Строительство »

Безкоштовна програма Kaspersky Virus Removal Tool для видалення вірусів

Незважаючи на постійне збільшення кількості всіляких комп'ютерних атак, деякі люди до сих пір не користуються антивірусами і файерволами. Незважаючи на постійне збільшення кількості всіляких комп'ютерних атак, деякі люди до сих пір не користуються антивірусами і файерволами

Це можна називати безпечністю, а можна - халатністю або низьким рівнем комп'ютерної гігієни. Такі користувачі псують життя не тільки собі, а й іншим, так як вони мимоволі допомагають злочинцям поширювати віруси. Однак насправді це найчастіше викликано незнанням і простодушністю.

Ми ж закликаємо до відповідальності. Якщо серед ваших родичів або знайомих є такі люди, то, відправляючи кому-небудь дані, вони з великою часткою ймовірності можуть заразити чужі пристрої. Так що перед тим, як обмінюватися з ними будь-якою інформацією, в ваших же інтересах хоча б одноразово очистити їх комп'ютер від усілякої зарази.

У нас є абсолютно безкоштовна і невелика програма Kaspersky Virus Removal Tool .

Ця програма (або утиліта, як її ще називають) перевіряє і лікує заражені комп'ютери. Однак вона не може бути помічником постійного захисту, так як її бази оновлюються тільки в момент завантаження програми.

Ось нею-то ми і рекомендуємо скористатися в цьому випадку.

Щоб перевірити комп'ютер:
1. скачайте Kaspersky Virus Removal Tool.
2. Запустіть програму.
3. Натисніть Почати перевірку.

4. Зачекайте кілька хвилин, поки програма перевірить всі файли.
5. Перегляньте результати сканування, клікнувши на посилання Докладніше.

Перегляньте результати сканування, клікнувши на посилання Докладніше

6. Коли ви закриєте вікно утиліти, вона віддалиться з комп'ютера.

Програму необхідно завантажувати кожен раз заново, так як в ній не передбачено автоматичне оновлення вірусних баз. Всі сліди присутності програми в системі будуть стерті після її закриття - вам для цього робити нічого не доведеться. До речі, Kaspersky Virus Removal Tool можна також запускати зі знімного носія або з мережевого диска.

Після того як ви почистите комп'ютер, ми рекомендуємо скористатися одним з наших рішень для постійного захисту комп'ютера, наприклад Kaspersky Internet Security . Якщо ви хочете дізнатися більше подробиць про Kaspersky Virus Removal Tool, ви можете знайти їх в нашій базі знань .