Строительство »

Як створити віртуальну карту Ківі гаманця (QIWI Visa Virtual)

 1. Що таке QIWI Visa Virtual
 2. Як і де отримати карту QIWI Visa Virtual
 3. Який термін дії у віртуальної карти QIWI
 4. Як зняти гроші з віртуальної карти QIWI
 5. Комісії та тарифи
 6. Як робити покупки з віртуальної картою Ківі

Платіжна система QIWI асоціюється у більшості користувачів з однойменною електронним гаманцем. Крім досить зручного гаманця, система пропонує користувачам створити віртуальну карту Ківі, яка допоможе швидко і безпечно здійснювати покупки в Інтернеті.

Зміст статті

Що таке QIWI Visa Virtual

Це аналог звичайної банківської карти, на балансі якої користувач зберігає власні кошти. У випадку з Ківі мова йде про карту, що випускається без фізичного носія, тільки в оцифрованному варіанті. Користувач не зможе потримати її в руках, тому вона і отримала найменування віртуальної. Карти QIWI Visa Virtual, як інструмент, призначені для оформлення дистанційних покупок тільки в Інтернеті. Зважаючи на відсутність фізичного носія, розплатитися їй в звичайному магазині у користувача не вийде.

Така карта є неіменної. Це зручний інструмент для тих, хто часто купує в мережі. Наприклад, якщо при використанні звичайних карт необхідно уважно ставиться до точки покупки, то по картах QIWI найменування інтернет-магазину і ступінь його благонадійності не мають великого значення. Віртуальна карта Ківі володіє всім необхідним функціоналом, в тому числі багаторівневим механізмом безпеки.

Читайте також

Як і де отримати карту QIWI Visa Virtual

Створити віртуальну карту QIWI можна на офіційному сайті системи. До моменту оформлення користувач вже повинен мати акаунт в системі, так як віртуальні картки QIWIi Visa не доступні для незареєстрованих користувачів. Тому для початку потрібно увійти в систему під своїми реєстраційними даними.

Після скоєння входу, користувач потрапляє в особистий кабінет. У верхній частині екрану розташована панель з інструментами, де потрібно вибрати «Банківські картки».

У верхній частині екрану розташована панель з інструментами, де потрібно вибрати «Банківські картки»

Відомості про великий лінійці карткових продуктів компанії. QIWI є не тільки платіжною системою, а й повноцінної кредитної організацією, емітує цілий ряд банківських карт. На цьому етапі перед користувачем відкривається сторінка з варіантами подальших дій. Тут користувач переходить по вкладці «Мої карти».

Після переходу за вказаною вкладці при натисканні на кнопку «Активувати карту» відобразиться віртуальна VISA QIWI. Спеціальне оформлення не потрібно - її отримує кожен учасник системи автоматично після проходження реєстрації. Після переходу за вказаною вкладці при натисканні на кнопку «Активувати карту» відобразиться віртуальна VISA QIWI

Перед тим, як дізнатися номер віртуальної карти QIWI, слід ознайомитися з загальною інформацією та правилами використання лінійки віртуальних продуктів. Це буде особливо корисно для тих, хто користується таким способом оплати вперше.
Для використання карти необхідно дізнатися її реквізити:

Читайте також

 • Відкрити список операцій - список знаходиться в полі відображення номера карти поруч з кнопкою «Поповнити» (три точки в гуртку).
 • У списку перейти у вкладку «Отримати реквізити».

Діючі реквізити будуть вислані на номер прив'язки у вигляді смс-повідомлення. Один раз на добу користувач може подавати запит безкоштовно. Наступні запити реквізитів будуть обкладатися платою. Вартість залежить від рівня ідентифікації гаманця учасника системи. Після отримання реквізитів картки QIWI VISA Virtual готові до використання.

Який термін дії у віртуальної карти QIWI

Особливістю є обмежений термін дії. За замовчуванням він становить всього 2 місяці. По суті, це не термін дії картки, якою фактично немає, а термін дії платіжних реквізитів: номери і CVC-коду. Після закінчення терміну дії реквізитів, користувач може замовити нову карту з іншими реквізитами. Для цього достатньо натиснути на відповідну кнопку в лівій частині особистого кабінету.
Особливістю є обмежений термін дії
У разі замовлення нових реквізитів попередні дані автоматично стираються. Замовити нові реквізити до віртуальної карти QIWI можна в будь-який момент і необмежену кількість разів. Нові реквізити надсилаються на номер прив'язки, і з моменту їх отримання власник може використовувати карту.

Як зняти гроші з віртуальної карти QIWI

Зняти кошти у вас не вийде, так як відсутній фізичний носій. Недоліком віртуальних карт Ківі вважається не тільки обмежений термін дії, але і відносно обмежений функціонал. За ним неможливо виконання наступних операцій:

 • оплата послуг - наприклад, оплатити кредит з віртуальної карти у користувача не вийде;
 • отримання позик;
 • будь-які варіанти використання карти в офлайн-режимі.

Якщо термін дії віртуальної карти закінчиться, а на її балансі залишаться гроші, система автоматично переведе їх на гаманець користувача. При замовленні нових реквізитів кошти автоматично переводяться на нову. У будь-якому випадку збереження коштів в системі гарантується.

Комісії та тарифи

Перед тим, як створити віртуальну карту Ківі, користувач повинен ознайомитися з тарифами системи. Карта не є передплаченого, користувач може розпоряджатися тільки власними коштами. За здійснення операцій, а також за обслуговування доведеться сплачувати комісію за чинним тарифом:

Читайте також

 • за поповнення в будь-якій валюті - 2,5% (при першому поповненні до відсотків додаються фіксовані 25 рублів);
 • за вчинення перекладів - 2% + комісія, що стягується банком, куди здійснюється переказ;
 • оплата товарів - 0% + комісія, що стягується сервісом, на якому ви купуєте товари.

Обслуговування карти також може обкладатися комісією, розмір якої залежить від рівня ідентифікації користувача в системі. Чим вище рівень ідентифікації, тим меншою буде комісія за обслуговування.

Читайте також

Як робити покупки з віртуальної картою Ківі

Механізм здійснення онлайн-покупок практично не відрізняється від стандартного, коли використовується пластикова карта. Для оформлення дистанційній покупки в будь-якому інтернет-магазині користувач переходить в розділ заповнення платіжних реквізитів і вказує:

 • призначений системою номер карти - при необхідності, користувач замовляє його в особистому кабінеті, описаним вище способом;
 • термін дії;
 • CVC-код - тризначне число, яке необхідно зберегти після першого замовлення реквізитів карти;
 • реквізити власника - віртуальна QIWI VISA CARD є не іменний, але в системі дані власника зберігаються.

Операція підтверджується за допомогою одноразового пароля. Більшість інтернет-магазинів підключені до технології 3-D Secure. СМС-повідомлення приходить на телефонний номер, до якого прив'язана віртуальна карта. Сума покупки списується з балансу одразу після підтвердження операції.

Слід врахувати, що карта працює окремо від гаманця. Баланси у обох інструментів діють незалежно один від одного. Для тих, кого цікавить інший механізм, передбачається оформлення спеціальної віртуальної карти, баланс якої прив'язаний до балансу електронного гаманця.