Строительство »

Новини | Квартири в ЖК Внуково 2017 по військовій іпотеці зі знижками

  1. Серед акредитованих по військовій іпотеці новобудов - з'явився новий цікавий варіант
  2. Переваги «ЖК Внуково 2017»

02.12.2016

Серед акредитованих по військовій іпотеці новобудов - з'явився новий цікавий варіант

Багато учасників накопичувально-іпотечної системи виявляють інтерес до покупки квартири по військовій іпотеці в Підмосков'ї. При цьому ще більше військовослужбовців розуміє, що зробити це не завжди просто - або вподобана новобудова не акредитована по військовій іпотеці, або об'єкт акредитований, але вартість квартири в ньому не по кишені ...

Матеріали по темі

Для учасників НІС, які не втратили надію і планують в найближчому майбутньому оформити військову іпотеку і купити недорогу квартиру в Підмосков'ї - хороша новина - об'єкт ЖК «Внуково 2017» отримав акредитацію по військовій іпотеці і тепер учасники НІС можуть купити в ньому квартиру на ранніх етапах будівництва .

Багато учасників НІС помилково думають, що найвигідніше придбати квартиру безпосередньо у самого забудовника, але Військовий Переїзд готовий спростувати цю думку.

Купуючи квартири через компанію «Військовий Переїзд», учасник військової іпотеки отримує додаткову знижку в 1%. Унікальну можливість такої вигідної придбання квартири в споруджуваних будинках дешевше, ніж у забудовника пропонують сьогодні тільки дві компанії - «Військовий Переїзд» і «Молодострой».

Тим учасникам НІС, які не бачать різниці між цими двома компаніями, корисно буде ознайомитися з матеріалом «Чим Військовий Переїзд відрізняється від Молодостроя?»

Яким чином компанії «Військовий Переїзд» вдається продавати квартири в ЖК «Внуково 2017» дешевше, ніж це робить забудовник «Літак-Девелопмент»?

Насправді все просто: забудовник уклав з компанією «Військовий Переїзд» угоду про співпрацю, за умовами якого співробітники «Військового переїзду» займаються продажем його квартир зі знижкою, а забудовник, таким чином, економить кошти на рекламній кампанії.

Переваги «ЖК Внуково 2017»

Дана новобудова, доступна по військовій іпотеці, має масу переваг в порівнянні з аналогічними будуються житловими комплексами Московського регіону:

  • квартири «ЖК Внуково 2017» здаються з обробкою, тому учасникам НІС необхідно буде подбати лише про покупку меблів;
  • новобудова будується в межах Москви, отже, військовослужбовці, які купили квартири в «ЖК Внуково 2017» матимуть московську прописку;
  • учасник військової іпотеки купує московську нерухомість за цінами Підмосков'я;
  • дорога до МКАДа на автомобілі займає всього за 10 хвилин;
  • «ЖК Внуково 2017» має упорядковані двори і добре розвинену мережу інфраструктурних об'єктів: поблизу будинку є школа, дитячий сад, комплекси кортів з фітнес-тренажерами, що дозволить військовослужбовцям та членам їх сімей, відчувати себе комфортно;
  • відмінна екологія завдяки недалеко розташованому Ульянівському лісопарку.

відмінна екологія завдяки недалеко розташованому Ульянівському лісопарку

Ознайомившись з представленої на нашому сайті інформацією про новобудову «ЖК Внуково 2017», учаснику НІС досить просто подзвонити за телефоном безкоштовної гарячої лінії (8-800-100-97-67) і повідомити про своє бажання придбати квартиру по військовій іпотеці в даному комплексі. Експерти «Військового переїзду» підберуть квартиру відповідну вимогам учасника НІС. Співробітникові «Військового переїзду» необхідно буде повідомити деякі відомості про себе, для резервування квартири у забудовника.

Після того, як квартира буде зарезервована, співробітниками компанії «Військовий переїзд» здійснюється підготовка необхідного комплекту документів, для оформлення військової іпотеки. Крім того, Військовий Переїзд, здійснює підбір найбільш вигідних умов банків по військовій іпотеці, для кожного конкретного учасника НІС. Якщо раптом, з яких-небудь причин, кредитна історія учасника НІС була зіпсована, і банки відмовляють в наданні кредиту, Військовий Переїзд допоможе вирішити дане питання.

Більш докладно про те, яким чином клієнти Військового переїзду із зіпсованою кредитною історією, можуть отримати кредит по військовій іпотеці, ми писали в матеріалі «Відмова по військовій іпотеці? Військовий переїзд запустив програму допомоги військовослужбовцям з поганою кредитною історією » .