Строительство »

Project StudioCS Водопостачання - купити ліцензію. Варіанти поставки і ціни

Оперативна робота. Компетентний менеджер. Поставки без затримок! Будемо і далі співпрацювати!

(495) no skype addon 724-05-40, (812) no skype addon 924-26-79
8-800-505-05-40 (безкоштовний дзвінок)

[email protected]

ru

04.07.2019

Дмитро, Провідний спеціаліст ТОВ Інжиніринг, г. Тула

Від імені компанії висловлюю подяку Архітект Дизайн і особисто Рамзану Казбекова! Це воістину Професіонал з великої літери, еталон того, як повинні робитися справи в b2b. Працювати з ним - суцільне задоволення: він чудово розбирає в тонкощах і нюансах, допоміг радою і досвідом, підказав оптимальні шляхи вирішення. Про діловий процес годі й казати, абсолютно все робиться швидко і точно! Враження від роботи з ним і з компанією - захват! Якщо хто до сих пір сумнівається - відкиньте сумніви, це кращий постачальник !!!

22.05.2019

Олексій Меблева фабрика Dolce Vita, м Самара

Спасибі компанії Архітект-Дизайн за оперативну поставку ліцензій на ПЗ.

22.05.2019

Валентин, Генеральний директор ТОВ ЛепГранд, г. Ульяновск

Перший раз замовляли необхідну нам програму. Результатом задоволені) Все зроблено в обумовлені терміни, без зайвих питань. Обов'язково будемо рекомендувати вас! Окреме спасибі Катерині)

Всі відгуки >>
Залишити свій відгук про нашу роботу >>
Подивитися рекомендаційні листи Клієнтів >>

Програмне забезпечення може поставлятися як фізично, так і засобами електронного зв'язку. Доставка продукту, бухгалтерських та юридичних документів, сертифікатів, паперових ліцензій і т.д. здійснюється безкоштовно по всій території Російської Федерації.

Терміни на поставку регулюються компаніями-виробниками і транспортною службою і обумовлюються в кожному випадку окремо. Терміни доставки після комплектації на нашому складі до будь-якої точки РФ рідко перевищують 2-3 робочих дня.

З моменту заснування в 1989 році компанія є провідним російським розробником ПО для ринку САПР в області машинобудування, промислового і цивільного будівництва, архітектурного проектування, землеустрою та ГІС, електронного документообігу, обробки сканованих креслень, векторизації і гібридного редактірованія.Компанію відрізняє системний і послідовний підхід до вирішення завдань САПР. Для реалізації цих цілей розробники консолідують знання фахівців різних галузей. ...