Строительство »

Порт-сад. Як оновлять Північний річковий вокзал

Реконструкція Північного річкового вокзалу розпочнеться в 2018 році. Реставратори відновлять історичний вигляд будівлі, фасади поверхів і центральної вежі, внутрішні інтер'єри і живопис. Роботи триватимуть близько року. Зараз проект проходить державну експертизу, повідомив порталу Москва 24 гендиректор компанії "Інженерна геологія історичних територій", яка його розробила, Віктор Кувшинников. Яким був вокзал і якими стануть він і територія навколо найближчим часом - в матеріалі порталу Москва 24. Реконструкція Північного річкового вокзалу розпочнеться в 2018 році

Фото: ТАСС / Володимир Гердо

Будівництво головного річкового вокзалу країни почалося навесні 1933 року і тривало до липня 1937 го. Його відкрили одночасно з наповненням водою каналу Москва - Волга, прокладеного за чотири роки і вісім місяців.

Північний річковий вокзал в 1838 році. Фото: ТАСС

Незважаючи на короткі терміни будівництва, архітекторам Олексію Рухлядеву, Володимиру Крінскі, скульптору Івану Єфімова і художнику-керамістові Наталії Данько і іншим професіоналам вдалося створити справжній пам'ятник архітектури.

70 років в будівлі не було капітального ремонту, тому частина конструкцій занепала і прийшла в непридатність. Прискорили руйнування несучих конструкцій волога і мороз. Будівля була розрахована на річний пасажиропотік, тому значна площа взимку не опалювалася.

Будівля була розрахована на річний пасажиропотік, тому значна площа взимку не опалювалася

Фото: ТАСС / Володимир Гердо

У 2010 році Північний річковий вокзал перейшов на баланс ФБГУ "Канал імені Москви", будівля звільнили від орендарів і відвідувачів, обнесли парканом з метою проведення реконструкції, але її так і не почали.

У 2015 році вокзал перейшов у власність міста. Уряд Москви оголосило конкурс на його реконструкцію за рахунок коштів міста. Переможцем конкурсу стала компанія "Інженерна геологія історичних територій". Перед нею поставили завдання відтворити деталі інтер'єру і фасаду в їх первісному вигляді за архівними документами, при цьому на роботи відводиться всього 330 днів.

У 1930-і роки на обробку головного річкового вокзалу країни, що є "портом п'яти морів", не пошкодували кращих порід оздоблювальних кам'яній - мармуру, граніту, діориту, чорного лабрадора. І при реставрації будуть використовуватися ті матеріали, які застосовувалися при будівництві.

За задумом архітекторів форма будівлі нагадує пароплав, так як звідси відкривається водна дорога до Балтійського, Білого, Каспійського, Азовського і Чорного морів. Центральна вежа з високим шпилем - труба, а три яруси відкритих веранд - палуби. Прямокутна будівля загальною площею 5286 метрів витягнуто уздовж берегової лінії Хімкінского водосховища.

Прямокутна будівля загальною площею 5286 метрів витягнуто уздовж берегової лінії Хімкінского водосховища

Фото: ТАСС / Марина Лисцевої

Центральний вхід з боку парку знаходиться на рівні землі, і з цього ракурсу будівля - двоповерхова. З боку набережної від головного порталу до пірсів веде широка гранітні сходи, і у будівлі з'являється третій цокольний поверх, облицьований червоним полірованим гранітом. Архітектори таким чином спробували врахувати рельєф місцевості.

Три арки головного входу оброблені каменем сіро-зеленого кольору - дротом. Колони прикрашені майоліковими медальйонами. Півтораметрові порцелянові панно зробила вручну художниця-кераміст Наталя Данько. Сюжети кожного з 24 медальйонів різні, але разом створюють атмосферу епохи: головні будівництва п'ятирічки - Московський театр Червоної армії, Палац Рад на місці храму Христа Спасителя, станція метро "Київська", річкові та морські судна, моделі танка, літака, дирижабля. За 80 років кераміка і фарби від впливу води, сонця, морозу і вітру втратили колишній вигляд. Професійні реставратори повністю відновлять порцелянові медальйони і зображення на них.

Професійні реставратори повністю відновлять порцелянові медальйони і зображення на них

Фото: ТАСС / Марина Лисцевої

Над відновленням центральної вежі також доведеться потрудитися. Її конструкція складна. Перший ярус оточений арками, другий - колонами, біля підніжжя яких чотири скульптури - червоноармійця, червонофлотця, робочого і колгоспниці, створені Ромуальдом Иодко. Наступний ярус - баштовий годинник з чотиристороннім циферблатом. Годинник-куранти привезли з Воскресенського собору Волоколамска, їм близько 200 років. Завершує композицію високий шпиль із золотою п'ятикутною зіркою. До установки на Річковому вокзалі ця зірка вінчала Спаську вежу Кремля. Серп і молот спочатку були інкрустовані уральськими самоцвітами, з часом вони зникли.

Фото: ТАСС / Володимир Гердо

Від центрального порталу в обидві сторони розходяться двоповерхові галереї, до яких прибудовані напівкруглі галереї, що утворюють напівкруглі дворики з фонтанами. Фонтан зліва від башти скульптора Льва Кордашова називається Полярний, або Північний. Його тема - пташиний двір, тому його прикрашають фігури гагар, диких гусей з розкинутими крилами з червоної міді. Чашу фонтану підтримують мармурові білі ведмеді.

Фото: ТАСС / Марина Лисцевої

Південний фонтан, або Чорноморський, роботи скульптора Івана Єфімова зображував групу грають на хвилі дельфінів навколо чаші. Зверху чаші фігури дельфінів кріпилися до скляних кулях. Зараз від фонтану залишилася одна чаша, фігури дельфінів втрачені.

На першому поверсі перекриття підтримують 150 чотиригранних колон, а другий - півтори сотні круглих. Обидва яруси галерей і плоский дах-тераса оточені балюстрадами. Дах будівлі заасфальтована, там колись була оглядовий майданчик з видом на порт і канал.

Внутрішній інтер'єр створювали багатофункціональним: касовий зал, зал очікування, великий ресторан, а також приміщення, де пасажири в очікуванні рейсу могли скоротати час. У будівлі розташовувалися бібліотека, перукарня, душова, взуттєва майстерня, пошта, телеграф, газетний кіоск, агітпункт, кімната зберігання багажу, кімната матері і дитини з ігровий і спальнею, а також кабінет лікаря. Передбачалося, що одночасно тут зможуть розміститися 430 осіб.

Центральний вестибюль прикрашали герби союзних республік, картини-сцени, що ілюструють деякі глави Конституції СРСР, а також великий електрифікований макет каналу Москва - Волга. У північній частині був зал очікування, виконаний у світлих тонах з обробкою стін під мармур, а стеля розписаний квітами і орнаментами. Стіни декоровані картушами - ліпними прикрасами у вигляді щита або не до кінця розгорнутого сувою з емблемами судноплавства і об'єктів каналу Москва - Волга.

Стіни декоровані картушами - ліпними прикрасами у вигляді щита або не до кінця розгорнутого сувою з емблемами судноплавства і об'єктів каналу Москва - Волга

Фото: ТАСС / Марина Лисцевої

Просторий ресторан в південній частині був облицьований штучним мармуром, що імітує малахіт. Стеля прикрашений кесонами - розписаними заглибленнями в стелі. Підлога у всіх приміщеннях викладені мозаїкою. Навіть освітлювальні прилади були спеціально виготовлені для інтер'єрів будівлі: у вестибюлі люстри у формі раковин, в ресторані - в формі суцвіть конвалії.

Систему освітлення планується повністю оновити, зберігши форми світильників. У вокзальних приміщеннях також замінять систему водовідведення, прокладуть нову систему опалення, каналізації, вентиляції. Перед початком робіт виготовлять 3D-модель реставрується будівлі.

Проект передбачає також благоустрій привокзального парку. Його площа - 50 гектарів. Територію очистять від сухих, хворих, аварійних дерев, порослі, самосіву та пнів. Посадять нові дерева і чагарники - швидкозростаючі крупномери, навесні висадять квіти.

Фото: depositphotos / megastocker

Облаштують доріжки і стежини, розіб'ють газони для квіткових інсталяцій. Оновлять дитячі та спортивні майданчики, зроблять їх доступними для маломобільних груп населення. З'явиться майданчик для атракціонів і каруселей.

По всьому парку встановлять лавки, урни, вазони і кашпо (види квіткових горщиків), арки і перлоги (навіси з кучерявими рослинами), а також облаштують велопарковки. Оновиться система навігації, для людей з вадами зору зроблять дорожні покажчики. Для інвалідів-візочників зроблять безбар'єрний вхід на майданчики і в павільйони. На сходах з'являться пандуси і з'їзди.

На сходах з'являться пандуси і з'їзди

Фото: depositphotos / Stas_K

У центрі парку зведуть відкритий амфітеатр з кінозалом, де будуть проводиться культурно-просвітницькі заходи. Крім того, реконструюють фонтани, а взимку на центральній алеї заллють каток. Для художників створять вернісаж, а для власників собак - майданчик для їх вигулу. Задумані також танцювальний майданчик і кімната матері і дитини. Парк буде охоронюваним, його оточать парканом, а за відвідувачами буде вестися відеоспостереження. Безкоштовні туалети і Wi-Fi з'являться до відкриття оновленого парку.

Завершити реконструкцію Північного річкового вокзалу, а також благоустрій парку планується в 2019 році.


Казанцева Світлана