (ЕПГУ) онлайн

  1. Плюси онлайн-запису на прийом до лікаря через портал держпослуг
  2. Порядок онлайн записи на прийом до лікаря через ЕПГУ
  3. Причини відмови в запису на прийом до лікаря на сайті держпослуг

Реформи і прогрес хоч і повільно, але вірно приходять в життя звичайних громадян нашої країни, і ось вже сьогодні користувачам держава надає можливість легко і просто записатися на прийом до лікаря через портал держпослуг, офіційно іменований як «Єдиний портал державних і муніципальних послуг» (ЕГПУ ). Подібна онлайн запис до лікаря займе всього лише кілька хвилин вашого часу.

Нагадаємо, що для того, щоб скористатися сервісом ЕГПУ вам потрібно створити обліковий запис порталі держпослуг на прийом до потрібного вам фахівця в зазначеному лікувальному закладі.

Плюси онлайн-запису на прийом до лікаря через портал держпослуг

наказом Міністерства охорони здоров'я за номером 406н (Наказ Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку Російської Федерації 26 квітня 2012 р N 406н м.Москва) регламентується робота електронної реєстратури на сайті держпослуг. Право реєстрації за допомогою цього порталу надається конкретним категоріям громадян, серед яких:

  1. Особи, які є громадянами РФ.
  2. Особи з іноземним громадянством.
  3. Особи, які не мають громадянства.

Онлайн запис на прийом до лікаря через портал держпослуг дозволить вам отримати медичні послуги таких фахівців як педіатр, гінеколог, терапевт, стоматолог та ін. (Повний список представлений на ЕПГУ). Після успішної онлайн реєстрації пацієнта на прийом до лікаря для отримання відповідного медичного обслуговування ви повинні пам'ятати, що йдучи в лікарню / поліклініку на прийом вам потрібно мати при собі паспорт, СНІЛС і медичний поліс ( ОМС ).

Порядок онлайн записи на прийом до лікаря через ЕПГУ

Для того щоб успішно записатися на прийом до лікаря через портал держпослуг вам потрібна реєстрація в особистому кабінеті ЕПГУ. Тому спочатку користувачеві необхідно здійснити реєстрацію на Єдиному порталі державних і муніципальних послуг.

Потрапивши в особистий кабінет, користувач може побачити повний список послуг ЕПГУ, а потім - вибрати потрібний йому пункт «Запис на прийом до лікаря». Клікнувши на кнопку «Отримати послугу» користувач вибирає конкретне медустанову, яка бажає відвідати. У відповідне поле потрібно ввести номер страхового поліса, так що варто тримати його під рукою.

Після вибору медичного закладу на сторінці порталу держпослуг можна буде вибрати потрібного лікаря, а також визначитися з часом для візиту в лікарню / поліклініку.

Після вибору медичного закладу на сторінці порталу держпослуг можна буде вибрати потрібного лікаря, а також визначитися з часом для візиту в лікарню / поліклініку

Після відправки онлайн-заявки про записи на прийом до лікаря, користувач через певний час отримує відповідь від порталу держпослуг в вигляді повідомлення про підтвердження реєстрації заявки.

Після відправки онлайн-заявки про записи на прийом до лікаря, користувач через певний час отримує відповідь від порталу держпослуг в вигляді повідомлення про підтвердження реєстрації заявки

Послуга онлайн запису до лікаря дозволяє численним відвідувачам лікувальних установ уникнути довгих черг в лікарняних регістратурах і заощадити свій час, а іноді і нерви.

Причини відмови в запису на прийом до лікаря на сайті держпослуг

При подачі онлайн заявки на прийом до лікаря через сайт держпослуг можлива відмова в наданні послуги. Найчастіше, подібна відмова відбувається в тому випадку, коли користувач три рази подавав онлайн-заявку, був записаний до лікаря і ні разу не з'явився на прийом, не попередивши співробітників медустанови будь-яким способом про свою неявку в узгоджений час.

Якщо подібна запис і подальша неузгоджена неявка була проведена три рази поспіль, опція запису на прийом до лікаря автоматично блокуються терміном на 30 діб. Будьте здорові!