Строительство »

Ємності для води

  1. Переваги водяних ємностей від АтлантідаСПб

Вода на дачі або садовій ділянці необхідна для гігієни, побутового комфорту, турботи про рослини і багатьох інших цілей. Здавалося б, досить заглянути в перший-ліпший магазин і купити пластикову ємність для води, але все не так просто! Адже вам знадобиться вода питна, технічна, гаряча для душа і трохи підігріта для поливу, каністра на кухні, бак в гаражі і так далі.

  • Не відкладайте покупку бака для води через фінансову кризу - користуйтеся антикризовим дисконтом 10% в магазині АтлантідаСПб!
Сортувати за:

Товарів на сторінці:

Продукція марки AtlantidaSPb задовольнить будь-яким потребам і бажанням! Наша компанія виробляє і реалізує в СПб ємності для води об'ємом від 100 до 6000 л: баки для душових кабін, звичайні і посилені бочки, наземні і поземною танки , Поліпшені аналоги еврокуба , Баки з інфрачервоним підігрівом і багато іншого.

Наша компанія виробляє і реалізує в СПб ємності для води об'ємом від 100 до 6000 л: баки для душових кабін, звичайні і посилені бочки, наземні і поземною   танки   , Поліпшені аналоги   еврокуба   , Баки з інфрачервоним підігрівом і багато іншого

Наші ємності для води (на дачу або в приватне господарство) виконуються з особливого пластику, можуть мати форму прямокутника, куба, циліндра або шайби, фарбуються в різні кольори, встановлюються в приміщеннях, під відкритим небом і навіть в грунті.

Переваги водяних ємностей від АтлантідаСПб

  • Вироби виготовляються із спеціально розробленою харчової пластмаси, яка характеризується абсолютною екологічною чистотою, підвищену міцність і фантастичною довговічністю.
  • ємності відливаються за методом ротаційної формовки на італійському обладнанні, не мають швів, оснащуються великим числом ребер жорсткості, витримують значні навантаження без деформації і течі.
  • Питна і технічна вода в баках (бочках, танках) зберігається чистою, не вбирає сторонніх запахів і присмаків, що не виявляє схильності до зацвітання.
  • Марка AtlantidaSPb створена для комфорту і безпеки людей, тому ціни на ємності для води на дачу завжди є загальнодоступними.

Лінійка наших виробів постійно розширюється і вдосконалюється, слідуючи за все більш прискіпливим і різноманітним купівельним попитом. Замовляйте пластикові сховища для води в магазині АтлантідаСПб!