Строительство »

Як зробити скріншот

  1. Швидкий скріншот екрану на windows 7-10
  2. Як зробити скріншот через Paint програму
  3. Як зробити скріншот в Яндекс браузері

Просто і максимально швидко можна зробити будь-який знімок екрана за допомогою вже вбудованого інструменту на комп'ютері в Windows 7-10. Втім на вибір, є й інші способи щоб зробити хороший, з будь-якого виділеного ділянки монітора скріншот.

Скріншот робиться від одного натискання кнопки на клавіатурі, до установки відповідної спец-програми. Додаткове ПО буде необов'язковим на комп'ютері, якщо скажемо, скрін потрібен не часто і не пов'язане це з професійною діяльністю.
З оновленим Windows 7 з'явився прекрасний інструмент з яким, стало просто робити скріншоти, простіше і швидше ніж в попередній «XP», в сімку вклали «Ножиці». З'явилися вони раніше в Windows Vista, але операційка як то не прижилася, а ось сімка залишається найкращою посій день.

Швидкий скріншот екрану на windows 7-10

Щоб завжди було зручно в будь-який момент, швидкий, за пару кліків зробити скріншот будь-якої ділянки екрану на windows 7, потрібно:
1. Зняти галку з Закріпити панель завдань
Щоб завжди було зручно в будь-який момент, швидкий, за пару кліків зробити скріншот будь-якої ділянки екрану на windows 7, потрібно:   1
2. Пуск> Всі програми> Стандартні. Наводимо курсор на Ножиці, натискаючи і утримуючи ліву кнопку миши, зносимо інструмент Ножиці в самий низ, в панель швидкого запуску.
3. Повертаємо галочку на Закріпити пане ....
На Windows 10 знайти і зафіксувати інструмент «Ножиці» в П / З ще простіше. В «Пошук» (значок увелічілкі), вбиваємо слово ножиці і в новому вікні тиснемо «Закріпити в панелі завдань»

Тепер, зробити скрін, буде дуже просто і швидко, без будь-яких особливих викрутасів. Кликнули по значку, виділили область і зберегли на комп'ютері.

Як зробити скріншот через Paint програму

Paint - є у кожного, так-як є частиною Windows 7 8 XP. З ним ви зможете зробити не тільки скріншот всього екрану, але виконати ряд дій пов'язані з редагуванням відобразила на фото, малювання, обрізка, накладення тексту і т.д.
Paint - є у кожного, так-як є частиною Windows 7 8 XP
Для того, щоб зняти весь робочий стіл, використовується на клавіатурі Print Screen (або по-іншому ще PrtScr). Яку можна знайти поруч з кнопкою F12, праворуч від неї. Натискаємо PrintScreen і все що у вас на екрані (без всяких додаткових клацань, моргань при натисканні на кнопку) зберігається (фіксується) в комп'ютері і чекає подальших ваших дій.
А значить, далі ми тиснемо Пуск, наводимо курсор на Все програми, ведемо курсор на пункт Стандартні відкриється нове вікно, в ньому вибираємо Paint (Paint.net).
Після відкриття програми, Правка >>> Вставити і ви побачите свій знятий скріншот. Якщо, захочете його відразу зберегти без будь-якого редагування (малювання, обрізка, накладення тексту і т.д.), тоді Файл >>> Зберегти як ..., вказуєте ім'я, доглядаєте місце на комп'ютері куди скріншот покласти, вибираєте формат який віддаєте перевагу і Зберегти.
програма Floomby

Просто Зробити скріншот з безкоштовною програмою Floomby. Для отримання фото всього робочого столу, застосовується значок Екран, а для вирізки якоїсь частини Фрагмент. На виділеній області екрану можна малювати і писати. Є можливість, готовий скріншот тут-же відправити в інтернет, дуже зручно. Реєструватися не обов'язково, і так все прекрасно працює.
Просто Зробити скріншот з безкоштовною програмою Floomby
Завантажити!
Floomby

Як зробити скріншот в Яндекс браузері

Не важко буде зробити скріншот в Яндекс браузері. У ньому, все вже добре підготовлено для отримання якісних знімків, розробники подбали, спасибі їм. Залишається тільки включити кнопку інструменту в доповненнях Яндекса і тоді з браузера можна робити офігенний знімки, будь-якої ділянки екрану з моментальним редагуванням.
Не важко буде зробити скріншот в Яндекс браузері

Ось таке бузкове пір'їнка з'явиться в верхньому кутку, при одному його торканні завмирає картинка і виходить скріншот. Як я вже сказав, підредагувати виділену область, дозволяється прям на місці до збереження картинки.

Все просто і зручно. Як ви будете робити скріншот, яким способом, вам вибирати. Такі не хитра способи особливо будуть корисні тим, хто в общем-то вперше почув таке поняття як "скріншот" і потребує його реалізації.