Строительство »

Домодєдово і Внуково зв'яже швидкісний трамвай

  1. Анна Краснова, директор з розвитку компанії «Домодєдово Транс Девелопмент»: «Проект" Південна Хорда...
  2. Маршрути ліній:
  3. Навколо Домодєдово можуть побудувати нове місто

Приватна компанія «Домодєдово Транс Девелопмент» оголосила про створення мережі швидкісних трамваїв «Південна хорда», яка з'єднає між собою південну і південно-західну частини Московської області, а також території нової Москви і аеропорти Внуково і Домодєдово. Проект передбачає розвиток чотирьох ліній загальною протяжністю 214 кілометрів і зараз проходить узгодження в Міністерстві транспорту РФ. Приблизна вартість мережі складе 5 мільярдів доларів, перша ділянка довжиною 28-38 кілометрів введуть в експлуатацію через три роки.

Мережа швидкісних трамваїв розрахована як на транзитних пасажирів, для яких Москва - лише один з пересадочних пунктів, так і на місцевих жителів. Сьогодні цей регіон фактично позбавлений нормального транспортного сполучення, відзначають експерти. Крім того, «Південна хорда» допоможе розвантажити підмосковні дороги і траси, що ведуть до аеропортів. Тим більше що незабаром планується реконструкція Варшавського шосе. Трамваї вибрали тому, що цей вид транспорту дешевше і екологічніше електричок і метро. За попередніми оцінками, вартість будівництва одного кілометра лінії коливається від 15 до 22 мільйонів євро.

Анна Краснова, директор з розвитку компанії «Домодєдово Транс Девелопмент»: «Проект" Південна Хорда "відповідає завданням розвитку Московського транспортного вузла, перспективного розширення Москви і з'єднанню аеропортів. Між Раменське, Подольск і Домодєдово в даний час взагалі немає швидкісного сполучення. Пасажирські транспортні системи більшості найбільших мегаполісів - Лондона, Відня, Парижа, Нью-Йорка - в різний час розвивалися на основі технології трамвая, ми припускаємо, що цим шляхом буде йти і московський транспортний вузол ».

Пасажирські транспортні системи більшості найбільших мегаполісів - Лондона, Відня, Парижа, Нью-Йорка - в різний час розвивалися на основі технології трамвая, ми припускаємо, що цим шляхом буде йти і московський транспортний вузол »

Маршрути ліній:

I лінія: Раменське - Домодєдово - Щербинка - Бутово - Солнцево - Сколково із заходом в аеропорт Домодєдово і аеропорт Внуково;
II лінія: Аеропорт Домодєдово - станція метро «Червоногвардійська»;
IIa лінія: Подольск - Раменське - Домодєдово - Щербинка - Бутово - Солнцево - Сколково;
III лінія: Раменське - Домодєдово - Щербинка - Бутово - Солнцево - Сколково - Литкаріно - Люберці з виходом до планованої станції метро «Жулебіно»;
IV лінія: Раменське - Домодєдово - Щербинка - Бутово - Солнцево - Сколково - район Барибін.

Будівництво швидкісного трамвая стане першим кроком до поліпшення координації між столичними аеропортами. У найближчі п'ять років також передбачається будівництво нового вокзалу на Каланчевке в районі Комсомольській площі, з якого на «Аероекспрес» можна буде дістатися до будь-якого з трьох столичних аеропортів.

Нагадаємо, що в кінці вересня Домодєдово представив масштабну концепцію розвитку аеропорту на 20 років, яка передбачає будівництво навколо вузла цілого міста - аеротрополіса. В радіусі 25 км навколо аеропорту збираються створити «містобудівне утворення» з житловими будинками, готелями, бізнес-парками, промисловими зонами, торговими і розважальними центрами, вузами. Консультантом проекту виступив професор університету Північної Кароліни і автор теорії аеротрополісов Джон Касарда.

Навколо Домодєдово можуть побудувати нове місто
Пряма мова: Сергій Абрамов про реконструкцію московських вокзалів