Строительство »

Сергій Собянін привітав колектив аеропорту Внуково з 77-річчям

Також він розповів багато фактів, що стосуються майбутнього міжнародної повітряної гавані в Москві.

Також він розповів багато фактів, що стосуються майбутнього міжнародної повітряної гавані в Москві

В аеропорт Внуково Сергій Собянін прибув привітати колектив. Як відомо, 2 липня виповнюється рівно 77 років з дня відкриття знаменитого аеропорту. Під час заходу Собянін поспілкувався з журналістами і розповів багато цікавих фактів з історії.

«Саме в цей аеропорт було привезено Прапор Перемоги. Сюди приземлився і приїхав перший космонавт Юрій Гагарін. Вся історія аеропорту нерозривно пов'язана з історією Москви і нашої держави », - стверджує Собянін.

Також глава адміністрації російської столиці зазначив, що аеропорт Внуково за свого річного потоку займає третю позицію серед всіх аеропортів Російської Федерації. Також він регулярно обслуговує рейси вищих посадових осіб, глав іноземних держав та урядів. Досить несподіваним було дізнатися, що вже через три роки в аеропорту Внуково з'явиться метро.

«Буквально недавно ми ухвалили рішення про продовження лінії метро від Рассказовкі до Пихтіна і Внуково», - зазначив Собянін, додавши, що метро в Рассказовку прийде щодо скоро, зараз ведуться пуско-налагоджувальні роботи.

Слідом за цим будуть зроблені камери з'їзду в сторону Внуково, тому проводиться проектування цієї лінії. Внуково стане єдиним аеропортом в Росії, який буде мати власну метро.


Микола Офіцерів