Строительство »

Святий Влас (Св. Влас) - курорт на Чорному морі Болгарії - опис, фотографії, розташування, готелі, розміщення, пам'ятки


Основна інформація: Святий Влас (Св. Влас) - невелике курортне селище (3000 жителів) на березі Чорного моря Болгарії. Молодий і швидко розвивається курорт знаходиться в 5 км на північ від найбільшого Чорноморського курорту Болгарії - Сонячний берег і в 9 км від стародавнього міста Несебр.
Курорт знаходиться біля підніжжя гірської Балканської Ланцюга (Стара Планина), і поєднує прекрасні піщані пляжі з чистим гірським повітрям. В останні роки інфраструктура курорту стрімко розвивається: нові сучасні готелі, різноманітні зручності для комфортабельного і цікавого літнього відпочинку, з кожним роком залучає все більше і більше туристів.
Природні умови - гори, ліс, море і південне виклад гірських схилів забезпечують виключно корисні умови для оздоровчого і розслабляючого відпочинку. Пляжів на курорті 3, з загальною протяжністю 1,5 км. Найдовший з них - центральний пляж, на південь від нього маленький пляж «Кемпінг», а третій знаходиться поруч з яхт - гаванню «Марина». «Марина» - це новий красивий морський порт, який знаходиться поруч з рибальським районом - ідеальне місце для всіх любителів яхт. Тут можна купити або взяти яхту в оренду.
Святий Влас - ідеальне місце для тихого і спокійного відпочинку, але так само і для любителів активного відпочинку і нічного життя, тому що поруч з курортом знаходяться найбільші тусовочні чорноморські міста Болгарії: Сонячний берег, Бургас, Несебр.
А численні ресторани, таверни, бари і нічні клуби запропонують Вам різноманітну кухню, морські делікатеси, напої і коктейлі.
Святий Влас чекає на Вас!