Строительство »

"Родовід" залишив вкладників Укрпромбанку ні з чим

Перший день реєстрації в «Родовід Банку» вкладників «Укрпромбанку», яким, нагадаємо, обіцяли повернути їх депозити через відділення «Родоводу», закінчився грандіозним провалом.

Люди масово скаржилися на те, що розрекламована система реєстрації вкладників не працювала, і добитися правди неможливо. Вже з 9 години ранку (час початку реєстрації) зв'язатися по телефону було нереально - там було постійно зайнято, а сайт банку, на якому також можна було зареєструватися, «ліг».

Прес-служба «Родоводу» повідомила, що сайт не витримав напливу клієнтів, а телефонні лінії були перевантажені і не вистачало операторів. В офіційному повідомленні банку говорилося, що, незважаючи на реєстрацію, виплати під великим питанням - у всьому винна тимчасова адміністрація «Укрпрому», нібито не передала реєстри вкладників в «Родовід»! Як вони збираються вирішувати технічні проблеми: налагодити роботу сайту, збільшити число каналів телефонного зв'язку, почати в відділеннях записувати вкладників - вчора в «Родоводі» відповісти не змогли. У декількох столичних відділеннях «Укрпрому» запевнили, що вони передали всі папери по вкладникам «Родоводу» ще тиждень тому. Керівник прес-служби Яніна Абрамец повідомила, що офіційна позиція «Укрпромбанку» буде озвучена в середу на спільній прес-конференції з керівництвом РБ.

Представники ЗМІ побували в головному офісі «Родоводу» в Києві на вул. Сагайдачного, 18, куди почали стікатися обурені вкладники. Його брали в облогу кілька сотень власників депозитів, охочих зареєструватися. Клерки банку вручну вели реєстр, але черга рухалася катастрофічно повільно. До обіду в списки внесли всього кілька десятків людей. «Я приїхала з Тетіїва (150 км від Києва) о 7 годині ранку, була першою, але мене змогли зареєструвати лише о 11 годині, причому чомусь 27-м листопада, а не 17-м! Видали папірець, в якій зазначено, що свої 12 тисяч гривень я зможу отримати лише 27 січня 2010 року, - ридаючи, розповіла пенсіонерка Тамара Валій. - А мені потрібна термінова платна операція на оці, я сліпну, ось висновок лікарів. Я можу втратити зір за ці два з гаком місяці очікування ».

Вкладників, які бажають просто переоформити депозит, не знімаючи грошей, запрошували без черги. Але її і не було - всі хотіли готівку, повідомляє «Сегодня» .

Читайте по темі:

"Родовід Банк" почав реєстрацію вкладників Укрпромбанку

Укрпромбанк не хоче передавати Родоводу вкладників

Кабмін прийняв рішення про докапіталізацію "" Родоводу ''

'' Укрпромбанк '' передасть в '' Родовід Банк '' депозити фізосіб

Родовід Банк не справляється з боргами Укрпромбанку

Родовід Банк не справляється з боргами Укрпромбанку

Чи не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал