Строительство »

Що робити, якщо пральна машина LG не включається

 1. Проблема з фільтром перешкод (ФПС)
 2. Інші причини
 3. ТОП магазинів пральних машин і побутової техніки:

Сьогодні вже ніхто в будинку не може обійтися без пральної помічниці - її використовують, щонайменше, три рази в тиждень

Сьогодні вже ніхто в будинку не може обійтися без пральної помічниці - її використовують, щонайменше, три рази в тиждень.

І кожен господар намагається не думати про майбутні поломки, які може нести за собою техніка, яку довго або неправильно використовують .

Що ж робити, якщо пральна машина від компанії виробника LG припинила відповідати на задані вами програми процесів прання, або ж взагалі не включається?

У той момент, коли ви встромили вилку пральної конструкції в мережу, ви змогли виявити, що ваша  пралка  почнуть акредитувати ніяких природних ознак життя (наприклад, мелодія вітання не заграла, або ж не загорівся індикатор) У той момент, коли ви встромили вилку пральної конструкції в мережу, ви змогли виявити, що ваша пралка почнуть акредитувати ніяких природних ознак життя (наприклад, мелодія вітання не заграла, або ж не загорівся індикатор).

Причин по даному моменту питань насправді багато: починаючи від простих і досить легких поломок, що виникли з вини необачність господаря, до досить важких проблем.

Приблизно половину різноманітних поломок можна полагодити в домашніх умовах, проте другу половину зможе зробити тільки професіонал в цій справі.

відсутність електроенергії

Це одна з найчастіших причин, по, якої ваша пральна машинка LG може не запуститися - це відсутність електричної енергії. Подачу електроенергії може не бути в наступних випадках:

 • У всьому вашому будинку відключили електроенергію, однак ви не помітили;
 • Якщо ви виявили місце, де сталася поломка дроти, то можна спробувати зробити все самому за допомогою ізоляційної стрічки або паяльника, проте не рекомендуємо робити такі дії, так як це не відповідає техніці безпеки і просто погіршить становище шнура
 • Є ймовірність роботи УЗО, наприклад, коли електрична енергія «витекла»;
 • Можливо, у вас згоріла розетка. Щоб дізнатися це напевно, просто включите в цю розетку інший прилад, і якщо він буде функціонувати, то справа вже не в розетці.

Провід пральної конструкції поламаний

Щоб перевірити мережевий шнур від вашої помічниці, найкраще використовувати стандартний тестер (мультиметр), або ж, в крайньому випадку, можна користуватися індикаторною викруткою.

Якщо ваші побоювання підтвердилися, то рекомендуємо замінювати шнур повністю Якщо ваші побоювання підтвердилися, то рекомендуємо замінювати шнур повністю. Якщо ви виявили місце, де сталася поломка дроти, то можна спробувати зробити все самому за допомогою ізоляційної стрічки або паяльника, проте не рекомендуємо робити такі дії, так як це не відповідає техніці безпеки і просто погіршить становище шнура. Навіть якщо ви все полагодили правильно, проблема все одно не зникне, вона лише піде на час.

Несправність кнопки включення

У великої кількості пральних агрегатів після моменту включення шнура в розетку, харчування самої машинки може надходити від кнопки вкл / викл.

Кнопку харчування також можна перевірити звичайним тестером Кнопку харчування також можна перевірити звичайним тестером. Встановіть його в зумер (режим), вимкніть машинку від електроенергії, протримаєте трохи кнопку в двох станах - у включеному, і в вимкненому. Якщо кнопка харчування працездатна, то тестер (мультметр) видасть один з характерних звуків. Якщо ж такого не буде, то вам буде потрібно замінити кнопку.

Проблема з фільтром перешкод (ФПС)

Даний фільтр гасить всі електромагнітні хвилі, які мають здатність заважати роботі інших приладів, що знаходяться недалеко Даний фільтр гасить всі електромагнітні хвилі, які мають здатність заважати роботі інших приладів, що знаходяться недалеко. Це можуть бути такі прилади, як посудомийна машина, телевізор або мікрохвильова піч.

У таких випадках, при поломці фільтра, він перестає пропускати електрику по ланцюгу, що утворює якусь проблему при включенні пральної машини.

-Вам потрібен мультиметр - з його допомогою ви зможете точно дізнатися зламаний ваш фільтр перешкод, або ж ні.

Для початку вам потрібно зняти верхню панель пральної машини LG, яка не працює, і знайти ФПС. На вході у фільтра присутні три дроти, перший з яких - це заземлення, інші це нуль і фаза (нейтрал), а на виході тільки нейтрал і фаза.

Якщо на вході присутня напруга, а на виході його неті, то можемо припустити що проблема саме в цьому елементі, і він підлягає заміні.

Радимо вам бути дуже дбайливими при перевірці ФПС.

Зламався модуль управління

Якщо всі попередні причини не були знайдені, то поломка може критися саме в  розподільній скриньці Якщо всі попередні причини не були знайдені, то поломка може критися саме в розподільній скриньці . Заздалегідь говоримо, якщо вам доведеться міняти модуль, то він дуже дорогий, і навряд чи заміна модуля коли-небудь буде виправданим рішенням.

Однак деякі майстри мають здатність чинити такий елемент, тому для економії всіх ваших ресурсів вам лише залишається їх викликати додому.

Інші причини

Не включається режим процесу прання

Непоодинокі й такі випадки, коли ви включили в розетку машинку, загорівся індикатор, а пралка все одно не працює, хоч як крути.

Якщо в момент включення пральної помічниці вона дала вам знати, що вона працює (прінформіровала тим же привітанням і загорівся індикатором), але процес прання все одно ніяк не хоче запускатися, то проблема криється в одному з нижніх пунктів.

Зламаний УБЛ (пристрій блокування люка) Закриття дверці не розпізнається

Насамперед, упевніться, чи щільно притиснута дверцята до люка . Якщо ваших дверей нічого не перешкоджає, і вона щільно Насамперед, упевніться, чи щільно притиснута  дверцята до люка закривається, то варто перевірити, чи блокується вона після запуску програми.

Якщо блокіратор не спрацював, і двері не закрили під час процесу прання, то це говорить про те, що ваш блокіратор несправний. Щоб точно дізнатися блокіратор це, необхідно перевірити тестером даний елемент.

Якщо при запуску програми процесу прання ток йде до дверей, але блокування не утворюється, то є ймовірність що зламалося пристрій блокування люка (УБЛ) і воно вимагає заміни.

При запуску індикатори «танцюють»

Якщо ви помітили, що при включенні непрацюючої пральної машини LG в розетку все світлові  індикатори  зійшли з розуму, блимають в розкид, або ж разом потухають і спалахують, то проблема, швидше за все в вашій проводці Якщо ви помітили, що при включенні непрацюючої пральної машини LG в розетку все світлові індикатори зійшли з розуму, блимають в розкид, або ж разом потухають і спалахують, то проблема, швидше за все в вашій проводці.

Вам слід знайти пошкоджену ділянку і терміново замінити його.

Як ви могли вже помітити, поломок на адресу пральної машинки LG величезна кількість Як ви могли вже помітити, поломок на адресу пральної машинки LG величезна кількість.

Половина може утворитися через нашу неуважність і неакуратність, проте їх є можливість виправити .

Решта можуть бути полагоджені тільки за допомогою фахівця, тим більше, якщо ви взагалі нічого не розумієте в електротехніці.

Рекомендуємо при наступному запуску прального агрегату, перевірити, чи є у вашій квартирі / будинку світло, перевірити справність водопостачання, і найголовніше перевірити шланг

Вдалою прання!

ТОП магазинів пральних машин і побутової техніки:
 • mvideo.ru / - магазин побутової техніки, великий каталог пральних машин
 • holodilnik.ru - Недорогий магазин побутової техніки.
 • techport.ru - вигідний сучасний інтернет магазин побутової техніки
 • citilink.ru - сучасний інтернет магазин побутової техніки та електроніки, дешевше офлайн магазинів!
 • ru.aliexpress.com - запчастини для пральних машин

Що ж робити, якщо пральна машина від компанії виробника LG припинила відповідати на задані вами програми процесів прання, або ж взагалі не включається?