Строительство »

У "Внуково" після заходу сонця. Як зміниться нічна маршрутна мережа

  1. На літак від "Китай-міста"
  2. Оновлення двох рейсів
  3. магістральний цілодобовий
  4. Без перерви
  5. Куди ще можна поїхати вночі?

Фото: портал мера і уряду Москви / Дарина Мясіна

З 18 серпня в Москві запустять новий нічний маршрут H11 від аеропорту "Внуково" до метро "Китай-місто" з півгодинним інтервалом. Тоді ж оновлять схему руху два нічних маршруту: H1 і Н3.

З аеропорту "Шереметьєво" Н1 буде доїжджати до метро "Китай-місто", а автобус Н3 почне заїжджати на Комсомольську площу і зможе обслуговувати пасажирів трьох вокзалів: Казанського, Ленінградського і Ярославського.

Спеціальний кореспондент порталу Москва 24 ознайомився з планами майбутніх змін і розкладом діючих нічних маршрутів на сайті ГУП "Мосгортранс".

На літак від "Китай-міста"

Фото: прес-служба Мосгортранс


Новий маршрут Н11 від Слов'янській площі або метро "Китай-місто" поїде в аеропорт "Внуково" через метро "Луб'янка" і "Бібліотека імені Леніна" до вестибюля станції "Жовтнева", потім по виділеній смузі Ленінського проспекту до метро "Південно-Західна" , далі до Озерній вулиці і по Боровському шосе. Зупинятися водії будуть на вимогу, тому пасажирам необхідно сповіщати про бажання вийти самостійно.

Оновлення двох рейсів


Перший нічний маршрут - Н1 - стане коротшим. Автобус буде тепер доїжджати до центру міста і завершувати шлях на "Китай-місті". А другу частину шляху, по якій раніше проходив Н1, від "Китай-міста" до Озерній вулиці - охопить новий рейс Н11.

Чи змінить маршрут прямування і третій нічний автобус: "Уссурійська вулиця - метро" Китай-місто "". Його радіальний шлях від станції метро "Бауманська" через спартаківський, Старій Басманний, Покровку до Китай-міста зміниться. На кінцеву зупинку Н3 буде тепер потрапляти через Комсомольську площу і Садове кільце.

Нічні пасажири поїздів далекого прямування, які прибувають на Ярославський, Казанський і Ленінградський вокзали, тепер зможуть виїхати в райони Східного адміністративного округу і до Щелковського автовокзалу. Крім того, вони зможуть дістатися до центру Москви і звідти, зробивши пересадку на інші нічні маршрути, потрапити в багато окраїнні райони столиці. Великий плюс у тому, що тепер людям не потрібно буде чекати відкриття метрополітену.

магістральний цілодобовий

Фото: прес-служба Мосгортранс


Минулого місяця в Москві з'явився перший магістральний цілодобовий маршрут - М10. Він не припиняє рух ні вдень, ні вночі. Правда, в темний час доби він збільшує інтервал руху. Автобус відправляється з півночі міста, від Лобненського вулиці до метро "Китай-місто" кожні півгодини, з такими ж проміжками він йде і з центру.

Шлях його пролягає через Лобненського вулицю, Карельський бульвар, вулицю Софії Ковалевської, Бескудніковскій бульвар і Дмитрівське шосе. Охоплює станції метро: "Верхні Лихобори", "Петровсько-Разумовська", "Тімірязєвська", "Дмитрівська". Далі по Бутирській вулиці автобус доїжджає до Свалявського вокзалу і продовжує рух по Новослобідський вулиці, зупиняючись біля метро "Смоленська". Потім через вулицю Мала Дмитрівка потрапляє на Тверську, а звідти через Театральний проїзд і Нову площу до кінцевої - метро "Китай-місто".

Без перерви


Після введення автобуса до "Внуково" в Москві буде ходити 12 нічних маршрутів громадського транспорту. Головна точка тяжіння практично всіх рейсів - Слов'янська площа або метро "Китай-місто".

Сюди прибувають і звідси відправляються нічні рейси: Н2, Н3, Н4, Н5, Н6, H7, М10, а з 18 серпня сюди приїжджатимуть H11 з "Внуково" і H1 з "Шереметьєво". Тут можна зробити пересадку і виїхати майже в будь-який район Москви.

Фото: прес-служба Мосгортранс


У всіх нічних автобусів інтервал руху - 30 хвилин, крім маршруту "Б", який ходить по Садовому кільцю в обидві сторони всю ніч кожні 15 хвилин. З'явилися нічні маршрути в столиці п'ять років тому. За даними столичної влади, щодня ними користується п'ять тисяч людей.

Куди ще можна поїхати вночі?

Фото: прес-служба Мосгортранс


На другому нічному маршруті - Н2 - можна дістатися від Біловезькій вулиці, розташованої на заході Москви, до метро "Китай-місто" через Можайское шосе, метро "Слов'янський бульвар", "Парк Перемоги", "Кутузовская", Кутузовський проспект, Новий Арбат, станції "Бібліотека імені Леніна" і "Луб'янка".

Фото: прес-служба Мосгортранс


За МКАД, в Новокосіно, пасажирів довезе четвертий нічний маршрут - H4. Він прямує через станції метро "Площа Ілліча", "Перово", "Новогирєєво", "Новокосіно".

Фото: прес-служба Мосгортранс


У південно-східні райони ночами городян розвозить автобус H5. У центр він стартує від будинку №148 по Каширському шосе, проходить через станції метро "Домодєдовському", "Червоногвардійська", "Шіпіловская", "Мар'їно", "Братиславська", "Любліно", "Волзька", "Кузьминки", "Текстильники "і" Таганська ".

Фото: прес-служба Мосгортранс


Нічний маршрут Н6 від Осташковського вулиці до метро "Китай-місто" практично повністю повторює рух метропоезда по північному радіусу Калужско-Ризької лінії. Він проїжджає станції метро "Медведково", "Бабушкінський", "Свіблово", "Ботанічний сад", "ВДНХ", "Олексіївська", "Ризька", "Проспект Миру" і "Сухаревська".

Фото: прес-служба Мосгортранс


На сьомому нічному маршруті - Н7 - можна дістатися в центр від 138-го кварталу Вихіно. Автобус йде до метро "Китай-місто", минаючи станції метрополітену "Рязанський проспект" і "Таганська", а також станцію МЦК "Нижегородська".

Фото: прес-служба Мосгортранс


Від Новодівичого монастиря до ВДНГ до південного виходу і назад цілодобово ходить автобус №15. З нічних рейсів тільки він не заходить на Слов'янську площу. Його шлях пролягає через Велику Пироговську, Пречистенка, метро "Кропоткинская", Арбатській площі, Пушкінську площу, Страсний бульвар, Каретний Ряд, а також станції метро "Смоленська", "Достоєвська", "Мар'їна Роща", вулицю Шереметьевская і вулицю Академіка Корольова.

Фото: прес-служба Мосгортранс


У нічний маршрутної мережі столиці є єдиний трамвай - №3. Він слід від метро "Чисті ставки" до вулиці Академіка Янгеля. Від Павелецького вокзалу його шлях на південь пролягає з зупинками: метро "Тульська", станція "Верхні Котли" МЦК, метро "Нагатинская", "Варшавське шосе", "Сімферопольський бульвар", метро "Каховська", "Чертанівський" і "Вулиця Академіка Янгеля ".

Однак з 30 червня трамвай тимчасово замінений на автобус №3н через ремонт на Донбаському шляхопроводі.


Казанцева Світлана

Куди ще можна поїхати вночі?