Строительство »

Новобудови або вторинний ринок: де шукати квартиру в Вишневому - Ділові новини АН BFS

  1. Затишок і комфорт
  2. Порівняльна економія
  3. Доступність для всіх

Все більше людей, які мріють про власне житло в столиці, шукають відповідні квартири за межами Києва. Це набагато зручніше економніше і, що важливо, благотворніше для здоров'я. Серед містечок, що оточують столицю, чимало цікавих варіантів. Фаворитом багато хто вважає містечко Вишневе, який розташований всього в декількох кілометрах від Києва.

Переваги проживання в цьому мальовничому і тихому містечку незаперечні. Однак, перш ніж приступати до пошуків підходящої квартирки, варто задатися важливим питанням: де саме шукати варіанти - серед пропозицій забудовників або на вторинному ринку?

Затишок і комфорт

Якщо для покупця мають значення наявність парковок і облагороджених зон відпочинку, варто з великою увагою ставитися до старих дворах. Найчастіше для них не характерні подібні моменти. У той же час новобудови зазвичай можуть похвалитися і зручним під'їздом, і паркуванням, і новенької дитячим майданчиком. Крім того, багато забудовників залучають клієнтів наявністю фітнес-клубів та інших приємних бонусів. Так що має сенс уточнити подібні моменти, отримати додаткову інформацію про житловий комплекс , Який ви вибираєте.

Порівняльна економія

Деякі вважають, що вигідніше купувати квадратні метри в старих будинках. Але слід мати на увазі, що і стін, і вікнам, і комунікацій в таких будівлях багато років. Навіть при наявності косметичного ремонту, швидше за все, доведеться пристойно витратитися, щоб житло було повністю готове до заселення.

На противагу, при зведенні новобудов має значення не тільки новизна матеріалів, а й актуальність технологій. Крім того, в нових будинках клієнтів чекають:

  • покращене планування;
  • якісний ремонт;
  • стильний фасад і красиве фойє.

Так що варто серйозно задуматися, чи має сенс заощаджувати, якщо на досягнення кінцевого результату потрібні чималі інвестиції?

Доступність для всіх

Не всім відомо, що квартири від забудовника в Вишневому коштують набагато дешевше, ніж таке ж житло у посередників. Якщо вийти безпосередньо на компанію, яка будує житлові комплекси в мальовничому містечку під самим Києвом, можна приємно здивуватися доступними цінами. А ще практично всі забудовники готові запропонувати клієнтам вигідні кредитні програми. Таким чином, придбання модною комфортною і красивою квартири з далекої мрії легко перетворюється в реальність. Щасти вам покупки і новосілля!

матеріал підготовлений АН BFS

Додайте джерело АН BFS в обране Google Новини . Що далі? Буде цікавіше!

Однак, перш ніж приступати до пошуків підходящої квартирки, варто задатися важливим питанням: де саме шукати варіанти - серед пропозицій забудовників або на вторинному ринку?
Так що варто серйозно задуматися, чи має сенс заощаджувати, якщо на досягнення кінцевого результату потрібні чималі інвестиції?
Що далі?