Строительство »

Симулятор водіння. Віртуальний водій

  1. 3D-інструктор. Водіння по Москві + ПДР 2012
  2. Правила дорожнього руху 2013
  3. Правила дорожнього руху 2012

Уявіть собі віртуальну Москву - не якийсь жалюгідний шматочок, а величезний мегаполіс в межах третього транспортного кільця включно з усіма основними вулицями, розв'язками, будинками, тротуарами, зупинками, переходами і навіть пам'ятниками.

На вулицях міста не кілька машин, а величезна пробка в години пік і натовпи пішоходів, втім, кількість машин і пішоходів можна легко відрегулювати.

Водії самі різні: п'яні і сліпі, повні відморозки і не дуже, вони хоч і дотримуються Правил дорожнього руху, але при першій же можливості намагаються підрізати або прошмигнути перед вами.

Вам належить проявити всю свою водійську майстерність у захоплюючій грі, яка не тільки допоможе розвинути вашу реакцію, впевнено почувати себе в щільному потоці машин, але і навчить без праці орієнтуватися в місті.

Увага! Є небезпека сплутати реальне з віртуальним!


4690241001131 Симулятор водіння. Віртуальний водій PC-DVD (DVD-box) 569 руб. Нема в продажі

Перейти в корзину Перейти в корзину

Системні вимоги:

  • Операційна система Microsoft® Windows® XP / Vista
  • Процесор Pentium® 4 або Athlon 2 ГГц
  • 512 МБ оперативної пам'яті
  • 800 Мб вільного місця на жорсткому диску
  • 3D-відеоадаптер GeForce FX 6600 / ATI Radeon® X800
  • DirectX® 8.0
  • Пристрій для читання DVD-дисків

Найпопулярніші продукти розділу:

Найпопулярніші продукти розділу:

3D-інструктор. Водіння по Москві + ПДР 2012

Повністю тривимірний реалістичний самовчитель водіння! Ця абсолютно унікальна програма допоможе вам підготуватися до складання практичного іспиту в ГИБДД і відчути себе впевненіше на перевантажених столичних вулицях. Крім того, диск містить офіційну версію Правил дорожнього руху 2012!

Крім того, диск містить офіційну версію Правил дорожнього руху 2012

Правила дорожнього руху 2013

Більше ніякого страху перед інструктором і прогалин в знаннях на іспиті - оновлена ​​програма містить не тільки повний перелік екзаменаційних питань, але і докладні коментарі до кожного з них. Ви зможете розібратися в навчальній ситуації, проаналізувати свої помилки, точно і легко виконати будь-яке завдання.

Ви зможете розібратися в навчальній ситуації, проаналізувати свої помилки, точно і легко виконати будь-яке завдання

Правила дорожнього руху 2012

Якщо ви вирішили отримати водійські права категорії А і В, візьміть собі в помічники цей диск! Більше ніякого страху перед інструктором і прогалин в знаннях на іспиті, адже оновлена ​​програма містить не тільки повний перелік екзаменаційних питань, але і докладні коментарі до кожного з них. Тепер ви зможете розібратися в навчальній ситуації і виконати будь-яке завдання!