Строительство »

Візуалізація досягнення мети. Обговорення на LiveInternet

Вівторок, 07 Апреля 2015 р 10:50 + До цитатника
Вівторок, 07 Апреля 2015 р 10:50   + До цитатника   ohvas   всі записи автора   Сам термін візуалізація означає проектування картинки свого майбутнього ohvas всі записи автора

Сам термін візуалізація означає проектування картинки свого майбутнього. Зараз візуалізація як техніка досягнення цілей набирає все більше і більше обертів. Звичайно, багато людей навіть і не знають, що свідчить сам термін і як правильно візуалізувати, щоб отримати бажане. Але при сильному бажанні можна розібратися у всіх тонкощах цієї теми.

джерело u.to/vDD2Cg

to/vDD2Cg

Для початку потрібно скласти список Ваших бажань. Далі потрібно зробити фотографії для закріплення Вашої думки. Наприклад, якщо Ви хочете купити будинок, то на фотографії повинен бути точно такою, якою Ви хочете, тобто ідентична копія. І так потрібно зробити з усіма іншими бажаннями. Після чого все це потрібно прикріпити на чільне місце, куди найчастіше спрямовується Ваш погляд. Досить п'яти переглядів в день для отримання результату. Це дає Вам можливість щодня прокручувати думка в своїй голові про даний предмет. А думки, як відомо, матеріальні і проектуються в життя.

Мітки: психологія Психологія відносин цікава психологія психологія людини

процитовано 3 раз