Строительство »

Різниця у віці між чоловіком і жінкою: яка ідеальна, психологія стосунків

Різниця у віці між чоловіком і жінкою часом стає причиною закінчення відносин. Люди можуть бути занадто залежні від стороннього думки, коли оточення негативно ставиться до нерівних шлюбів. Громадська думка говорить, що чоловік і жінка повинні бути ровесниками або що чоловік може бути трохи старше. Проте, психологи стверджують, що для побудови гармонійних відносин різниця у віці - не вирішальний фактор.

1

Чи має значення різниця у віці?

Поширеним варіантом відносин є той, де чоловік старший за жінку. Представники сильної статі замислюються про створення сім'ї ближче до 30 років. Їм потрібно спочатку відчути смак свободи, досягти висот у кар'єрі, а в ранньому віці сім'я не входить в їх плани. Якщо чоловік старший на 1-10 років, різниця в віці вважається сприятливою.

Згідно з дослідженнями психологів і сексопатологів, ідеальною є різниця, коли чоловік на 4-5 років старший за жінку. Однак благополуччя шлюбу більшою мірою залежить від психологічної сумісності партнерів, а вік відходить на другий план.

Союзи, де чоловік старший за більш ніж на 10 років, не схвалюються суспільством. У більшості випадків такі відносини будуються з розрахунку. Чоловік, який набагато старший за жінку, може бути не тільки главою сім'ї, а й диктатором, який не прислуховується до інтересів близьких. Вважається, що незабаром молодій дружині набридне така компанія, і вона захоче спілкування з ровесниками.

Але існує чимало пар з великою віковою різницею, які живуть щасливо. Чоловік, який відбувся фінансово, має сформований характер, знання і досвід, надає дівчині турботу і захист і цінує її як особистість. З такою людиною вона відчуває себе як за кам'яною стіною, і народжувати дітей їй не страшно.

Є чимало пар, де дружина старша за чоловіка. Якщо різниця у віці знаходиться в межах 1-5 років, то суспільство реагує нормально. Можна зустріти щасливі пари, де жінка набагато старше чоловіка, але розуміння оточуючих вони не знаходять. Такі жінки часто ревнують чоловіка до більш юним дівчатам або надають йому сверхопека. Молодому чоловікові може захотітися суспільства ровесників, незважаючи на надані комфорт і турботу.

Молодому чоловікові може захотітися суспільства ровесників, незважаючи на надані комфорт і турботу

Психологія відносин між чоловіком і жінкою в шлюбі

2

ровесники

Шлюби, де хлопець і дівчина є ровесниками - найпопулярніші. Партнери мають ідентичне світогляд і глибоко розуміють один одного. У них можуть бути однакові інтереси, пріоритети і погляди на життя. Однак і число розлучень між такими парами досить висока. Основні причини цього:

  1. 1. Втрата інтересу. Хлопець і дівчина починають глибоко розуміти один одного вже на 2-й рік відносин. Вони з легкістю прораховують всі дії партнера наперед і стикаються з нудною рутиною.
  2. 2. Помилки. Якщо молоді люди не мають досвіду в стосунках, то уникнути яскравих сварок і конфліктів дуже складно. Їм важко приймати правильні рішення і влаштовувати благополучне життя.

Незважаючи на велику кількість труднощів, пари між ровесниками є найміцніші. Вони можуть побудувати щасливе життя разом і народити здорове потомство.

Вони можуть побудувати щасливе життя разом і народити здорове потомство

Чи може чоловік в 50 років закохатися психологія

3

чоловік старше

Коли різниця в даному союзі становить 5 - 6 років, чоловік встигає отримати життєвий досвід і відповідально ставиться до відносин. Він являє собою відбулася особистість, яка матеріально забезпечена. Сприятливим може бути союз, якщо він старше на 7, 8 та 9 років. Суспільство лояльно ставиться до парам, різниця у віці яких не перевищує 10 років.

Чоловіки, які старші за своїх дружин більш ніж на 10 років, встигають побудувати кар'єру, перестають залежати від думки родичів і близьких людей і керуються не емоціями, а логікою. Вони рідко роблять дурні помилки, які властиві парам, де хлопець і дівчина - ровесники. Такі подружжя терпиміше до недоліків партнера і мудріше в побутових питаннях. До того ж чоловік, який старший на 12 - 13 років, має великий сексуальний досвід, який дозволяє утримувати молоду дружину.

При різниці в 14 - 15 років пара має всі шанси на сприятливі відносини. Чоловік зможе забезпечити своїй дружині стабільність і комфорт, а вона буде надихати його на нові подвиги. У таких парах рідко виникають нерозв'язні побутові та сексуальні проблеми. Завдяки отриманому досвіду чоловік допомагає розвиватися молодій жінці, а натомість отримує турботу, повагу і любов. Однак, якщо чоловікові вже за 35, то у нього вже можуть бути діти від інших шлюбів, і обзаводитися потомством з новою молодою дружиною він, можливо, не захоче.

Якщо чоловік старший на 16-18 років, то парі варто задуматися про доцільність таких відносин. Дівчина 20 - 25 років рідко має спільні інтереси з чоловіком, з яким вже за 40. У такому віці чоловікам потрібна сім'я і стабільність, а душа жінки може бути схильна до розваг і гострих відчуттів. З людьми, які старше на 20-23 роки, найчастіше починають відносини дівчини, обділені увагою батька або схильні шукати матеріальну вигоду.

Жінці, яка вибрала одного, який старший за неї більш ніж на 20 років, доведеться зіткнутися з негативним ставленням оточуючих. Партнер у віці може оточити молоду дівчину матеріальними благами, але вона ділиться з ним своєю енергетикою і починає стрімко старіти. Багато жінок не усвідомлюють, що незабаром її коханий перетвориться на сивого старого. Їй потрібно піклуватися про його здоров'я, а про народження дітей і насиченого сексуального життя доведеться забути.

Молодий хлопець і доросла жінка любов

4

жінка старше

якщо жінка старша за чоловіка , То часто під тиском суспільства багато хлопців відмовляються від своїх коханих. Коли різниця не більше, ніж 5 років, і виглядає дама молодше, пара може не помічати сильного тиску з боку.

Чоловіки, обраниці яких старше більш, ніж на 5 років, часто відчувають проблеми. Вони починають відчувати посилений тиск з боку сім'ї, друзів і колег по роботі. Суспільство засуджує таких хлопців, якою б сильною не була любов у шлюбі. Але, що стосується самих відносин, то досвідчена жінка знає чоловічу психологію і може дати партнеру саме те, що йому необхідно. Чоловік відчуває себе бажаним і улюбленим, а конфлікти в таких сім'ях відбуваються рідко.

При великій різниці у віці жінка неусвідомлено може погубити життя молодої людини, ставши йому другою мамою. Завдяки своєму досвіду і соціальним статусом вона стає домінантою у відносинах і не сприймає партнера як відбулася особистість. Вона не прислухається до його думки і не дає його особистості розвиватися, що спочатку позначається на сексуальному житті, а потім призводить до скандалів.

Незалежно від різниці у віці кожна пара має шанси побудувати міцний шлюб. Вирішальну роль відіграє наявність спільних інтересів і прагнень, повагу один до одного і схоже світогляд. П арам, які мають велику різницю у віці, необхідно підготуватися до труднощів, які їх очікують у подальшому.

Чи має значення різниця у віці?