Строительство »

Внесення змін до ІП в Зеленограді

 1. Внесення змін ІП, які підлягають реєстрації в спеціальному органі, що реєструє:

Індивідуальним підприємцем називається фізична особа, яка зареєстрована в порядку, встановленому законом, і яке здійснює діяльність підприємницького характеру, не маючи освіти юридичної особи.

Але, разом з тим, фізичні особи, які здійснюють підприємницьку діяльність, не маючи освіти юриста, але при цьому він не зареєстрований у індивідуальних підприємців, порушивши тим самим вимоги законодавства РФ, не має права називатися індивідуальними підприємцями, особливо при виконанні покладених на них Податковим Кодексом обов'язків.

Всі індивідуальні підприємці мають право на внесення змін в документи ВП.

Якщо ви - індивідуальний підприємець, але ваші паспортні дані, а також відомості про реєстрацію за місцем змінилися або ви просто хочете прибрати, додати деякі види діяльність, то вам необхідно пам'ятати про те, що всі подібні відомості повинні в обов'язковому порядку вноситися до державного єдиний реєстр ВП.

Внесення змін до реєстру ЕГРЮЛ ЕГРІП має встановлений порядок. Для внесення змін насамперед необхідно пред'явити позов про те, що ви хочете внести зміни до ЕГРІП згідно з відповідною формою.

Якщо ж заявник подає її особисто до податкового органу, то здійснювати процедуру запевнення у нотаріуса немає необхідності.

Потім необхідно подати копію документа, який підтверджує зміни, це, наприклад, копія паспорта, у разі його заміни.

Послуги: Ціна: ПІБ (Прізвище, Ім'я або батькові підприємця)

3000 рублів

Зміни місця проживання в РФ

3000 рублів

Зміна паспортних даних ІП

3000 рублів

Види діяльності, КВЕД

3000 рублів

Зміни інших даних підприємця

3000 рублів

Підготовка документів в паперовому вигляді для самостійної подачі в ИФНС

1000 рублів

Підготовка документів в електронному вигляді і відправка їх поштою для самостійної подачі в ИФНС

1000 рублів

* Держмито включена у вартість послуги!

* У разі оплати по безналу ми приймаємо електронні платежі, банківські, через термінал, на телефон МТС.

* Термін підготовки документів - в день звернення.

Всі відомості про ІП, про зміну яких потрібно повідомляти в реєструючі органи, встановлені статтею п'ятою частиною п'ятою Закону «Про ГОС реєстрації юридичних осіб, IP» номер 129-ФЗ. Також внесення змін до КВЕД ІП, як і інші зміни, повинно проходити реєстрацію в податковому органі.

Внесення змін ІП, які підлягають реєстрації в спеціальному органі, що реєструє:

 1. Ім'я, прізвище та (якщо є) по батькові, зрозуміло, російською мовою. Для осіб, які не мають громадянство, а також для іноземних громадян такі відомості зазначаються додатково буквами латинського алфавіту на підставі тих відомостей, які містяться в посвідчує особу документі відповідно до законодавства РФ.
 2. Пол індивідуального підприємця.
 3. Місце і дата народження.
 4. Громадянство. Але, в тому випадку, якщо громадянство у індивідуального підприємця відсутня, обов'язково вказується «особа без громадянства».
 5. Дані основного документа, що посвідчує особу громадянина РФ на території РФ. Далі - сам основний документ. Це стосується випадку, якщо ІП є громадянином РФ.
 6. Адреса на території РФ, за якою проживає індивідуальний підприємець. Тут вказується найменування суб'єкта РФ, міста, району, населеного пункту, а також номер будинку, квартири, які є зареєстрованим місцем проживання ВП у встановленому порядку законодавством РФ. Потім вказується адреса місця проживання, за яким ІП проживає в даний час.
 7. Дані та вид документа, який встановлений федеральним законом або ж визнається відповідно до договору РФ міжнародного формату в якості документа, що посвідчує особу громадянина іноземного походження. Це лише в тому випадку, якщо ІП є іноземним громадянином.
 8. Дані та вид документа, який передбачений федеральним законом або ж визнаний відповідно до договору РФ міжнародного формату в якості документа, що посвідчує особу ВП без громадянства. Це стосується випадку, коли індивідуальний підприємець виступає особою без громадянства.
 9. Дані, вид, а також термін дії того документа, який підтверджує право громадянина як ІП постійно або тимчасово проживати в РФ. Підлягають реєстрації в разі, якщо виступає особою без громадянства або ж іноземним громадянином.
 10. Дата ГОС реєстрації фізичної особи у вигляді індивідуального підприємця, дані документа, що підтверджує факт внесення в ЕГРІП записи про зазначену ГОС реєстрації.
 11. Спосіб і дата припинення діяльності фізичної особи як ІП. Сюди відносяться випадки припинення діяльності згідно із заявою в зв'язку зі смертю, з прийнятим судом рішенням про визнання індивідуального підприємця банкрутом, тобто неспроможним, рішенням про припинення своєї діяльності як індивідуального підприємця в строгому індивідуальному порядку. Також в зв'язку з вироком суду, який передбачає покарання у вигляді позбавлення прав на будь-які заняття підприємницькою діяльністю, в зв'язку з завершенням терміну дії документа, а також з анулюванням документа, який підтверджує право постійно або тимчасово проживати в РФ.

8 (916) 299-03-00 наш юрист в Зеленограді
відповість на ваші запитання. Зателефонуйте самі або замовте дзвінок і вам зателефонують.
Ми гарантуємо кращі ціни в Зеленограді!
Просто порівняйте ...

Замовити дзвінок

Дуже важливо своєчасно зареєструвати внесення змін ВП у реєструючий орган строго за зареєстрованим місцем проживання та за місцем знаходження.

Індивідуальний підприємець зобов'язаний провести внесення всіх можливих змін не більше ніж протягом 3 робочих днів з моменту виникли змін в перерахованих пунктах.

Наприклад, ви проживаєте в Зеленограді, немає необхідності звертатися до реєструючого органу столиці з метою здійснити внесення змін до ІП, хоч і є одним з московських адміністративних округів, він має власний реєструючий орган.