Строительство »

Найагресивнішим породою собак назвали кокер-спанієля

  1. Орфографічна помилка в тексті:

27 травня 2009, 15:59 Переглядів: 27 травня 2009, 15:59 Переглядів:   Згідно з отриманими даними, зовні нешкідливі англійські кокер-спанієлі за рівнем агресивності дадуть фору іншим породам

Згідно з отриманими даними, зовні нешкідливі англійські кокер-спанієлі за рівнем агресивності дадуть фору іншим породам.

За словами Марти Амато з ветеринарної школи Автономного університету Барселони, вона разом з колегами проаналізувала 1040 випадків прояву собачої агресії з 1998 до 2006 року. Як виявилося, найчастіше агресію проявляли англійські кокер-спанієлі, ротвейлери, боксери, йоркширські тер'єри та німецькі вівчарки.

Досліджуючи дані, надані власниками собак, Амат і її команда прийшли до висновку, що англійські кокер-спанієлі можуть проявляти агресію як по відношенню до незнайомих людей, так і по відношенню до своїх господарів. Інші ж породи здебільшого нападали на своїх побратимів.

Найвищий рівень агресії ветеринари зафіксували у псів англійського кокер-спанієля рудого окрасу.

Результати дослідження підтверджують висновки вчених з іспанського університету Кордови, які встановили, що пси кокер-спанієля і собаки рудого забарвлення агресивніші, ніж собаки чорного або плямистого забарвлення.

Березня Амато пояснює зв'язок агресивності з кольором собаки впливом меланіну, який визначає забарвлення, на допамін, який відповідає за агресію. У той же час вчені підкреслюють, що неадекватне виховання кокер-спанієлів власниками через брак інформації щодо поведінки породи є чинником, що сприяє виникненню неприємних ситуацій.

Багато експертів в області біології вважають, що майже будь-які вади генів собаки можна нівелювати за допомогою дресури.

Як раніше встановили іспанські дослідники, близько 40% випадків прояву агресії з боку собак пов'язані з неналежним їх вихованням.

Варто відзначити, що члени клубу англійського кокер-спанієля описують собак своєї улюбленої породи як домосідів, які ніжно прив'язані до сім'ї, в якій вони живуть, і доброзичливо налаштовані до незнайомих людей.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Найагресивнішим породою собак назвали кокер-спанієля". інші Світові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.