Строительство »

Станцію метро "Внуково" можуть побудувати в пішої доступності від аеропорту

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал Москва 24 / Микита Симонов   Станцію Внуково Калінінський-Солнцевський лінії метро можуть побудувати в пішої доступності від аеропорту, повідомив заступник мера Москви з питань містобудівної політики і будівництва Марат Хуснуллін

Фото: портал Москва 24 / Микита Симонов

Станцію "Внуково" Калінінський-Солнцевський лінії метро можуть побудувати в пішої доступності від аеропорту, повідомив заступник мера Москви з питань містобудівної політики і будівництва Марат Хуснуллін.

За його словами, зараз фахівці підбирають для цього майданчик. "Є одна на віддалі від аеропортової площі всього в 600-800 метрів, тобто фактично в пішої доступності", - цитує його Агентство "Москва" .

Раніше повідомлялося, що проект планування території для продовження Калінінської-Солнцевський лінії метро до аеропорту Внуково можуть затвердити в 2019 році.

Ділянка пройде від тупиків за станцією "Рассказовка" уздовж Боровського шосе з виходом до аеропорту Внуково уздовж вулиці Центральна. На ділянці протяжністю 5,5 кілометрів відкриють дві.

За 2018-2020 роки в столиці введуть в експлуатацію 81,7 кілометра нових ліній метро. Планується побудувати 35 станцій і шість електродепо. У планах - завершення будівництва Кожуховського лінії і продовження Сокольницької лінії в Комунарка. Також має бути побудувати Третій пересадочний контур (ТПК) метро.

Читайте також

Поділитися в соціальних мережах: