Строительство »

КМУ, КМР і КМН - решітки для круглих повітроводів від Арктос

 1. Арктика Груп
 2. Виставка «МИР КЛІМАТУ» - головна подія кліматичної індустрії
 3. Навчально-консультаційний центр «УНІВЕРСИТЕТ КЛІМАТУ».

Арктика Груп

+7 495 981-15-15

Компанія Арктика представляє вашій увазі нову продукцію заводу Арктос - вентиляційні решітки, і для круглих повітропроводів. Грати призначені для монтажу безпосередньо в повітропровід, без використання будь-яких спеціальних переходів або адаптерів.

- однорядна решітка з регульованими жалюзі і регулятором потоку, використовується для подачі повітря при установці декількох решіток на круглому повітроводі і необхідності настройки мережі.

- однорядна решітка з регульованими жалюзі і регулятором витрати повітря, використовується для видалення повітря при установці декількох решіток на круглому повітроводі і необхідності настройки мережі.

- однорядні решітки з регульованими жалюзі, використовується для подачі і видалення повітря при одиночній установці на круглому повітроводі.

Прайс-лист розміщений на нашому сайті.

Грати фарбуються методом порошкового напилення в сірий колір (RAL 7047). При виготовленні вироби на замовлення можливе фарбування в будь-який колір по каталогу.

Отримати більш детальну інформацію про решітках, і Ви можете у фахівців компанії «Арктика» або на сайті в розділі "Каталог товарів Вентиляційне обладнання Повітророзподільники". • Арктика Груп

 • Асоціація Підприємств Індустрії Клімату (АПіК)

  Асоціація Підприємств Індустрії Клімату (АПіК) була створена в 1997 р На даний момент АПіК об'єднує близько 100 професійних кліматичних компаній Росії.

  Основна мета АПіК - спільне рішення проблем російського кліматичного бізнесу, утвердження цивілізованих форм роботи і принципів здорової конкуренції, пропаганда передової техніки і технологій, захист інтересів російських постачальників кліматичної техніки і послуг.

 • Виставка «МИР КЛІМАТУ» - головна подія кліматичної індустрії

  Виробники, заводи, дистриб'ютори та оптові постачальники кліматичного обладнання на виставці представляють ринку новинки кондиціонування , опалення , вентиляції , промислового холоду .

  Приєднуйтесь до головної події кліматичної індустрії і приходьте на виставку «МИР КЛІМАТУ 2019».

  • Навчально-консультаційний центр «УНІВЕРСИТЕТ КЛІМАТУ».

   Єдиний навчальний заклад, після якого фахівці відразу можуть успішно працювати в кліматичних компаніях.

   Навчання відбувається на виробничій базі, оснащена навчальними стендами і кліматичними установками: центральні системи кондиціонування, побутові і напівпромислові кондиціонери, теплове обладнання.

   АПіК для професіоналів кліматичного ринку

   АПіК для замовників