Строительство »

Подати заявку на підключення до водопроводу можна через портал держпослуг

Фото: m24.ru/Владимир Смирнов

Компанії і приватні особи зможуть подати електронну заявку на підключення об'єктів будівництва до водопроводу через портал держпослуг . Раніше таку послугу надавали тільки при особистому зверненні в "Мосводоканал", повідомляє прес-служба департаменту інформаційних технолоргій.

Щоб відправити заявку користувач повинен заповнити спеціальну форму на московському порталі держпослуг і докласти скан-копії документів: ситуаційний план розташування об'єкта з прив'язкою до території населеного пункту і баланс водоспоживання та водовідведення підключається об'єкта. Також буде потрібно топографічна карта ділянки з усіма наземними і підземними комунікаціями і спорудами.

У формі потрібно вказати відомості про заявника, об'єкті будівництва та земельну ділянку. Дані про статус і результати розгляду заявки відображаються в особистому кабінеті на порталі. За підсумками розгляду заяви в паперовому вигляді документи видаються при особистому візиті в службу "одного вікна" "Мосводоканала".

Нагадаємо, в даний час в Москві працюють 110 центрів "Мої документи", які обслуговують понад 113 районів, в яких проживає понад 80 відсотків жителів мегаполісу.

Столичні центри надають 152 послугу і видають більше 200 видів документів. Знайти свій центр, дізнатися, чи є там чергу і записатися на прийом онлайн можна на столичному порталі держпослуг. За даними на листопад 2015 року, на порталі зареєстровано 4,9 млн користувачів.

Центри держпослуг відкриті 7 днів на тиждень з 8 до 20 годин. Щодня там обслуговують понад 70 тисяч осіб, а середній час очікування в черзі становить три хвилини. Крім того, планується відкрити ще 20 центрів в різних районах Москви.

Посилання по темі