Строительство »

Якщо завис планшет, що робити, щоб повернути його до «життя»?

  1. 1. Виключити і включити
  2. 2. Витяг аксесуарів
  3. 3. Hard Reset перезавантаження

Як правило, улюблений гаджет безперебійно працює, радуючи свого власника своїм повноцінним функціоналом Як правило, улюблений гаджет безперебійно працює, радуючи свого власника своїм повноцінним функціоналом. Правда будь-яка система рано чи пізно може дати збій, що однозначно призведе до повного зависання планшета. А це не може не засмутити його користувача. І звичайно ж, найперше питання, який приходить в голову потерпілому у котогоро завис планшет - «Що робити?».

Так як такі проблеми періодично виникають у всіх власників таких пристроїв, в першу чергу, є сенс ознайомиться з рекомендаціями користувачів, вже впоралися з цим.

1. Виключити і включити

Найпоширенішим радою в такій ситуації є звичайна перезавантаження пристрою. Для цього можна просто спробувати вимкнути хвилин на п'ять, і включити планшет шляхом затиснення кнопки Power. Або спробувати виявити на ньому кнопку Reset - натиснувши на неї будь-яким гострим предметом, можна перезавантажити гаджет.

2. Витяг аксесуарів

Ще однією часто зустрічається рекомендацій є отримання вбудованих в пристрій доповнень. До них відносяться, sim карта для планшета , Карта пам'яті, акумулятор гаджета. Почекавши кілька хвилин, все це завантажується назад в планшет і робиться ще одна спроба включити його.

3. Hard Reset перезавантаження

Якщо ж нічого з перерахованого вище не дало бажаного результату, можна спробувати перейти до найжорсткішої процедурі перезавантаження планшета. Вона носить назву Hard Reset. На випадок виникнення нестандартної ситуації, наприклад, вийшла з ладу операційна система планшета, виробниками передбачена певна комбінація клавіш. І, якщо користувач одночасно натисне їх в певній послідовності, улюблений гаджет знову повернеться до життя. Це і називається Hard Reset.

Тільки варто пам'ятати про те, що такого роду перезавантаження знищить з пристрою всі особисті файли користувача:

  • контакти
  • програми
  • гри

Крім того, перш ніж натиснути комбінацію клавіш для HARD RESET, необхідно витягти з планшета карту пам'яті. Теоретично передбачається, що в процесі жорсткого перезавантаження, вона ніяк не приймає участі. Однак на практиці траплялися такі ситуації, що файлова система карти пам'яті також потрапляла під дію, і знову функціонувати вона починала тільки після тотального форматування.

Отже, якщо в процесі роботи завис планшет, що робити з ним в такій ситуації, описано вище. І якщо Вам допомогли рекомендації та поради, тисніть кнопку «Мені подобається» і підкажіть своїм друзям, як знайти вихід в таких ситуаціях.