Строительство »

Нічні автобуси запустять між аеропортом Внуково і станцією метро "Китай-місто"

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал мера і уряду Москви / Дарина Мясіна   Між аеропортом Внуково і станцією метро Китай-місто почнуть курсувати нічні автобуси маршруту Н11

Фото: портал мера і уряду Москви / Дарина Мясіна

Між аеропортом Внуково і станцією метро "Китай-місто" почнуть курсувати нічні автобуси маршруту "Н11". Їх запустять в ніч з 18 на 19 серпня, повідомляє прес-служба ГУП "Мосгортранс".

Як уточнили в Мосміськтрансі, автобуси "Н11" будуть ходити від аеропорту по вулиці Центральна, Боровському шосе, Озерній вулиці і Мічурінському проспекті до зупинки "Озерна вулиця". Далі вони поїдуть по вулицях Нікулінського, Покришкіна і 26 Бакинських Комісарів поруч з метро "Південно-Західна". Потім їх маршрут пройде по Ленінському проспекту, Великій Якиманці, через станцію метро "Бібліотека імені Леніна", Театральну площу і станцію "Луб'янка" - до станції метро "Китай-місто".

Відзначається, що нічні автобуси нового маршруту курсуватимуть з усіма діючими зупинками в режимі "на вимогу". У зв'язку з цим для входу і виходу пасажирів необхідно буде подати сигнал водієві.

У прес-службі Мосгортранса також додали, що автобуси "Н11" будуть ходити щоночі з 30-хвилинним інтервалом. Від аеропорту Внуково вони стануть вирушати з 23:30 до 4:30, а від станції метро "Китай-місто" - з 01:00 до 06:00.

раніше повідомлялося , Що графік руху автобусів між залізничною платформою Відпочинок і аеропортом Жуковський зміниться з 21 серпня.

Поділитися в соціальних мережах: